Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

josie3331
10. aug 2011

@iron no ja vobec neviem ktora vkladacka kam patri 😀 😀 iba ak tam je stitok a tam napisane

katka888
10. aug 2011

@josie3331
moze byt aj to,ze si dala malej plienku, ona ju napiskala hned a do tych 3 hodin este viackrat .... ale zase ako bambusova plienocka este chyti svoju savost. ale po 3 hodkach mi obcas pretecu aj ine plienocky. sice vynimocne, ale stane sa. daj vediet ale ci ti to robi stale alebo nie aj do buducna
a tie wonderoo mi je luto, ze vam nesadli. neskusala si tam dat inu vkladacku, aby nebola plienka na malu taka velka teraz?

katka888
10. aug 2011

@iron
flipky mi sedia tym, ze su tenucke takze nerobia velky objem s plienkou a maju zaklapky co je rpakticke. zaklapky majuaj weehugerky, ale tie su akoby "objemnejsie" a nam casto tie bavlnene zaklapky nasiaknu ☹
Bum genous 4.0 kapsovky su vynikajuce strihom a do nich mozes dat aj inu vkladku aj bambusovu

katka888
10. aug 2011

@tinika
no postolky su z igelitu, takze tie nechaj na pokoji, inac si spat pri jednorazovkach 😀
a vkladacky kam myslis? do kapsovych plienok daam ti eoriginal co su priamo s plienkou a do vrchnych davam pri srasej storcove plienky a bum genius organics vkladacku na spanok, malemu davam do vrchnych nohavciek vkladacky bum genius stay dry

josie3331
10. aug 2011

@katka888 ja tam davam hocico... ale teraz som nedala ten komunisticky stvorec na obdlznik len nejaku vkladacku a divno sa mi cela plienka dokrcila vobec nedrzala tvar... a ako vravim, neviem to zapnut tak aby to malu netlacilo na brusku a zaroven bolo tesne okolo noziciek...

tinika
10. aug 2011

@katka888 no tak som myslela ze na začiatok tie stvorce dam a tie origos su po jednom ku plienke ne ta treba mi dokupit na vymenu

tinika
10. aug 2011

@katka888 a bg nemaju troska tiez gumu abo dačo ked nepreteču? no a stay dry je aky vklad orpoti tmu genius organics? iny material?

katka888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka888
10. aug 2011

@josie3331
podla mna dorastiete... nas ma asi buclatejsie nozicky, jemu plienocky, ked zaplnem na uplne najmensiu elkost velmi dorbe sedia okolo noziciek. volno ma len pri BG 3.0 kapsovkach

tinika
10. aug 2011

@katka888 tie sady som aj ja pozerala ze vyhodne su .) a na noc len plienka a na to vlniaky? to nepremokne?

katka888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinika
10. aug 2011

@katka888 a to stači? bo tieto som pozerala ze si vezmem pr. tie 1+3 z oboch 🙂 aspon na začiatok a do toho dam tie stvorce a uvidim či este budem riesit niečo abo tieto budu stačit, ale viem ze male deti kakaju vela .)))
a z ktorymi si ty najviac spokojna?

katka888
10. aug 2011

@tinika
iny material, stay dry je mikrovlakno + vrstva semisu, aby babo bolo v suchu, je to obdlznikovy tvar,. organic je niekolko vrstiev biobavlny , taky obdlznik, vid foto:
a na noc najlepsie sava plienka ako napr bambusova a vlniaky, tie musis nalanolinovat aby nepremokli 😉

katka888
10. aug 2011

@tinika
no na uplny zaciatok urcite budes pouzivat obycajne stvorce a potom uvidis, aky rezim bude mat babo.
ja mam radsej stay dry, organic sa mi zdaju objemne, a na male babo este objemnejsie. ale neskor moze byt. ak ti bude neskor ela piskat naraz, tak je lepsie pouzivat zase bambusove vkladacky , napr baby idea prefolsd, alebo twofold.

