Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

alusha
28. jan 2011

@limoni loviky asi velmi na noc nie

tea333
28. jan 2011

@snikol 4.0 je nova verzia.ja mam obe. 4.0 ma nove farby, je trosku vacsia, aby sadla aj baculiatkam a ma vylepsenu gumu okolo noh.najpodstatnejsie je, ze je vo verzii so suchym zipsom aj s patentkami, pricom 3.0 boli len so suchacmi.
Patentky su podobne ako na BG Flip gatiach 😉

taanak
28. jan 2011

@limoni jasne, nosili sme ich cele leto ako kratasky, pas som v lete ohybala, teraz som rada, ze je taky vysoky 😉

taanak
28. jan 2011

flipky su uz u mna k dispozicii aj na suchy zips 😉

michaela80
28. jan 2011

@taanak a ktory esop mas ty? prosim IP

ivuska.h
28. jan 2011

@lulukn79 Tak to my teda neděláme 😉

elixia
28. jan 2011

Babule mate niekto skusenosti s plienkami Bambinex> Hlavne bamboo...nasla som ich teraz zlacnene,tak aspon nejaku skusenost by som rada pocula 🙂

lulukn79
28. jan 2011

@ivuska.h ja dufam, ze ziaden znackovy vyrobca na plienky to nerobi 😉 plienku som dala len ako priklad, nakolko sme v diskusii o plienockach,..... ale viem ze niektore veci sa tak proste vyrabaju 😖

zojec
28. jan 2011

@limoni super navleky na hrubsie nozky su asi bezkonkurencne toodle bugz.. su jemnunke, a vobec neotlacaju :D dalsie moje favoritky su MaM navleky, tie maju natiahnutu gumicku a ta sa da regulovat, alebo aj vybrat.. a potom su dobre aj sponks, ale tie su velmi kratke, mojej malej su uz len od kolienok dole 😉
co sa tyka vlniakov, ja tiez pouzivam popoliny.. su rana ked mame suche pyzamko ale su aj rana ked je trosku vlhke.. ono 100% nepremokavost vlniakov sa neda zarucit, ak je plienka uz uplne nasiaknuta tak niekde ten moc ist musi... ja pouzivam na noc len huger a BI prefold, takze to v plienke nie je.. zavisi od toho ako b. cika.. teraz musime mat alany na noc a uz druhu noc ju precikala durchom az mala cely mokry chrbatik, ze som rano o 5tej musela prebalovat jednorazovku.. to sa mi pri latkovke este nestalo..

michaela80
28. jan 2011

@zojec ty tie navleky pouzivas kedy?

labutka
28. jan 2011

@limoni loviky natahovacie na noc su super, nikdy neprevlhli. Su site, super sedia. My sme cele leto tak cez noc ficali - pyzamove tricko a plienka a loviky a hotovo.

zojec
28. jan 2011

@michaela80 miesto pancusiek, ja pancusky malej nedavam vobec a ked sa otepli, bude len v navlekoch 😉

albao
28. jan 2011

Ahojte! Potrebujem prvu pomoc 😀
Idem na svojej mini-babike vyskusat Flipky a neviem ktorou stranou ide ta vlozka do toho na telicko? Na telo ide ta fleesova, ci ta frote strana vlozky?
Dakujem za odpovede!!! A bezim prebalovat 😝 😀

zojec
28. jan 2011

@albao na kazdej vkladacke je napisane this side down 🙂 tou hladsou stranou k ritke, ta je sty dry 😉

albao
28. jan 2011

@zojec dakujeeeeem 😉

zfidorka
28. jan 2011

@taanak aku velkost BI wool shorties mas pre maleho? sedi velkost L od 8 kg?

zojec
28. jan 2011

@zfidorka ja mam longiesky Lka a sedia paradne.. su take trosku vyssie, ale super.. aspon jej nie je zima na chrbatik, a nozicky uz ohynam len ten patent.. myslim ze na buducu zimu uz budu kratke.. esteze som kupila tie L ka 😉 mas zalusk na shortiesky?? si sa nechvalila 😀

aknavij
28. jan 2011

@taanak aj ja poprosim e shop🙂

aknavij
28. jan 2011

co su prosim vas loviky?dlho som tu nebola a nie som v obraze🙂))

aknavij
28. jan 2011

@zojec prosim ta kde si kupila tie toodle bugz navleky? Su aj v nejakom slovenskom e-shope? Mozes aj do ip.Dakujem:-)))

sima.p
28. jan 2011

@taanak aj ja poprosím aký e-shop cez IP...

zojec
29. jan 2011

@aknavij loviky su vlniaky loveybums 🙂 navleky maju skoro v kazdom eshope s plienkami, napr. aj tu u tannak 🙂 http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/too...

snikol
29. jan 2011

@tea333, @limoni dakujem baby. 🙂 🙂

taanak
29. jan 2011

@aknavij, @sima.p - @zojec uz za mna odpovedala 😉
@zfidorka shortiesky mame este od leta velkost M, ale uz z nej pomaly vyrasta (teraz ma nieco cez 8,5 kg). Na tvojom mieste by som uz urcite brala L

inak, tie nove suche zipsy do BG na stranke zatial nehladajte, este som ich nestihla pridat, ale mam ich doma, tak ak by niekto chcel vyskusat, tak prosim IP alebo mail. Dakujem

zfidorka
29. jan 2011

@zojec no zalusk by bol, len nie su ziadne akcie 😝 ale zatial nam ich surne netreba, len z nocnych disan nejako vyrasta 😒
@taanak dakujem

kasper
29. jan 2011

ahojte, chcem sa opytat na jednu vec. Vsade pisu, ze ked sa pouziva krem na zadocek proti zapareninam, tak na kazdu vlozku do plienky je treba pouzit este separacnu vlozku, aby sa krem nedostal na plienkovu vlozku. Vraj potom nesaju. Mate s tym nejaku skusenost? Je naozaj potrebne davat stale aj separacnu vlozku?
Dakujem

brisilda
29. jan 2011

@kasper ano pokial pouzivas krem tak musis dat separacku pokial si nechces znicit plienku 😉 no ked mozem poradit skus namiesto kremu pouzit detsky zasyp 🙂 no pri latkovani sa deti nezaparuju cize ani krem ani puder nebudes potrebovat 😉

brisilda
29. jan 2011

kocky chcem sa vas opytat existuje nejaka nocna plienka pre extra cikacov? Ja mam sice nocne plienky a su super ale tak cez den ked niekam ideme na noc sa stale precura lebo velmi vela cikame 😀 velmi dovypchavat nechcem aby to nebolo mohutne 😒 mrkam po e shope no nenasla som nic pre nas ☹

brisilda
29. jan 2011

a este jedna otazocka ohladom skladania stvor. plienky 😉 klasicky novosklad viem skladat zaujima ma to skladanie pre vacsie deti 😀 mate niekde link kde sa to da mrknut?

julia30
29. jan 2011

@brisida tu http://www.ekoplienky.sk/o-plienkach/ je sklad dole ze na draka. Ale nam sa to velmi nepacilo 🙂 radsej sme boli v novosklade do nejakych 4,5 mesiaca ;)