Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

crysmile
9. júl 2009

neurologia CT su cushie tushies

hasisihanulka
9. júl 2009

Standu, nevadi, nesuri.. Len mozno budeme v porodnici, ked dostanes zasielku 🙂

neurologia
9. júl 2009

jaaaj skratka to je...teraz sa citim ako truba 😀 no co uz....

bihan
9. júl 2009

Fibi, nemám síce ani jedny vrchniaky, ale asi by som radšej brala SWB a rovno M-ko... ja som mala tiež žravé dieťa a asi by som S-ko veľmi neužila 😀

Blueberku alebo inú chlpaticu by som radšej brala AIO.. tie sa dajú zmenšovať.. alebo sú nejaké nové Blueberry?

wendy62
9. júl 2009

vladka BL stvorce sa samozrejme zrazia, merala si ich pred opratim ci po? ja som mala nove 30x30 a po par opraniach tiez tak ako tvoje, skoro presne. ale uz rok su stale take iste, viac sa nezrazia.

kalich ak chcete ladycup alebo tie farebne (to je vsetko ten isty vyrobca), tak si pozrite na ebay, tak je to najlacnejsie. posielaju to z CR takze ak napisete predajcovi, mozno sa s nim dohodnete aj na dobierke alebo inej platbe ak nemate paypal. aj mooncup sa oplatilo brat z UK, z ich oficialnej stranky, podla kurzu to tu vychadzalo aj o niekolko stoviek Sk drahsie, ale tam uz treba paypal. tu v okoli je mooncup najlacnejsi na ceskej stranke vbavlnce 😉 a este je lacny yuuki.

bihan
9. júl 2009

Bambus všeobecne mi príde ako najmenej stabilná textília.. nasaje toho habadej, ale aj BL aj Kikko štvorce sa mi zdeformovali. Mne to neva, lebo mi tak lepšie sedia v IB, ale niekomu by to mohlo vadiť.

Kalich tiež odporúčam z ebay - aj Ladycup, je tam najlacnejší, doprava zadara. Ja mám Divu z Canady, tiež ma stál oveľa menej, ako sa predáva na stránkach v SR alebo CR.

standu
9. júl 2009

snikol MMT su fajn 😉 na noc som pridavala bamboo vkladacku.

bihan myslim ze fibi sa pytala na bluebery gate...? tusim 😉 ako si spokojna s kalichom? ja si to neviem predstavit...aj ked urcite je to milionkrat hygienickejsie.
ide mrknut ebay 😵

hanka ale ved mas termin ako kukam az v auguste 😉

bihan
9. júl 2009

Ja som veľmi spokojná 😀 už by som sa ku klasickým "pomôckam" určite nevrátila ;)

weronique1
9. júl 2009

ahojte, prosim vas o info, aky sposob platby vyuzivate ked objednavate tovar zo zahranicia. dakujem

hasisihanulka
9. júl 2009

weronique1, najcastejsie paypal (potrebujes kreditku) alebo priamo kreditku. Z Ciech sa da aj dobierka.

Standu, no dva tyzdne hore dole znamena, ze od 22.7. sme v plnej pohotovosti 🙂 Ale hej, moze sa to aj natiahnut 🙂 Hlavne nech je zdrava.

hasisihanulka
9. júl 2009

a co sa tyka tych stvorcov, by som to zhrnula tak, ze BL aj Kikko bambusky su super na vkladanie, ozaj vyborne saju. Na skladanie na draka by som zvolila tie, co sa nedeformuju. Napriklad draka robim z popolinky a to toho vlozim Kikko bambus.

vladkaz1
9. júl 2009

nie ja som ich mala uz nove neoprate taky smiesny rozmer 😀 este vsetko susim tak som zvedava ked sa ususia aky rozmer budu mat nakoniec zistim ze mam 25 😅 😀 no neva ale pacia sa mi a s bamboo plienok som nadsena velmi prijemny material som zvedava co to spravi casom..
baby uz vam dorazili balicky???? musim vam napisat to postovne kolko je, len nemam casu 😀

standu
9. júl 2009

bihan prave som si jeden LC zacala drazit 😉
jasne hanka, nech je vsetko v poriadku 😵

sisa.b
9. júl 2009

tak uz dorazil balicek z babykindu a my mame nove vrchnaky a MMT kapsu 😵

standu
9. júl 2009

ja cakam na kravickovu UD uz 3t!!!!!! 😠 😵

sisa.b
9. júl 2009

ja cakam kazdu chvilu este dve bittky, tie uz mam na ceste a na kravickovu bittku cakam, kym jej dorazi na sklad 😝

sissik
9. júl 2009

som nemrkala cenu tych IB na brane, iba som videla banner
inak ja som celkom spokojna aj s klasickymi bilymi stvorcami, ked dam do nich BL stvorec

zuzz
9. júl 2009

sisa, tak ho do albumu,n ech sa aj my pokochame.

