Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

janefonda
29. aug 2010

baby idem si doobjednať ešte nočné plienočky. Chcela by som dajaké bambusové....anavy napr. ste spokojné? A ešte ktoré by boli fajn? Som na seba pyšná, už aj na noc používame látkovky a zatiaľ teda bez problémov 🙂 len mi ešte treba doplniť zásoby. Manžel sa pýtal, že či mi naozaj treba ešte plienočky a ja že samozrejme 😝 Už som sa do toho úplne zamilovala. Zatiaľ nemáme žiadne vlniačiky a nejako sa ku nim neviem odhodlať...

janefonda
29. aug 2010

@janulienka89 no to by aj mňa zaujímalo či je s nimi spokojnosť 🙂

brisilda
29. aug 2010

@janefonda ja mam anavy som maximalne spokojna no problem je v tom ze ked ju ma maly 12 hodin na sebe tak je total precikana 😀 potom som si na doporucenie kocik objednala bum hugger a baby behinds 😉

ivanajelinek
29. aug 2010

Baby ktore plienky su na sposob ako BG flip?

brisilda
29. aug 2010

@ivanajelinek podla mna ziadne ale ak take najdes hod info 😉 teda ak budu lacnejsie 😉

ivanajelinek
29. aug 2010

Skoda. Lebo su to jedine plienky, kde sa vymeni len vkladacka a mozes vrchne nohavicky pouzivat aj samostatne. A neviete ci budu niekedy aj v inych farbach? Ja som este ani nezacala s latkovanim, a len by som nakupovala a nakupovala 😀

izabelkak
29. aug 2010

@ivanajelinek sú od BB ale sú dvojvelkostné - vel. 1 a 2 u nás myslím ešte nie sú v predaji http://www.babykind.co.uk/weehuggers.htm
len vraj tie chlopne sú myslím z bavlny teda dieťa nemá na pokožke PUL ale bavlnu, no zase ich treba asi viac prať... v ČR už sú v predaji tak ich už kočky na českom MK trochu recenzovali....

a flipky by mali byť v nových farbách v takých ako je nová kapsovka od BG len by tiež zaujímalo kedy potrebovala by som ich tak do 14 dní mať doma 😝

janefonda
29. aug 2010

nové farby flipiek by potešili aj mňa, určite by som si nejakú ešte dopriala 🙂

@brisilda dik za referencie, tak asi ich skúsime. Len ešte musím vydržať, kým pôjdeme na SVK, potom objednám a budem sa vytešovať. Zatiaľ vydržíme s tým čo máme 😉

ivanajelinek
29. aug 2010

Takze tie plienky weehuggers este nie su na slovensku? Skoda.Vyzeraju dobre.. 😉

emjee
29. aug 2010

uz tu raz daval niekto odkaz na ine farby flipiek, ale bohuzial nie su k dostaniu na svk

miruss
29. aug 2010

Ahojte.

Nové farby flipiek budem mať čoskoro v ponuke. Už sú na ceste od dodávateľa. Vpriebehu 3-4 dní ich pridám do obchodu.
Ale kto sa pýtal na nové Gro Via shell sety a vkladačky, tak tie som už pridala na stránku.

zfidorka
29. aug 2010

@ivanajelinek weehuggers som objednavala z babykind.co.uk cez wild.horses 😉

emjee
29. aug 2010

@miruss 😀 to je super tie flipky 😀 a ake to budu farby?

izabelkak
29. aug 2010

@emjee hmm tak ja som predtým nejako blbo kukala myslela som si že budú také farby ako u novej kapsovky, ale žial nie z tohto to vidím najskor zase na zelenú
http://3.bp.blogspot.com/_A_xVzSCLpT8/S2hB2v_m7...
alebo si nechám zájsť chuť 🤐

miruss
29. aug 2010

@emjee: Flipky okrem tých čo sú budú: sweet, bubble, noodle, blossom a twilight. 🙂

miruss
29. aug 2010

To sú farby ako sú nové BG v4.0.

kararinkabrnka
29. aug 2010

ahojte v poslednej dobe som dost citala o tychto eko plienkach celkom ma to zaujalo...chcela by som sa preto opytat kolko plienok a kolko vloziek by som potrebovala do vybavy??? zaujali ma plienky 3v1 ktore su jednovelkostne a nepotrebuju vrchne nohavicky....kolko kusov plienok by som eventuelne potrebovala a kolko vloziak do plienky? ako sa to potom perie tak v praxi. nie to co pisu..

