Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zojec
15. nov 2010

@michaela80 podla mna jednovelkostne sa uz velmi neoplatia, ked bude mat mala 6-7 mesiacov tak jej hadam bude sediet aj Lko 😉

michaela80
15. nov 2010

@zojec ked tie jednovelkostne maju inac vkladacky aspon podla obrazka...mne to poslednu dobu precuravala tak to islo z domu aj M co nam boli este aj velke...nemala som na to nervy....

michaela80
15. nov 2010

ja sa uz neviem dockat BG tej limitovanej artis serie...a zase sa mi celkom pacili 2 minky blueberry ....ach jaj...mne by niekto mal vzait kreditku... 😠

lindauciatko
15. nov 2010

@labutka, vdaka za odpoved o tych fusakoch, ja len ci nevies od Olinky ake su na ne referencie...
@zojec ani tebe som sa nestihla podakovat za fotky tych wonder wraps co si mi davala do fora asi pred mesiacom, absolutne sem nestiham chodit ani prispievat. Inac nakoniec som vzala este jedny flipky, noodle farba je celkom pekna aj pre chlapca, len pomalsie schnu ako tie povodne farby zelena a modra... nech sa vam ta rituska vylieci !!!

zojec
15. nov 2010

@lindauciatko nemas za co.. 🙂 uz si mi dakovala sa mi zda 😉

lindauciatko
15. nov 2010

ozaj baby, a neviete ci nebude nejake super mikulaske alebo vianocne akcie v slovenskych e-shopoch?

lindauciatko
15. nov 2010

@zojec 🙂

luciferova
15. nov 2010

vdaka za upozornenia baby 🙂

a na tej stranke mamaja.cz sa oplatia aj nejake ine? lebo tie babyidea ma moc neohurili a ostatne su uz dost drahe. alebo zle vidim?

luciferova
15. nov 2010

inak pani mi ju ponukala vcelku vyhodne, za 10eur, ze som to ja 😉

luciferova
15. nov 2010

a na tie anavy na noc mozem dat aj flipky? lebo nemam ziadne pulky samostatne...

luciferova
15. nov 2010

a co ste spominali kedysi tie, co v noci liecia zapareny zadocek, to su ktore?

avila
15. nov 2010

@luciferova vsetky bambusove.

avila
15. nov 2010

@divoska a tie plienky z ebay nie su dobre, mas ich?

sulky
15. nov 2010

@luciferova , ano, na anavy sedia aj flipky.
Bambusove ktore nam zahojili zadocek cez noc boli BBH.

luciferova
15. nov 2010

@sulky dik a mozes hodit link prosim?

taanak
15. nov 2010

nam pomahaju aj bambusky Tots Bots Stretch - velmi prijemne plienky 😉

@zojec my IB L-ko pouzivame uz asi od 5 mesiacov a v pohode, nepreteka nam, som s nou spokojna. Tak ak ju uz mas, tak nevahaj a vyskusaj 😉

taanak
15. nov 2010

@michaela80 tie limitky ma uz dodavatel skladom, tak hadam buduci tyzden budu aj u nas 😉

divoska
16. nov 2010

@avila nemam, no dugyna si ich chvali. kazdopadne mne nejde o to ze su z ebayu, ale ze sa tu na nich robi nehorazny kseft. za tie peniaze nech si radsej baby kupia nieco poriadne. a kto chce si objedna, postovne je vraj zadarmo. ja by som aj jednu vyskusala, sak mozem tam dat dovnutra vkladacku a nemusi byt na umeline, ale fakt sa mi nechce to objednavat /no a 10-11 eur namiesto 4-5 teda fakt nikomu nedam 😀 /

zfidorka
16. nov 2010

@luciferova tu su vsetky zlavnene: http://www.mamaja.cz/sleva/
maju tam z nohavickovych aj Tots Bots...

alusha
16. nov 2010

@zfidorka super cena na tie bamboo extra a ake je postovne na SK, neviem to tam najst...

zfidorka
16. nov 2010

@alusha 300,- czk myslim, nemas niekoho v cr, kto by ti to vedel zobrat?

luciferova
16. nov 2010

@zfidorka diky a tie bamboo extra su dobre? Budu mi na to pasovat flipky?

Tych 300 korun je teda ina palka 😅 po cr maju kolko? Mam v cechach rodinu, na vianoce dojdu na sr, tak by to bolo super 🙂

A je v nich nejaky rozdiel? Tie hnede pasikave nie su nejake ine?

alusha
16. nov 2010

@luciferova su dobre tie plienky, len suche zipsy dost tvrdnu na nich, ja by som radsej na patentky asi 🙂 ak by sa nas nazbieralo viac, mohli by sme objednat spolu... ozvite sa, ak niekto chcete... ja v cechach nemam nikoho 😖

zfidorka
16. nov 2010

@luciferova s tymi flipkami neviem... podla mna vy mali sediet, myslim ze @emjee ma tie BE aj flipky...
tie pasikave by mali byt z biobavlny... ja som zobrala jednu BE na noc... zobrala som na patentky, lebo ta ma vkladku z jednej strany flisovu a suchacova tvrdne pri suchaci, ako pisala @alusha...

v ramci CR je postovne 60 resp. 70 czk http://www.mamaja.cz/scripts/nakupni_rad.php

luciferova
16. nov 2010

Cize suchace tvrdnu ☹ a tie ostatne nie su z biobavlny? Ked chcem co najprirodnejsiu, tak mam vziat tu pasikavu?

Sorry, pytam sa jak hotentot z pomocnej skoly 😅

zfidorka
16. nov 2010

@luciferova suchacove trvdnu pod suchacom co som citala... ostatne maju povrch z obycajnej bavlny ak som dobre pochopila, vnutro maju vsetky bambus...

luciferova
16. nov 2010

Aha, uz hotentot pochopil 😅 a na noc sa este vypchavaju? Alebo jak?

sulky
16. nov 2010

@luciferova , link som ti hodila do IP

labutka
16. nov 2010

Dievcata mam za sebou tyzdennu skusenost s "pracimi" gulami. @dugyna nechapem ze si z nich bola taka hotova, mna teda nepresvedcili. 😖 Prala som s nimi 3 x plienky. Prvy krat mi zbehol cely program na pracke - zistila som ze sa mi neda stopnut plachanie. Vysledok bol standardny. Kedze maly do plienok nekadi, tak som nemala co porovnat, ci by flaky od kakanice vysli alebo nie.
Druhy krat som dala vypustenie vody a jedno vyplachanie - vysledok o nieco menej presvedcivy, ale v principe sa dalo. Ale supla som k tomu aj utierky, na ktorych som mala hroznovy dzus - flaky ostali. A to boli cerstve flaky od dzusu.
Treti krat som prala vcera, takisto po vypusteni vody 1 plachanie, ale mam pocit ze plienky su citit, ze niesu dobre oprate. Vzdy som davala najprv predpranie, aby sa nepralo vo vode s mocom.
No ale mozno je rozdiel aj v tom, ze cisto dojcene deti neprodukuju take smrady ako prikrmovane deti.
Dalsie testy uz nemam chut robit, gule vraciam spat.

divoska
16. nov 2010

growhour tiez super cena sakra