Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
18. máj 2009

nekupuj flisky ked mas irmu. preper.

standu
18. máj 2009

oni budu razdva suche. tu popolinu staydry nemam, neviem...

sissik
18. máj 2009

no jedna stoji 40sk, tak vyskusam. to oplieskam hocikde
na aky rozmer to strihate? ako vkladacie plienky?

olinka6226
18. máj 2009

sisik trosku vacsie ako vkladacky. nemas nejaku papierovu separacku? tak podla nej, pripadne trosku mensie.

tamka84
18. máj 2009

poraďte baby, ktoré z týchto kapsoviek sú lepšie?
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

neviem sa rozhodnúť ktoré kúpiť. zatiaľ mám v košíku obe
😵

emmka3
18. máj 2009

tamka, presne tuto dylemu som riesila asi 6 str dozadu 😉 nakoniec som sa rozhodla pre 3.0 ... Organiky zevraj dlho schnu, tak asi to u mna zavazilo ... a btw. ta Organic nie je kapsovka, aspon tusim, ze je to AIO so vsitymi vkladackami, co sa pri schnuti daju rozlozit ....

mamutka
18. máj 2009

tamka, ja radsej 3.0, vytiahnem vlozku precikanu a ak chcem plienku rychlo pouzit, preperiem v rukach a rychlo uschne, ta druha schne dlho a pekne si pocka na dalsi den na pracku.....
a aj tak do nej vkladam flis pre pocit sucha, 3.0 davam ako je, len vyplnim

vladkaz1
18. máj 2009

sisik dakujem velmi pekne za prednasku a poradenie moc mi to pomohlo aspon mam uz aspon predstavu ako to funguje fakt tie frote su super aj tie druhe vkladacky... 😉

bihan
18. máj 2009

Tamka, u mňa jednoznačne vedieť Organic na patentky.. 3.0 je celá umelá.. síce rýchlo schne a má snapkovacie zmenšovacie jadro, ale ale organic je organic a navyše na patentky 😵

tamka84
18. máj 2009

bihan ja som rozmýšlala skôr nad suchým zipsom pri Organic, viac mi padnú do oka sucháče. Síce zatial nemám odskúšané lebo čakám kým mi prídu všetky plienky aby som konečne mohla začať používať.

Akurát som bola na pošte pre BL, ale akosi na oko sa mi moc nepáčia, síce bamboo mi ujo zabudol poslať 😒 , poslal mi len polovicu objednávky, že zabudol. Tak v stredu by mi mali prísť. Uvidím či sa skamarátim s nimi 😕

vrn
18. máj 2009

vidim ze sa sem oplati obcas nakuknut, nenapadlo ma ze pocikanu plienocku staci v rukach preprat a pouzit znovu, ja som potom casto prala aj ked som mala menej pradla 😅

tamka84
18. máj 2009

a máte niektorá túto? prijala by som nejaké ohlasy k nej 😉
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

vrn
18. máj 2009

Ja ju mam (kuk moj album) ale stava sa mi ze pretecie, neviem ci preto ze su to patentky..... zda sa mi ze ich lepsie zapinam na suchy zips. Inak som spokojna, tie bambusove inserty su super

emmka3
18. máj 2009

tamka, ja ju mam ale v zelenom, kuk album 😉 pisu sice, ze je jednovelkostna ale nasmu malemu je este trocha velka, totiz na nozkach mu je dost volna, takze na poriadne vyuzitie len caka ...

