Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zajaciq
8. mar 2010

dah

zajaciq
8. mar 2010

dahlia ved na novorodeneckom je plno mamiciek co sa potesia z akciovych plienok 😀 😀 😀 nemas to daleko. alebo spravis dobry cin a nechas to na oddeleni ako si pisala. ja by som asi tak pekne nedokazala prijat darcek, zrejme by som sa zmienila, ze to nebudeme pouzivat.. 😔

atemi
8. mar 2010

Ahojte latkarky,
objednala som si tieto gatuse - vlniaciky - http://www.branakdetem.cz/male-merino-kalhotky-... , ale na vrchne nohavicky su strasne nizke (kazda plienka by z nich na brusku trcala). Na brane.cz ich maju zaradene aj medzi vrchnymi aj medzi treningovymi, podla mna su len treningove. Ak niekto trenujete a chceli by ste taketo paradne vlniaciky kupit, napiste mi IP, inak ich zajtra poslem po bratovi naspat do CZ a vratim. Vyzeraju kvalitne, su prijemne a peknucke, velkost M. Cena 357,- KC, co je cca 14,30 EUR, tak za 13,- EUR by som ich predala 🙂 IP cakam do zajtra vecera.

minka21
8. mar 2010

baby ked mam tie AIO plienky,a ked mi teda zamaze to vnutro tak to len vyberiem vyperiem a zatial tam dam nahradne vnutro?teda nahradnu plienku? to znamena ze si tie nahradne musim dokupit,inak by som potrebovala minimalne 8AIO denne,a to mi pride dost drahe 🙂

miruss
8. mar 2010

Minka to vymieňanie savého jadra sá u týcto plienok: Itti Bitti SIO, Gro baby a Bum Genius Flip. Ostatné AIO plienky musíš prať vždy celé.

minka21
8. mar 2010

miruss ja mam zatial AIO len Gro baby,a tam sa dokupuju len tie co su balene po 2ks,ze?🙂 takze to jedno odopnem a hodim tam tu nahradnu.,lebo o chvilku mam princeznu doma a stresujem ci to budem vediet🙂

baskaj
8. mar 2010

lenka - hej, občas ich dám aj teraz v zime na balkón vyfúkať a vymrznúť. potom nie sú také utuchnuté. na niekoľko hodín, na noc a potom samozrejme dosuším doma. a vieš, že keď dám plienky na mráz a potom ich dám dnu, tak sa rýchlejšie dosušia? akoby ten mráz lepšie rozbil tie častice vody alebo čo...

môj má cca 10 kg a štvorce skladám na novosklad. príde mi to najlepšie, lebo tam je naskladaných asi najviac vrstiev.

a včera som si na BG organic odpárala vložky od prišita vzadu - a hneď mi rýchlejšie schnú 🙂 - aspoň sa mi tak zdá... a aspoň môžem tú vložku zložiť mladému iba pod ciko, mimo domu aj tak nekakáva... a aj vám tie zinnie púšťajú trochu farbu na ostatné plienky? akože aj tak neva, zachvíľu sa to aj od ostatného sperie...

miruss
8. mar 2010

Presne tak minka. A keď je plienka znečistená, tak ju dáš oprať. Inak iba necháš preschnúť a použiješ znova.

labutka
8. mar 2010

ad kikko bambusove stvorce - najdete ich v Poluse v BA v obchode hned pri hlavnom vchode, vola sa Popoluška. Teta čo tam predáva má trocha maďarský prízvuk. Ale nekukala som čo stoja.

dugyna
8. mar 2010

dahlia sak hod sme na konika inzerat a predaj
aj ja budem predavat hnusky..lebo kym som objavila latkove uz som stihla nakupoit par balikov...

dugyna
8. mar 2010

labutka viem kde je ta popoluska..len tak sme tam raz s mm nakukli..ale ceny teda maju s ba polus prirazkou..aj ked nekukali sme vtedy plienky takze neviem co stoja

kocky brana vyrazila ratam ze zajtra alebo v stredu pride balik 🙂 jupi

dahlia23
8. mar 2010

dugy, dík za tip, asi to skúsim predať. a keď nič, odnesiem do nemocky. ja som im tam nechala aj tie, čo som mala pre istotu so sebou. bolo ich asi len 10, zvyšných 14 z balíka mám doma.

