Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
8. júl 2009

sisa tak teda na mna mysli, ked budes riesit branu, ja uz teraz nemam nan 😅 kalich fialovy (neviemakaznacka) Lko. dakujem 😉
janka, hanka, katka...pisali mi z brany, ze najneskor 22.7 poslu balik, nejake moje veci nemaju, cakaju na ne, dufam, ze nevadi moc 😒

sisa.b
8. júl 2009

standu, ja budem branu riesit az po materskej 😉

standu
8. júl 2009

sisa...keby som chcela teraz, priobjednala by som si teraz, ale nemam love 😎 1.aug-8.aug sme v chorvatsku, tak ak by si pockala dovtedy s peniazmi....
teraz rozmyslam, ze poslu mi balik najskor 22.7....to uz mozno budu mat aj CT....

sisa.b
8. júl 2009

no ved ja cakam na tie nove ct, dovtedy neobjednavam 🙂

standu
8. júl 2009

no napisali mi ze 2-3 tyzdne....

vladkaz1
8. júl 2009

baby inak tie stvorce 30x30 su take male uz som poprala idem pomerat lebo sa mi to nezda 30 cm..
ZUzz som rada ze si spokojna ... chihci jak keby som na tom zarabala ze?

vladkaz1
8. júl 2009

zarabala som myslela tak este aby to niekto zle nepochopil 😀 ze sama pre seba a robime reklamu P. Pilkovi 😅

standu
8. júl 2009

vladi ja mam jeden stvorec 30tku o 1cm z oboch stran mensi ako ostatne... 😉

vladkaz1
8. júl 2009

este som to nemerala neozem najst meter .. ale 30tka to urcite nieje 😀

vladkaz1
8. júl 2009

baby takze moj stvorec akoze 30 x 30? ma 29 X27,5cm 😕

sissik
8. júl 2009

mne uz trochu stvrdli aj stvorce
to mam davat kolko avivaze? som len trochu frkla, aby sa nahodou neznizila savost. ale tusim budem musiet davat tej avivaze viac. a kupila som aj sodu, mozno skusim sliz. teraz hned nie, musim minut aspon ten ecover praci gel.

vladkaz1
8. júl 2009

ja som este ten sliz nespravila hihi

brinzulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brinzulka
8. júl 2009

baby...prepacteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....to mala byt IP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕 co sa mi to stalo? 😕 😕 😕 😢 😀

vladkaz1
8. júl 2009

ze strasidlo ty dorotka 😀 kocka si cmuk 😵 ocakavam ta paacko

tamka84
8. júl 2009

sisa ja by som išla do hromadnej tiež, chcem CT a vlniačiky, a aj mio asi vyskúšam. A tiež okukujem ten kalich, aj ked ma trocha prekvapila cena, ale nepozerala som na sk stránkach či nenájdem niečo lacnejšie. Ale ak by mi to vyhovovalo tak to nie je drahé, lebo ked už potom nemusím kupovať vložky a tampony tak by to bolo super...šetríme kde vieme, no nie? 😉

vladkaz1
8. júl 2009

baby ja sa dam asi tak isto nalakat na ten kalich .. inak dnes chodim len curat som aj snes rozmyslala ci som neni tehu ale asi nie ..neviem .. nemam z coho 😀

sisa.b
8. júl 2009

tamka, cena kalichu lady cup je tam praveze super. tolko som ja minula na tampony + vlozky za nejake 3-4 mesiace 😝 kalich mas na par rokov. a ja uz som presvedcena, ze s kalichom mi bude lepsie ako s tamponmi a vlozkami, takze u mna nejde o setrenie, ale tak ako pri latkovych plienkach, som presvedcena, ze som si vybrala tu lepsiu moznost pre zdravie 🙂

tamka84
8. júl 2009

ale veď jasné že ide hlavne o zdravie...veď ja ami na tých látkovkách asi moc neušetrím, ked už neprestanem kupovať.... 😀 😅 ale čo už ked sú také krásneeeee 😵

inak mne sa nejak BL bamboo nezdali ztvrdnuté ale dnes ked som chytila do ruky novú tak je to teda rozdiel.

sissik
8. júl 2009

na brane je akcia na IB
muz mi zakazal kupit, ked som mu to ukazala.
ale priznavam, ze 11 IB by som uz neschasnovala

sisa.b
8. júl 2009

tamka, mne ani pri latkovkach nejde o to, aby som oproti hnuskam usetrila. bol by to bonus + , keby som nemusela mat kazdu novinku 😀

vladkaz1
8. júl 2009

Sisik a to co je aka akcia ajstak sa mi to zda drahe ved Standu mi dala link za 10L IB ..

sisa.b
8. júl 2009

mne sa to zda tiez odveci akcia 😝

snikol
9. júl 2009

prezrela som akciu na brane a 1ks Ib vychadza na 17,66eur. ved na nasich strankach su za 16eur. 🙂

snikol
9. júl 2009

maminky moje zlate,ktora z vas ma MMT ako sa ju,su vhodne na noc?? ake mate snimi skusenost??

emmka3
9. júl 2009

caute baby ... ja tiez rozmyslam nad Miom ... do RK mame na skok a ideme na dovcu do Tatier, tak mozno by som skusila zobrat latkovky ... totiz ide o to, ze sme boli teraz na tom predlzenom vikende u svokrovcov a aj u svagrovcov, takze z hladiska "malo casu, vela cestovania" som zobrala hnusky a potom ste mali vidiet aj maleho ritku 😖 vyhadzany cely cas a to som peblovala kazde 2-3 hodky a kupili sme mu take drahsie bez pridanych tych sajrajtov, ale nepomohlo ... uz ste niektora to Mio aj skusali???

no a MMT minky su uzasneee, som ich brala z Brany pre dudri a normalne som sa do nich zalubila 😵 take makkucke a jemnucke 😵 Kocy, mate niektora uz deticky v jasliach? Myslite, ze by sa dalo aj v jasliach latkovat, keby som im pribalila AIO???

snikol
9. júl 2009

emmka vdaka za info o MMT. 😉

emmka3
9. júl 2009

snikol, a co sa tyka savosti, tak ja len z toho co som v nej videla, ma jednu velku vlozku a dve malicke, z toho jednu si pripnes kde chces zvysit savost ... vyzerala byt dost sava, ale zo skusenosti to neviem posudit 😉

neurologia
9. júl 2009

baby a ake su to tie CT plienky?

snikol
9. júl 2009

emmka ja som pozerala MMT AIO predava ho pepes tu na bazare.