tinika
10. aug 2011

kočky dakujem vam pekne, tak na začiatok kupim nohavičky bg tie zvyhodnene zrejme a par aio na von a časom dokupim čo treba 🙂

katka888
10. aug 2011

@tinika
stvorce mas, ze? najlepsie tie socikovske.
a jasne, na zaciatok ten zaklad a potom uvidis co vam najlepsie pojde.. ako vidis u nas, co babo, to iny rezim .-D

tinika
10. aug 2011

@katka888 hej mam ich az az 🙂) no takze vas budem otravovat nejaky čas este 🙂)) postupne ako bude mlady rast 🙂) tak bru nocku kočky idem do hajan

katka888
10. aug 2011

@tinika
dobru, aj ja uz bezkam k detickam do hajan 🙂

iron
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iron
10. aug 2011

@dusko14 ze sa nevyznas sa ti ani nedivim..ja ked som do toho isla, tak som kukala ako puk z travy o com to tocia...ale ono je to velmi jednoduche fakt....uvidis

katka888
10. aug 2011

@iron
no tie mi pripominaju kikko lux plienky... kto je vyrobca?

estterka
10. aug 2011

@dusko14 skus kuk moj album alebo clanok,ja som zacinala pri osem mesacnom babatku,mozno ti pomoze trosku 😉

estterka
10. aug 2011

@iron ja pouzivam na doma len flip s original vkladackami a na von len BG kapse a aosm velmi spokojna 🙂 inak,tieto plienky vsetci chvalili,isla som na istotu,pretoze zijem v zahranici a z domu som si potrebovala doniest plienky,ktore budem aj pouzivat(nemam moznost predavat a nakupovat nove atd) a tieto mi vysli z "prieskumu" ako najspolahlivejsie. a pouzivam original vkladacky aj do kapsoviek,ja som si to latkovanie zjednodusila ako sa dalo 🙂

estterka
10. aug 2011

@iron teda,mala som v zozname aj easyfitku a wonderoo,vsak tie obraskove plienky su krasne 😅 lenze boli male,BG plienky sadli,tak som sa nebala kupit viac,lebo som vedela,ze su s nimi baby spokojne.

estterka
10. aug 2011

@tinika mne pridu praktickejsie kapsovky ako aio,tam je rozdiel len v tom,ze z kapsovky vkladacku vyberies a peries a susis zvlast,teda rychlejsie schnu.

dusko14
11. aug 2011

@katka888 Ďakujem 😉 . Ešte som sa chcela opýtať, či bude potrebné prebaľovať aj v noci? A koľko si asi investovala to tejto výbavičky?

dusko14
11. aug 2011

@estterka Super článok. Ešte jedna otázočka. Koľko približne stojí takáto výbavička? 😀

katka888
11. aug 2011

@dusko14
v noci som v tom case prebalovala asi 2x, pouzivala som nohavickove bqmbusiove plienky, aj ke dmaju skvelu savost, ked sme v noci papali tak som aj prebalila ked sa mi zdalo, ze je napisane.
vybaicka pre viku ma vysla cca 300 eur, v tom neratam zdedene socik stvorce. niektore plienocky sme pri nej velmi nevyuzili, ale nepredala som, nechavala som na druhe babo. teraz latkujem dve, doplnala som len za cca 50 eur dalsie plienocky pre maleho. dokopy 350 + zdedene socik storce a latkujem dve deti

ked si nejake plienky vyberies, nejaku vybavicku , hod ju sem a okomentujeme ci dobre, ci zle, ci nieco vymenit, doplnit a pod 🙂

iron
11. aug 2011

@katka888 ltz libstat...vravim ze socikovske...
@dusko14 ja v noci neprebalujem a pokial sa nepokaka ani neplanujem... 😝 Som rada, ze to vecer zalomi a nie este ju budit a preberie sa a konec...

pusinqa
11. aug 2011

u nás začína byť problém že malá kaká najnovšie večer, v noci a nadránom, ju ale prebaľovanie od malička hrozne rozoberie, čo je dosť blbé a dám nočnú plienku a nezriedka mi ju hneď okaká, budem musieť asi posilniť nočnú výbavu 😝

@josie3331 presne tento problém som teraz mala s wonderoo, malá ju okakala a plienka pretiekla, pri nepokakanej sa mi to s wonderoo ešte nestalo, ale celkovo jej mám pocit príliš nesedí, vzadu jej ritka pomaly strčí a to ju mám celkom rozopnutú a malá má len 9 m, na brušku má aj voľné ale tam jej to nechcem na doraz zapnúť, a s originál vkladačkami má hrozne veľkú riťulu v nej, možno skúsim ešte vypchať čímsi iným, ešte ju takto otestujem ale nie som z nej extrémne nadšená, napr. BG kapsy sú úplne super s tými som maximálne spokojná