inak, našemu krpcovi sa najlepšie kadí do fajnových plienok. flipka to včera zas schytala v plnej paráde 😀

crysmile
8. mar 2010

dahlia, veru, skus ich predat tu.. a kupis si za to nieco ine.. skoda davat zadarmo, aj ked pre teba nemaju cenu..
tak mas fajnoveho chlapa, ked si vybera najlepsie plienky na kakanie, hned citi ze ritulka je v niecom vynimocnom 😀

miruss
8. mar 2010

Ja odkedy som začala dávať malej aj Gro baby tak kaká do nej, dovtedy najradšej kakala do IB. 😀

mneme
8. mar 2010

dugy, super spravy, uz som nedockava, daj potom prosim vediet 🙂

dahlia23
8. mar 2010

tak vidím, že nielen moje dieťa je fajnové 😀
gro baby mu tiež sedí, aj do tej pustil. ale flipka zatiaľ schytáva tie najväčšie nálože 🙂
ja som sa včera musela pousmiať, keď mi kamoška hovorila, ako boli furt prekakaní až na oblečko. to sa nám v látkovkách veru stať nemôže 😀

dugyna
8. mar 2010

Jaj kocky uz sa tesim ked aj my sa budeme moc pochvalit ze do akej kakame najradsej🙂

dahlia23
8. mar 2010

neboj, dugy, bude to skôr ako sa nazdáš 🙂
mne sa to tehu zdalo ako neverending story a toť, Jurášek si už kadí 😀 😀 😀

dugyna
8. mar 2010

Dahlia tak zajtra uz zaciname 23+0,takze uz iba par mesiacov snad dovtedy stihneme nakupit vsetko co treba🙂 inak tak otazka vrchne gatky z flesu treba niecim inpregnovat?

dahlia23
8. mar 2010

dugy, netreba 🙂

izabelkak
8. mar 2010

mne tá zinnia nepustila, zato dnes v kočíku pretiekla dajako bokom malá ležala rovno a mala mokrý bok, tak nechápem, no ešte nie je zapratá, aj sa kratšie suší ako tá staršia, tak musíme ponosiť najprv doma....

kočky a ako sa v tej BG organic vlastne má dať tá vkladačka? možno práve preto mi pretiekla zadom lebo som mala mať tam ohnuté? ale to by zase tlačilo či nie? odpáravať nechcem....

no u nás to dnes schytala IB, anavy a jeden štvorec🙂))

dugyna
8. mar 2010

dahlia diky🙂 inak ty si tu tusim od zaciatku tejto temy🙂

baskaj
8. mar 2010

iz - nechápem tvojej otázke. veď v BG organic je tá vložka prišitá. tam ju nemáš ako inak dať. či?

izabelkak
8. mar 2010

hej len je o kúsok dlhšia ako plienka, tak či to len tak roztiahnuť ale ohnúť vzadu ako je to prešité, pýtala sa ma na to aj crysmile, a to ona už plienku nezmenšuje, ja som myslela že u nás je to koli tomu že zmenšujeme, aktuálne už dávame M-ko...

baskaj
8. mar 2010

achá! no, my už na L-ko nosíme...

dahlia23
8. mar 2010

dugy, faaaakt 😵 😵 😵
to ma vôbec nenapadlo, že som tu už taká stará kotva 😀 len s odmlkou, samozrejme 🙂

my sme BG organic ešte na sebe nemali, šetrím ju 😅 ale asi by som ju mala dať do obehu, nech viem, čo znesie.

izabelkak
8. mar 2010

dahlia je ju fakt treba viackrát oprať, ja som predtým tú prvú vlastne používala doma a prebalovala hod aj po hodine tak je dobre zapratá a skoro o pol dňa sa dlhšie suší ako tá nová... ju asi nechám akurát na stredu do poradne to zvládne tú chvílku🙂)))

dahlia23
8. mar 2010

no, veď malý ešte toľko neciká, tak ju asi vytiahnem 🙂
teda, ciká, zásadne rozbalený... a všetko okolo tras sa 😅

lenka138
8. mar 2010

ja skladám malému štvorce na draka a je to celkom fajn, lebo niekedy sa mi novosklad zdá malý, lebo štvorce mám kikko a to sú už skôr obdlžniky

emjee
8. mar 2010

tak este kupim asi nejake poriadne stvorce 😀 mm ma prizabije 😝 😀