labutka
9. júl 2009

ked chcete vidiet vrchne gate blueberry velkost M na novorodencovi, kuknite do mojho albumu - tie maskacove zelene. adam ma cez 6 kg a 4 mesiace a stale nosime S-ka...

sisa objednavala si z nappyparadise? ja stale cakam kzm tam nahodia IB boostre a vkladacky a stale nic.....

sisa.b
9. júl 2009

labutka, jj z nappyparadise 🙂

juliankaaa
9. júl 2009

Babulky poradte mi, chcem si objednat par plienok, napisem vam zoznam, prosim vas o ohodnotenie ci som si dobre vybrala:
Happy square stvorcove
Muselin.Imse 100g
Tots Flexiwrap
Bambinex rastuce nohavicky
Swaddlebees OneSize Organic Velur
Popoliny One Size Super
Blueberry all in one velur
Mommys Touch AIO patentky
BL organic 3v1
BG kapsovka one size
Separacne Popolini celulozove
DAKUJEM

lilly
9. júl 2009

vladka, dnes mi dosiel baliiiicek 😵 vypocitaj potom este to postovne, kolko treba doplatit..
julianka, nepisala si tam pocet kusov, z ktoreho kolko chces.. tie bambinex su pulky? teda mas 2 ks? mozno aj 3 by som vzala a urcite este nejake viacvrstvove plienky by som prihodila 🙂

standu
9. júl 2009

takmer bez vyhrad 😉
3v1budu na novoska velke
separacky celulozka nezachytia prazenicku vobec, vzala by som flisky, ale zasa nevies, ci nahodou babo nebude na flis citlive
imse 100g su obrovske, baby ako do toho balite novoskov?? to by boli velke peluchy aj nam 😉
a mozno by sa ti zisli nejake viacvrstvovky, daju sa dat ako vkladacka aj samostatne 😵

juliankaaa
9. júl 2009

lilly ano tie bambinex su Pul
rozmyslam ze objednam po jednom ks a potom uvidim co bude naj 😉
no a uz mam asi 40 ks stvorcovych(kiko, hybler,...), takze viacvrstvove neplanujem

juliankaaa
9. júl 2009

standu, ked ja som ti taka setrna, hladam plienky, ktore budu rast s malou 😀

vladkaz1
9. júl 2009

LILI ty nic ved na vymenu za SWB diki 😉

juliankaaa
9. júl 2009

tak imse a BL 3v1 som vyhodila a bambinex PUL objednam 2ks, a Tots Flexiwrap su tiez Pul-tak puliek budem mat 3ks, no a separacky skusim pohladat ine
inak neviete ci na brane predavaju vlnu na pletenie, ze by som si tie vrchne uplietla sama, mozno ze to stihnem do buduceho leta 😉
diky za recenziu 😵

standu
9. júl 2009

julianka ok, ale hadam nechces, aby malo babo zadocek vyssie ako hlavicku 😖

neviem, nevsimla som si ci maju vlnu a ak, tak asi len tu sumavsku, su aj jemnejsie od nej 😉
podla mna flexiwrapy ti dlho vydrzia,my stale mame velk 1 a natiahnem ich aj na Lkove nohavickove plienky. radsej namiesto 3v1 vezmi bamboo radsej uz M/L, rychlo babo do nich dorastie a dlllho vydrzia 😉

juliankaaa
9. júl 2009

vlnu som nasla http://www.branakdetem.cz/vlnena-prize-maxi.htm
tie BL som uz vylucila, idem uz poslat objednavku, uz som prekrocila 4tisicky, manzel ma bude mat velmi rad 😉

juliankaaa
9. júl 2009

a dohodila som tam AIO Bamboo Onesize 😉