vladkaz1
18. máj 2009

ahojte tak dnes som pozerala net, kde sa da objednavat plienocky ,rozhodla som sa ze na doma kupim klasicke stvorce, mozno keby boli aj nejake super save investujem, plus aspon 5x vrchne nohavicky... Von budem davat pampersku ..
Dnes je mala cely den doma v latkovke a na to som jej dala nepremokave gatky ani raz sa mi neprecikala ,isli sme von dala som pampersku a precikala sa mi ☹ ale mam pocit ze jej nevadi v latkovke ze ma mokro , zatial som si spravila este s toho uteraku na doma vlozku a dala som jej to tam tak som zvedava co to spravi.
Teraz od vas chcem radu na fakt dobre stvorce , vrchne nohavickyXL ,plus saciu vlozku... diki moc za ochotu ..
Pozerala som to ale fakt neviem co je dobre a co nie a este kolko mam nakupit tych stvorcov? celkom sa mi pacili aj tie frote a su v akcii aj to mozem dat namiesto latkovej plienky?
Inak tie plienocky co som mrkla napr babyl. tak tam je velkost len po L 😕

sissik
18. máj 2009

tak sme latkovali aj vonku
bum genius 3.0 na pocit uplne suchy, MMT na dotyk az taka sucha nebola
takze idem rozstihat irmu

vladkaz1
18. máj 2009

sisik ta irma je ta osuska z Ikei?
teraz tu bolala mama ,ukazala som jej vase plienocky ,material mi zozenie zo skladu ,kedze s tym podnika a ze na skusku mi usije 3 plienocky a kupim vrchne gatky tak vam potom hodim do albumu nas vymyslel ak vas to bude zaujimat. 🙂
Sisik to je ta plienocka co mala mala na sebe? ta ruzova?

sissik
18. máj 2009

vladka bola to ta zlta, co si drzala v rukach.

vladkaz1
18. máj 2009

🙂 super takze presli testom

neurologia
18. máj 2009

ahojte poradte mi prosim chcem latkovat v klasickych stvorcovych plienkach -ake su podla vas dobre domov som si objednala imse vimse 90x90 cm ale sa mi zdaju velke....a nejaku inu znacku poznate ?poradte prosim

emmka3
18. máj 2009

neurologia (inac dobry nik 😉 ) ja ma tiez IV 90x90 a su fakt velkeeee, ale to som si uvedomila az ked mi prisli 😀 No a potom este mam Kikko Lux Eco vysokogramazne 70x70 a tie sa mi na nasho krpca uz zdaju male, ked ich skladam na novoska, klasicky sklad na obdlznik by mohol byt v pohode ... no a mam aj klasicke "gazovky" a tie su 80x80 tato velkost sa mi pozdava najviac na skladanie na novoska ... na skladanie na obdlznik su uz troska vacsie a sirsie, ale tak ich nedavam ... no a zancky stvorcov su okrem uvedenych aj Popoliny, MaM ...

sisa.b
18. máj 2009

holky, to bio oblecenie na plienke vyzera tiez velmi dobre 😵

standu
18. máj 2009

tie imse mi pridu skor ako osusky, aj ked su vysokogramazne. UUUUplne naj stvorce by mali byt kikko bambusove farebne
http://www.kikko.cz/internetovy-obchod/pleny-ki...

este happa squares, alebo skuste viacvrstvove

emmka3
18. máj 2009

standu a vidis, na Kikko bambusove som zaudla 😀 ako keby to neboli stvorce 😅 neura, aj tie su dobre .. najlepsie 🙂 a standu asi myslela aj Happy squares 😉 a za viacvrstvove sa priklanam aj ja, pri sklade na draka musia byt super ako vlozka ...

standu
18. máj 2009

preklep 😀

emmka3
18. máj 2009

co ti na tej plienke este nevymyslia 😨

standu
18. máj 2009

ja som na kikko dosla neskoro, uz som mala doma IV..su dost tenke, ale mam pocit, ze lepsie ako klasik socik.

emmka3
18. máj 2009

mne sa IV celkom lubia, odhliadnuc od tej "plachtovej" velkosti 😀 ale tiez som mohla kupit mensie ... ale vyuzijem na ine, zatial, a ked bude maly vacsi, tak budu fajn ...

standu
18. máj 2009

emmka, asi myslis IV 90x90? my mame tie obrazkove mensie

neurologia
18. máj 2009

a co si myslite o popoliny-stvorcoch?