Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

kili
10. feb 2009

tak ja som si už objednala stroj. ale že je teda dosť v čudu, zle sa na ňom šije, tak neviem, či zvládnem. Moja mama si už chcela kúpiť aj nový, že už tak často nešije, tak asi jej ho rovno odpálim a už bude mať dôvod 😅

sisa.b
10. feb 2009

baby, a sijete podla tych stihov, co su tu na nete alebo vyrabate svoje?

kili
10. feb 2009

sisa, ja som si robila.

aha, to jest dobráááá cena http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4609266

sisa.b
10. feb 2009

kili, to su tie home made, co tu davala link uz misuluska

kili
10. feb 2009

sisa, ja viem, že to niekto šije doma.
a teda netušila som, že niekto dával link, no tak nič

kili
10. feb 2009

a už si niekto aj objednával?

sisa.b
10. feb 2009

tak to neviem. akurat rozmyslam, ze by som tiez mohla doma nieco skusit, ale ja by som potrebovala najskor vidiet nejaku plienku nazivo. a mohla by som na to vyuzit tu novu nepouzivanu nepremokavu plachtu 😝

kili
10. feb 2009

sisa, no tieto plienky, čo tu asi všetky väčšinou šijeme sú len látka, čiže nohavičky idú na vrchzvlášť a tie tu tuším ešte nikdo nešil.
ja som približne obkreslila popolinku a prispôsobila tak, aby sa do vnútra dala strčiť čc a aby to na vrchu bolo šiťšie, aby to prešlo cez zadoček, tak dúfam, že to tak víde. som moc zvedavá.

telinka
10. feb 2009

kocky , ja mam odevnu priemyslovku , tak by bola hamba keby mi to trvalo dlhsie 😉

kili
10. feb 2009

telinka, to si nemala prezrádzať, si mala tvrdiť, že si proste TALENT 😀

telinka
10. feb 2009

no to prave nechcem , aby si si pri mne nepripadala ze si nesikovna , ked ti tobude trvat o nieco dlhsie 😉

kili
10. feb 2009

teli, ja viem, že mi to bude trvať večne, keď ten stroj je pokazený. mám výhodu, že na koho/čo to zvaliť 😀

dudri
10. feb 2009

Mohli by ste mi poslat do IP alebo napisat sem ten postup alebo youtube...ako latkove plienky narabat? aj sitie. mne zaujima youtube... dakujem

kili
10. feb 2009
dudri
10. feb 2009

killi, este raz pusu.... prestudujem latkove plienky 😉

bambusko
10. feb 2009

misuluska, no ta baba, co to sije mi asi nepodakuje 😝 ze som jej pokazila kseft 😒

sisa.b
10. feb 2009

bambu, mozno sa o chvilu budeme o tie plienky bit, ak rozbehne vyrobu vo velkom a bude sa predbiehat s BL plienkami 😀

kili
10. feb 2009

baby, a čo je lepšie, preisť gumičku tým cikcak stehom, alebo len spraviť rúrku a aby tam bola volne?

bambusko
10. feb 2009

kili, schvalne som sa bola kuknut na plienky 🙂 na bl flanelovych je to presite cikcak a na bambusovych je guma v tuneli. tie flanelky sa mi vidi, ze lepsie tesnia. tak ak dokazes usit pruzny cikcak, asi to 😅

kili
10. feb 2009

bambu, tak dík.
no či to dokážem, ehm, no uvidím, myslím, že ak to vôbec zvládne tunel, tak aj cikcak. budem najprv skúšať na kúskoch, čo mi s uteráku zostali

bambusko
10. feb 2009

kili,ty ides sit vrchne gate?

kili
10. feb 2009

nie, plienku z uteráku, prečo?

bambusko
10. feb 2009

ked si sa zmienila, ze vrchnaky este nikto nesil 😕 21:15

kili
10. feb 2009

to som písala sise, že ona chce použiť nepremokavú plachtu

sisa.b
10. feb 2009

bambu, to hovorila mne, lebo tu mam frote plachtu s polyuretanovym poterom. tak som myslela, ze by som z toho mohla cosi vycarit 😝

sisa.b
10. feb 2009

predbehla si ma 😀

bambusko
10. feb 2009

ahaaaa, no vsak to je super matros. sisa, nevyskusas?

kili
10. feb 2009

sisa, aj ja mám tie plachty, tiež sú priedušné. stáli tuším 300 jedna, čite ušiť niekoľko nohavičiek, to by bol celkom dobrý nápad 🙂 , také nejaké piekné

kili
10. feb 2009

ale iba na samotné nohavičky. mne príde strašná kravina mať 2v1, lebo to blbo schne. to je lepšie ušiť z toho kapsovky 🙂