miruss
29. aug 2010

@kararinkabrnka: AK chceš pošli mi do IP Tvoju mailovú adresu a ja Ti pošlem rady k plienkovej výbave, ktoré rozdávam na prezentáciách plienok.

izabelkak
29. aug 2010

@miruss supriš tak som dobre videla, predtým tam boli presne tie farby ako pri nových kapsách BG, a tá bubble je prosím aká? bledo fialová?

miruss
29. aug 2010

@izabelkak: To je taký fialový nádych. Mne sa z tých nových tá bubble najviac páči.

janulienka89
29. aug 2010

tato plienka je dobra Tots Bots EasyFit Onesize 2010?

luciferova
29. aug 2010

budu nove flipky? paradicka! miruss hned mi jednu odloz 😉
@kararinkabrnka my sme na zaciatok kupili po jednej plienke z bum genius flip a gro baby shell plus mam ku kazdej 3 vkladacky (cize 6 prebaleni) a potom som dokupila itti bitti dlish + 2 vkladacky z bazaru. so vsetkymi som spokojna. tiez ti odporucam kupit po troche, zistit, co ti vyhovuje a dokupit co potrebujes. okrem toho prichadzaju nove farby a tak sa mozes vyblaznit este viac 😉

izabelkak
29. aug 2010

@miruss super tak to asi neodolám... už mám od BG mimo modrej a bledozelenej všetky povodné farby tedy zinniu 2 x ....

BG kapsy sú pre nás v tomto megačúracom období nočným vykúpením, inak by sme ani látkovať nemohli, ešte zvažujem bum hugger len sa bojím či nám bude sedieť dobre okolo nožičiek a nepretekať.... ktorá verzia je lepšia sucháče alebo patentky....

dnes mi teda malá tak prečúrala GB že som nechápala, ale je fakt že som nepoužila žiadnu extra vkladku... a po sto rokoch som vytiahla IB M-ko, dala som tam ten minibooster na zvýšenie savosti a nepretiekla, len mierne nalhol okraj ale to zato že sa vtočil dovnútra, tak ju asi začneme zase nosiť....

ešte som sa chcela opýtať k tým fuzzi buns kapsám, aká je tá druhá vkladačka pri one size verzii? niečo ako v BG tá menšia novorodenecká? ďakujem...

luciferova
29. aug 2010

a tie nove flipky budu na patentky ci aj na suchace? pre nas better suchaciky...😉

miruss
29. aug 2010

@izabelkak: Mne Bum Hugger vyhovuje strihovo. Mne zas nevyhovujú bokové plienky BBH bambus a BabyIdea bamboo extra.
A na habáče dávaš vrchné hohavičky, takže by nemali bokom pretiecť, ale ja ich dovypchávam cca od roku malej prefoldom.

A Fuzzi Bunz onesize má vkladačky podobné ako BG kapsovka.

lu
29. aug 2010

@miruss a v tych novych farbach budes mat len samotne flipky alebo aj tie zvyhodnene sady napr. BG stay dry?

miruss
29. aug 2010

@luciferova: Flipky budú len na patentky. Z BG sú na patenky a aj na suchý zips len Bum Genius kapsovka v4.0.

miruss
29. aug 2010

@lu: Aj všetky flipkové sady.

sulky
29. aug 2010

@janulienka89 ,tie ecoballs peru o nieco lepsie ako orechy, ale skvrny napriklad od kaka to nevyperie do biela, tie treba preprat s tym odstranovacom skvn coje k tomu prilozeny.Ale tie skvrny mi nevyperie ani eco praci gel.
Navyse, gulicky nicia bakterie, pretoze zvysuju PH vody na 10.Bakterie preziju do PH 8.

Co sa tyka tej novej TB easyfit 2010, je jemnucka, makkucka, iba nasadis a ides. Vkladka je vo forme takeho chobota ktory sa da vybrat, takze neschne tak dlho.

Ale asi by sa mali vyjadrit aj nezaujate osoby 😉

luciferova
29. aug 2010

@miruss a tu kapsovku 4.0 nemozem pouzivat ako flipku. ze menim vkladacky, hmm? kedysi mi tu niekto takto poradil...