Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

janulkan
2. feb 2012

@anelisa my uz sme si kupili take latkove 😀

tinika
2. feb 2012

ako dlho vam schnu vlniaky? bo od rana schnu a furt rovnako mokre :( a to som uz dnes chcela dat malemu :((

tortelinka
2. feb 2012

@tinika mne asi 4 hodiny, mame super suchy byt

tinika
2. feb 2012

@katka888 moj aj nohavičkove po 2-3 hodkach ma akoby ich polieval polievakom :D

tinika
2. feb 2012

ta to zavidim ja neviem ako ich vysusit na radiator sa nemaju davat, do susičky asi tiez nie

labutka
2. feb 2012

@tinika na vlniaky pomoze, ked ich pred susenim este zakrutis do uteraka, a tym odsajes dalsiu vodu. Ale ajtak teraz daju aj 24 hodin...

zajaciq
2. feb 2012

@tinika to myslis toho maleho tolko nacura? 🙂

tinika
2. feb 2012

@labutka no oni boli na uteraku prv a som ich trocha postlačla aby odtielka voda

@zajaciq hej maleho :D

labutka
2. feb 2012

@tinika ja dam normalne velky uterak, na polku dam vlniaky, prikryjem druhou polkou a zatocim do sulca. A potom uz dam susit na snuru. Pomoze to, skus to aj teraz.

brumca
2. feb 2012

ahojte 🙂 chcela by som zacat pouzivat latkove plienky, viete mi poradit nejaku zostavu plienok, ktore musim mat? nejako sa v tom este neviem orientovat, ze co vsetko by som potrebovala a ktore su dobre. Moja mala ma uz 9mesiacov, ale myslim, ze nikdy nieje neskoro zacat, co poviete? kakanie vacsinou chytime do nocnika a skusame aj cikanie 🙂

tinika
2. feb 2012

@labutka dik a vesas ich? bo som čitala ze sa nemaju aby sa nenatiahli

luciavan
2. feb 2012

@anelisa my máme happy nappy svetlomodré a už mesiac v nich chodíme na plávanie bábätiek a aj inštruktorka mi ich hneď pochválila a všetkým odporučila, sedia super, stoja za tie peniaze 😵

labutka
2. feb 2012

@tinika nie nevesiam, davam ich na susiak vodorovne.

zfidorka
3. feb 2012

@anelisa ak das do TB stretch napr. baby idea twofold, little lamb vkladacku do kapsovej plienky alebo nejaku inu vacsiu bambusovu (najlepsie flausovu) vkladacku, tak by mali potiahnut noc...

@wewe22 vkladacky v bg kapse musis vymenit za bambusove, aspon ciastocne, mojej na tie 2 hodky vonku stacila velka original vkladacka a 1 maly baby lucy bambusovy stvorec...

matax
3. feb 2012

ahojte, prosím vás, viete mi poradiť, ake treningove nohavičky na oducanie mám kupit dcerke? ona sa uz pocika malokedy, len dakedy ešte cvrkne :D Poznáte niekto tieto: uciace-plienkove-nohavicky-bambino-mio ? Rozmýšlala som nad imse vimse a fox fibre, len potom som nasla tie bambinomio a su o polovicu lacnejsie.. moc dakujem

katka888
3. feb 2012

plienocky sa peru a moja bambi roxy ostala v pracovni na posteli na obdiv 😢 ... tak nic, tak vyperiem s bielymi vecami, na zaciatok aj tak staci 40.st. 😖

wewe22
3. feb 2012

@zfidorka no uz mam po skuskach tak konecne posijem tie plienocky bambusove frote uz ledva caka 😉

petah82
3. feb 2012

@juliam
@katka888 nam sa tiez anavy zbehli 😢 nerada ich davam, som z nich sklamana, je v nich napratany, ale este ich obcas oblecie, mame 11kg a 80cm.

juliam
3. feb 2012

@petah82 a tú XL anavy plienku nemáš? ale ináč si dobrá, že ho do toho ešte vpraceš, lebo náš má 7,5 kg a už mu riťka skoro vytŕča 😀

petah82
3. feb 2012

@juliam xl nemame. ja som tiez mala jeden cas pocit, ze ju ma tak do pol zadku, ale teraz ho tam vprace. po oprani ju aj natahujem, mozno tym 😉 a zmenili sa mu mozno proporcie, ked uz beha...

sima.p
3. feb 2012

Anavy sklamala aj mna a už som nemienila toľké peniaze investovať do XL, zatiaľ BR sú super

anelisa
3. feb 2012

@janulkan Ty si tiez uz asi nazhavena na vodu, ked uz mate doma plavky, ze? 😀
@luciavan dakujem, uz som ich pozerala, ale pre dievcatko maju divne farebne kombinacie. Inak vyzeraju dobre, tak mozno pri nich predsa skoncime 🙂
@zfidorka BI twofold nemam, ale mam site bmb vkladacky, tak skusim s tym dovypchat. A diky, ze si mi pripomenula vkladacku z LL, kapsovka c.1 je uz mala, dala som ju dozadu do skrine aj s vkladackou a celkom som zabudla, ze ved vkladacku mozem pouzivat 😅

janulkan
3. feb 2012

@anelisa ja chcem chodit plavat od ukonceneho 4. mes 😀 to uz som nazhavena skoro este pred porodom a maly mi vodu miluje, tak som zvedava o mesiac co a ako...inak tiez mame happy nappy a su super 🙂

pifina
3. feb 2012

@janulkan ake si kupila? ja som tiez pri objednavke neodolala 😅

tinika
3. feb 2012

no vlniaky by uz mali do večera vyschnut snad :D sa nečudujem sak kosa tu jak ... vonku tiez

katka888
3. feb 2012

@tinika
Mati, ja ich po ybrani z lan kury vyzmykam stocene v uteraku a nechavam na susiaku co najblizsie k radiatoru, viem ze u teba to az tak nejde, ale ak mas moznost dat niekde suchy uterak na lezato k radiatotu a na ne daj vlnaiciky, ze nie cely vesiak.. a ja ked som uz nastvana, ked sa nesusia, tak dam uterak na radiator a na ne encham ale len doschnut vlniaciky. ze nie su priamo na radiatore... ale na tom uteraku nejakom suchom...

janulkan
3. feb 2012

@pifina happy nappy sa mi najaviac tvarovo pacili na takeho drobca 🙂

zfidorka
3. feb 2012

@tinika fukaj na ne fenom 😀 😀 😀