Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
1. apr 2009

jasne. neznasam, ked nieco neviem na milion percent...dobru nocku 😉

bambusko
1. apr 2009

eriqe, tak to je krasa 😵 to su zo svetra?

eriqe
1. apr 2009

Bambusko, ano z rolaku zo sekaca a uz mi niekto spravil sluzbu, ze bol zrazeny a tym padom sa vobec neparal

petusaaa
1. apr 2009

baby, vlniaky sa mozu robit aj s obyc. vlny? ci musi byt ovcia 😕

sisa.b
1. apr 2009

kde, co, ako? ja nevidim ☹

bambusko
1. apr 2009

sisa, linky na predchadzajucej strane 😀

petu, musi byt 100% ovcia

eriqe
1. apr 2009

petusa z akej obycajnej myslis z akrylu asi nie to by prepustalo.

sisa.b
1. apr 2009

ako som to mohla prehliadnut? 😲

sisa.b
1. apr 2009

eri, nadherne su 😵 😵 😵

a ako viete, ze je to 100% vlna? myslim, ked nahanate tie svetre v sekacoch 😕

misuluska1
1. apr 2009

Tie vlniaky su fakt nadherné. Baby a ako viete, ci je to ovca, ked na sveri nie je ziadna vysačka?

eriqe
1. apr 2009

ja obzeram len vysacky a dakujem

sisa.b
1. apr 2009

baby a kde kupujete vlnu na strikovanie? a aku? 😕

sisa.b
1. apr 2009
bambusko
1. apr 2009

sisa, teoreticky moze, ale ja som mala odtial 3 rozne merino priadze a 2 boli na figu, prepustali a vlniaky som vyparala. najlepsie sa mi osvedcila ta prirodna

petusaaa
1. apr 2009

aj tuto maju vlnu. som si od nich objednala vzorkovnik. tak cakam, kedy pride http://www.pletenie.sk/pletenie/eshop/4-Vzorkov... uz som dlho neplietla 🙂

sisa.b
1. apr 2009

vidis, ja som vedela, ze ju maju kdesi za tych 55 😅

etuska
1. apr 2009

ahojte baby,
precitala som si par stran dozadu a vidim ze ste tu dobre maniacky 😅 neviem ktorej maminky albumcek(vlastna vyroba ) bol taky uzasny ze som len zasla
😅
Eriqe-aj tvoje vlniaky su supeeeer.Ja mam jeden sveter z jahnacej vlny,len zatial mi je luto postrihat ked su moje krajcirske schopnosti takmer nulove 😅

Pozerala som na nete,ze vela vyrobcov ponuka tzv. startovacie sady-kt. sa vam osvedcili najlepsie?
Som v latkovkach takmer analfabet,tak len postupne luskam vasu diskusiu,lebo planujeme druhe babo.

Ten ocot sa pridava do prania kvoli dezinfekcii?-lebo mojmu mangelovi nejde do hlavy ako sa mozu latkove plienky prat na 40-60 C teplote a nezehlit 😅

Bru nocku vsetkym 😵

sisa.b
1. apr 2009

este otazka - kolko tej vlny potrebujem? 😕

sisa.b
1. apr 2009

tam maju aj merino 😕 tak ktora bude lepsia? ☹

bambusko
1. apr 2009

sisa, ale z sds zaplatis velke postovne, tak to asi vyjde narovnako. staci tych 100g. merino superwash ma urcite nizsi obsah lanolinu

sisa.b
1. apr 2009

bambu, akurat to pozeram 🙄 a nechapem to, ved posta nema tak vysoky sadzobnik 😠

etuska
1. apr 2009

Bambusko-super foto-navod v tvojom albumceku 🙂 -a tiez paradna vlastna vyroba-klobuk dolu 😉
tie vlniaky vyrabas zo starych svetrov?-vestky su z ovcej vlny,alebo mozu byt aj ine?

sisa.b
1. apr 2009

a nehryzie to? 😕 predavacky ma v obchode presviedcali, ze ano

sisa.b
1. apr 2009

etuska, ja ti so startovacimi sadami neviem poradit, odkedy chodim do tejto diskusie, tak citam, ze holky objednavaju z kazdeho trosku. ja som tiez tak objednavala 🙂

etuska
1. apr 2009

Sisa-dik 😉 Tak budem citat dalej a prip. v buducnosti vyskusam "z kazdeho rozka troska"
Prajem dobru nocku 😵

sisa.b
1. apr 2009

etuska, citaj okolo strany 82 😉 dobru noc

sisa.b
1. apr 2009

a co toto? http://shop.ddjd.cz/shop/zbozi.asp?id=627 postovne maju 2,86€

bezaz
2. apr 2009

baby ma napadlo, ze mam niekde doma oooooobr sveter z original ovcej vlny, mala som ho asi 2x, lebo brutal hryzol, tak to je ta spravna vlna? 😀

bambusko
2. apr 2009

bezaz, presne ono je to. ja som malemu upletla z domacej vlny od babky, maleho nehryzu. a take najjemnejsie co mame zo svetra, tak ten sveter moja mama nechcela, ze hryzie a alica v nom chodila hola 😕

sisa, to su divne predavacky 😒 asi ako koho to hryzie, lanolinovanim sa to spravi, tie site zo svetrov su jemnejsie ako pletene. mne kamoska aj na merino povedala, ze ju hryzie 😖