Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zfidorka
6. jún 2012

@nenocka tie vkladacky sa do aio baby lucy len vkladaju? nie je to dobre vidiet podla obrazku... ani kolko vrstiev je zositych dokopy - tam by som videla najvacsi zadrhel, ja nemam rada jednovelkostne aio, lebo kedze je to vsetko zosite dokopy (hlavne ked je viac vrstiev), tak pri zmenseni je vpredu riadny balik...
takisto tazko povedat aky maju pul, na vrchnych nohavickach ho mali dost tuhy, ja uprednostnujem jemnucky pul (ako maju napr. flipky)...

myska2233
6. jún 2012

kočeny...mám zdedené ešte po manželíkovi socíkové štvorcové plienočky /rozmer 70x80cm/...ako sa snažím tak sa snažím ale neviem ich naskladať tak aby mi vošli do puliek...stále sa mi zdá, že sú nejaké veľkéééé. chcela by som ich využiť keď ich už mám doma neviete mi poradiť ako ich poskladať aby mi vošli???? moc moc ďakujem

zfidorka
6. jún 2012

@myska2233 skus najprv na 1/4 a potom takto
http://www.latkovepleny.info/index.php?option=c...
ale netesni to tak dobre ako novosklad...

peluskovo
6. jún 2012

@myska2233
ani mne nesli do flipiek stvorcove ked som skladala novosklad, tak som to jednoducho musela nacpat pod gumicku. myslela si skaldanie na novosklad, alebo narovno?

myska2233
6. jún 2012

@peluskovo na rovno...my už máme 10mesiačkov...do novoskladu už nevojde🙂

peluskovo
6. jún 2012

@myska2233
aha, a nezmestia sa do flip na dlzku, ci sirku? ja skladam tak, ze dam na polovicu, potom po dlzke na tretiny, cim vznikne dlhy uzky pas a ten zlozim niekde pred polovicou, cize jedna cast je taka dlha ako vnutro vrchnych nohaviciek a zvysok je kratsi, tz na zadocku ma menej vrtiev a predu a v strede viac.

ramzesa
6. jún 2012

@nenocka no mne sa prave ta tvoja panda paci viac 😅 . Ze nove neominaju dieta? 😒 No lebo BL classic maju tiez take volaniky a teda ominaju riadne 😒 . Tak ja teda neviem...a ta kapsa tam je?

myska2233
6. jún 2012

@peluskovo na šírku...

myska2233
6. jún 2012

@peluskovo supeeeer už mám...na polovicu, na tretinky a ešte raz na polovicu a sadne ako r.ť na šerbel🙂 kujeeeeeem, kujeeeeemm...inak plienočky dnes dorazili....dakujeme moc moc

nenocka
7. jún 2012

@zfidorka ďakujem za reaction 😀 tu je popis http://www.plienka.sk/product_info.php?cPath=13... ale asi sa tam tie vkladačky len položia...

nenocka
7. jún 2012

@ramzesa to neviem, ale predpokladám, že to s tou kapsou nezmenili 😉

peluskovo
7. jún 2012

@myska2233 🙂

latkove_plienky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zfidorka
7. jún 2012

@nenocka ten popis som citala, nepisu tam kolko sacich vrstiev je prisitych... dodatocne vkladacky sa podla toho len vkladaju...

lu2112
7. jún 2012

Ahojte baby chcem sa vas spitat mate niekto skusenost s kapsovou plienkou od Little Lamb OSFA ?? Dostala celkom dobre hodotenia len chcem vediet ci ste ju niekto skusali aj v praxi Dakujem 😅

zuzanamolnarova
7. jún 2012

@lu2112 pelusovo ju má 🙂

lu2112
7. jún 2012

@peluskovo Ahoj Chcem sa spitat na tvoj nazor na kapsovou plienkou od Little Lamb OSFA?? zevraj ju mas. Ak by si mala cas mozem mi napisat dakujem
😅

lu2112
7. jún 2012
peluskovo
7. jún 2012

@lu2112 mne sa velmi paci, ma sice 2 mikrovlaknove vkladacky, no nam staci aj s jednou, ak nebude, tak tam dam bambusovu. to iste som robila pri starsej dcerke aj pri kapsovke bum genius. mne sa paci strih. je lepsi ako pri viacvelkostnej kapsovke od little lamb a samozrejme, rychlo preschne. ma ju aj @lenki7 , tak ti mozno nieco napise aj ona 🙂

lyongirl
7. jún 2012

@vavrenka ja sa teším na červenú Max Bambou 🙂

lu2112
7. jún 2012

@peluskovo Dakujem za nazor lebo sa aj mne velmi lubi a kedze je aj za rozumnu cenu tak som chcela vediet ci sa to oplati dakujem este raz 😀

lyongirl
7. jún 2012

@myska2233 ja ju skladám ako Katka
@peluskovo , ale trošku ináč, najprv plienku na polovicu, potom zas na polovicu, čiže ti vznikne štvorec a ten dám na tretiny, v podstate to je to isté 🙂

zuzanamolnarova
7. jún 2012

@vavrenka počkám čo na ňu povieš 🙂

peluskovo
7. jún 2012

@lyongirl 🙂

peluskovo
7. jún 2012

prala som nakoniec lou bambou na 60tke, kedze ja periem vsetky na 60 a nemam ju s cim hodit teraz na 40tku. ked vyschne, napisem, ci a ak ano tak o kolko sa zrazila 🙂
p.s. a testovaciu ju budem prat stale na 60 tak po case zreferujem 🙂

peluskovo
7. jún 2012

@lu2112
mne pride za tu cenu vynikajuca, len ak som pisala vyssie, mikrovlakno nemusi neskor stacit, ale to je pri vsetkych plienkach ako napr kapsovka bum genius, a inac som zvedava, na novu easyfit V2, kedze ani ta sa nerobi z bambusu ale mikrovlakna ☹ ☹ ☹ joooj, skoda

ivanka.7
7. jún 2012

@peluskovo toto milujem na tom mat shop :D vsetko mozes vyskusat :D poznam z domu, len my teraz testovat nemame cas, lebo bohuzial na testovanie hier treba cas, veela casu :D od narodenia malej som sa hrala dvakrat :D aj to s nou na rukach 🙂

lu2112
7. jún 2012

@peluskovo No viem ze savost mozno nebude stacit ale ak ju vypchas s bambusovou vkladackou tak to bude lepsie. Ja ich rozmyslam na denne nosenie na doma ja som totiz leniva na novosklad a som aj trochu asi pohodlna a kedze tato je za taku super cenu tak mozno by som radsej tieto pouzivala pokial sa bude dat 😀 Tak ja som zvedava ako nam to pojde ked male sa narodi, snazim sa vybrat plienocky tak aby som mala viacero druhov vo vybave tak dufam ze to bude dobre.

peluskovo
7. jún 2012

@lu2112
deticky su individualne, starsej stacila obycajna stvorcova plienka na doma bez doplnenia inej vkladacky do roka a pol. Ondrik ma rok a stale mu stacia kapsovky bez dovypchatia s mikrovlaknom, takze uvidis, ale ano, je praktickejsie dat kapsovku ako skaldat stvorce a na ne vrchne ... najma ked uz dieta zacina od rpebalovania utekat 😀

zuzanamolnarova
7. jún 2012

@peluskovo My máme novú Easyfitku (V3) napriek tomu že nie je z bambusu saje super 🙂 (ale pre istotu do nej dávam jednu bmb vkaldačku navyše, stým asi nič nepokazím 😀 )