Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

iron
28. dec 2011

@danabel jaj, uz viem ake...ale sak wonder wraps maju na slovensku... 😉

zfidorka
28. dec 2011

@iron @danabel co som ja videla blueberry tak to nie taky isty material ako maju wonder wraps (je to skor ako hrubsi pul)...
wonder wraps su uplne jedinecne, som ich po roku vytiahla zo skrine a namiesto nich odlozila flipky na patentky 🙂

careamell
28. dec 2011

Naozaj mi neviete poradiť plienočku na plávanie? Už píšem tretí krát... 😖

zfidorka
28. dec 2011

@careamell kamosky maju pre deti happy nappy, a su s nimi spokojne, moja plavkove gatuse nema, tak vlastnu skusenost neviem napisat...

careamell
28. dec 2011

@zfidorka Ďakujem 🙂

danabel
28. dec 2011

@iron a kde ich majú? JA som objednávala aj posledné z Čiech...

iron
28. dec 2011

@danabel daj si do google wonder wraps slovenske stranky a vyhodi ti to...mne nejde poslat IP a reklamu robit nebudem 😀

danabel
28. dec 2011

@iron no tak som to robila už dakedy dávno a teraz som to skúsila znova, že ak náhodou máš pravdu, ale oni sa už nevyrábali, keď mala moja maličká pár mesiacov... a teraz som si to hodila znova a to, čo máš namysli sú staré odkazy....

taanak
28. dec 2011

wonder wraps sa uz cca rok nevyrabaju, urcite ich v ziadnom obchode uz nezozeniete 😎

aamonka
28. dec 2011

@katka888
@taanak
@janulkan myslim si, ze vodu mame normalnu. kakanica to isto nie je. ani nemyslim, ze by bola vlhka...vzdy dam drobcovi, ked je na 100% sucha ☹ prala som v rukach..lovela, teraz uz aj v pracke a nechavam vysusit na vzduchu. ono to skor vyzera ako hrdza alebo take nieco. tak neviem 😖

iron
28. dec 2011

@danabel 😖

sladkasue
29. dec 2011

uz druhy den bojujeme s cervenu ritku... mali sme pred par dnami na ritke jednorazovku :( a ako naschval, vcera som si nevsimla, ze maly spravil kaku-neviem kolko v nej bol... vysledok: cernena ritula...
tak len vetrame a vetrame, a ked plienku, tak len bambusku... kazdu chvilu kotrolujem, ci nie je v mokrom... celu ritku ma jak v jednom ohni...
asi pojdem este vyskusat repickovy kupel...

som taka nehnevana sama na seba: kvoli tym jednorazovkam... 😖

janulkan
29. dec 2011

@aamonka prave preto som sa pytala na tu vodu lebo aj mne to z fotky pripadalo ako hrdza...ono je to na tej bielej latke zaschnute? neskusala si to nejakou handrickou utriet z vnutra?

wewe22
29. dec 2011

ta moja herecka zasa zistila ze som jej nedala separacku a taky naklad spravila 😀 normalne som to s tej plienky nemohla dostat kedze uz ma hustu kaku z toho sirupu na reflux

domigb
29. dec 2011

zdravím vás maminky...Potrebujem radu..asi od troch mesiacov dcéru na striedačku látkujem a pampersujem,ale teraz ked už skoro chodí sa nám plienka vie vyšmyknúť a piškme mimo...čiže už nie som spokojná ako redtým...máte s tým nejaké skusenosti..vopred dakujem máme tieto...
http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/bum...

aamonka
29. dec 2011

@janulkan skusala som to utriet ale ono akoby to bolo vnutri tej latky.

zfidorka
29. dec 2011

@domigb ake latkove plienky davas teraz?

domigb
29. dec 2011

@zfidorka tieto čo som dala link ...tu vkladaciu plienku,čo je k flip sty dry 🙂 🙂 🙂

zfidorka
29. dec 2011

@domigb jaaaj, narychlo som precitala 😉
ake mas zapinanie vrchnych (flipiek), ak na patentky moze to byt tym ze ich nevies zapnut okolo noziek tak dobre ako suchacmi...

domigb
29. dec 2011

@zfidorka jááj jasné je to na patenty...može to byť v tom... ☹ a nevieš náhodou s čím sa pustia škvrny..nemám teraz čas čítať všetky príspevky..vopred dakujem 🙂

zfidorka
29. dec 2011

@domigb ja som jeden cas zapinala patentky asymetricky, jednu stranu viac ako druhu, aby lepsie drzali... ale zase okolo noziek mozno bude problem, ked nebudu zapnute rovnako...
skvrny na vrchnych, ci vkladackach... ak na vrchnych tak to asi nezide, na vkladackach skus namocit napr. do mio fresh prasku...

wewe22
29. dec 2011

ahojte kocky tak som spachala moju prvu plienocku z uteraku neviem ako dlho vydrzi lebo ten uterak nic moc ale aspon viem ze to zvladnem a mozem objednat bambus

sladkasue
29. dec 2011

@domigb skus nejaku inu znacku... treba vyskusat 🙂
na skvrny bud zlcove mydlo alebo prekarbonat sodny (puer)

@wewe22 sikulka... tak na sitie si netrufam... ani neviem, kde by som nato zobrala cas 😎

wewe22
29. dec 2011

@sladkasue ja som strasne tuzila si nieco posit casu tiez neni tak moc ale som sa pri tom odreagovala mam to ako relax a straaaaaaaaaasne ma to bavi zatial 😀

adkoalauri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinika
29. dec 2011

@wewe22 sikovna ja neviem sit takze kupujem

lenusskaa
30. dec 2011

ahojte baby, chcela by som malej kupit do zasoby este nejake nohavickove plienky - bambusove, ktore by ste odporucili? mame tots bamboozle stretch, s tymi som velmi spokojna, dalej anavy, ale tie mi nejak nesedia, asi ich neviem dobre zapnut bo mam pocit ze sa jej zosmykuju.. ake mate nazory na babyidea a baby lucy bambusku?

zfidorka
30. dec 2011

@lenusskaa babyidea su podla mna dovypchate babyidea prefoldom/twofoldom dobre save aj na noc (momentalne su asi jedine na trhu z bmb flausu), zvonku casom stvrdli, ale trosku sa posuchaju a su ok... zapinanie na patentky ma vkladacku potiahnutu stay dry flisom... nasej malej strih sedi (zda sa mi podobny ako tb stretch), aj zmensovanie a zapinanie mi vyhovuje...
baby lucy bmb maju tesnejsie gumicky, ktore otlacali, materialovo mne osobne bmb frote nevyhovuje, lebo casom dost tvrdne a skriabe...

taanak
30. dec 2011

@zfidorka aj babylucy uz vyrabaju plienky z bmb flausu - volaju sa PANDA 😉

zfidorka
30. dec 2011

@taanak hej jasne, na tu som zabudla 🙂 ty si ju testovala?