Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

standu
23. apr 2009

sisa, ktore? LVB? aj bihan iste potvrdi, ze su super.... 😀

zobrala som len jednu, len chcem vyskusat. nohavickove mam aj tak len tri 😎

ano, vsetko sa v dnesnaj dobe vyraba v cine, ale.....

bihan a preco konope nie? pytam sa ako blba....ale nemam nic konopne. vacsinou vsetko s flisom, zistila som, ze malej robi zle mokro. najma mokre papierove separacky 😠

olinka6226
23. apr 2009

mne osobne konope pri pocikani smrdi a celkovo mi material (spracovanie) pripomina handru na podlahu... cize asi tak..

standu
23. apr 2009

esteze som take nekupila...vlastne ani neviem, ktore su konopky..ellas housy?hm

olinka6226
23. apr 2009

hej ellasy

sisa.b
23. apr 2009

standu, presne tie 😝

standu
23. apr 2009

neviete mi niekto povedat preco mi dvakrat pretiekla BG? 😖

sisa.b
23. apr 2009

standu, nam nepretiekla, ale dost mi smrdi 😒

luciabah
23. apr 2009

ahojte, no nam nepreteka BG, tie su nase najoblubenejsie, ale preteka nam IB a vobec nam nesedia ☹ BG sa nam praveze velmi paci, nesmrdi ako ostatne plienky a aj ked nahodou sa nam pokaka do plienocky, tak sa da krasne oprat

standu
23. apr 2009

sisa, nesmrdi mi.....v noci pretiekla vrchom a cez den spodkom, mala mala vlhke az pancusky. hadam sa musi "zanosit" 😀

lucia a vsetky bittky ti tecu? nemate vacsie nez treba? aspon tak som sa docitala, ze moze sediet v pase a okolo noziciek preteka, lebo dobre netesni, hm..?

sisa.b
23. apr 2009

standu, uz mas tu novu BL? kurnik, sa mi zda vysoke postovne na jednu plienku 😠

sisa.b
23. apr 2009

standu a ako si spokojna s tou econappi? a co aio od swb?

standu
23. apr 2009

ale cosi, vcera som objednala. pisu ze dodanie do 10dni 😖

aj mne sa vidi, ale chcem ju skusit fakt poslednu a ŠLUS!! 😀 aj tak som potrebovala male stvorce do tych novycg kapies 😵 mam vyhovorku, co??????

standu
23. apr 2009

econappi je na teste na noc prave. pri prvom testovani ju len okakala a ked som ju umyla, kludne sa vystala na koberec, potvora 😠

no a swb aio je ok, len priiiiiserne dllllho schne! inak ju mam rada, kapsu ma, na noc dolozim a je to.

labutka
23. apr 2009

my mame nejaku moc tvrdu vodu, alebo nieco robim zle, lebo vsetky plienky mi tvrdnu..... 😒 a to periem v slize a do pracky este hodim par kuskov sody...

uz pocitam dni, buducu stredu ideme na sono klbov, dufam ze povedia ze je to OK, a nahodim konecne IB.

standu
23. apr 2009

labutka, namiesto tej sody skus ocot. funguje. my sice nemame tvrdu vodu ale je to markantny rozdiel, ked nedam.

sisa.b
23. apr 2009

tak nam by uz zajtra mali plienky prist, ved ich pred tyzdnom posielali 😕

standu
23. apr 2009

sisa a foteckyyyy potom....dobre?? 😵

sisa.b
23. apr 2009

standu, jj, dam fotecky 😉 ja stale smirujem tie tvoje 😀

standu
23. apr 2009

a co si nasla....? 😵

sisa.b
23. apr 2009

inak ta holka uz tam ma tie specialne upsy daisy, tak tiez hadam otestujem. hlavne ked postovne tam vychadza oproti plienke.sk na polovicu 😝 😠

sisa.b
23. apr 2009

ja som asi uchylna, lebo chodim ocumovat aj ceskym holkam plienocky v albumoch 😀 no pomozes si, ked si sa zamilovala? 😝

standu
23. apr 2009

idem kuker

sisa.b
23. apr 2009

standu, tie loviky ma z tvojho albumu velmi pokusaju 😀 az tak moc, ze uz aj ja olinku otravujem 😀 😀 😀

standu
23. apr 2009

kukni, ty vies, ci ti ich treba.... 😀 neolutujes fakt 😵

preco tam nema ziadne foto z nich.....sskoda...mna tie nocne UD nejak neoslovili. za tu cenu mam SWB econappi - onesize, s insertom... myslim, ze nemam co dodat.. 😝

standu
23. apr 2009

sisa, inak aj bihan ich ma v albume, kraaasne tyrkysove...
ja keby ze este beriem (ako ze uz NEKUPUJEM NIC! 😀 ) tak tie rucne farbene..fialkove...mnam

sisa.b
23. apr 2009

ja sa snazim ustrikovat nocne bombardaky (neviem, preco tu sedim a nemakam na nich 😝 ) a jedny som chcela este na den. mam len pulky BL dvoje a jedny swb, vsetko vo velkosti M. ale tie BL mi pripadaju strasne igelitove. tie swb su aj peknucke aj lepsi material podla mna. celkovo nam akosi lepsie sedia. ale chcem, aby aj cez den bola v niecom lepsom 🙂 tak stihle vlniacky vyhrali 🙂 mozno ona ich nepotrebuje, ale ja ano 😀 😀 😀

sisa.b
23. apr 2009

kurnik, tie fialkove su tiez krasne 😝 Lka budeme tiez potrebovat dvoje, nie? 😀

standu
23. apr 2009

ja mam pocit, ze tie plienky a to vsetko potrebujeme len my.... 😀 😀 😀 😀 😀

no jasne ze ti treba dvoje... 😵 ked ich precura....kym vyschnu.... 😵
ja mam len tie jedny, velkostou este budu dllllllllllllllho dobre, a pulky tots a IV(fajnove, tak uz vlniaky neriesim...aj ked, eby som nebola sprosta tak kupim na zaciatku dvoje vlniaky a jedny pulky len do zalohy)

ja tak zavidim ludom sijaco-pletacie zrucnosti.....1.som na to krepa 2.som na to leniva 3.nemam na take babracky(slusne sa vyjadrim) nervy

sisa.b
23. apr 2009

standu, econappi este nemam vyskusane, tak ja tiez este nemam co dodat 😀 ale jednu chcem urcite vyskusat, hlavne ten rozdiel. lebo som si jednu upsy daisy objednala nocnu, ale cena bola uplne ina, tak tam ide asi o ten material - french soy terry - ten mi pisala, ze je najsavejsi zo vsetkych. este by nam mohla olinka prezradit, ktoru si to tak oblubila 😕

luciabah
23. apr 2009

standu... ved prave je to asi o tom, ze nam velmi nesedia. mame M, okolo bruska nezapneme a ked dame na vacsie, tak volno okolo stehienok, takze anatomicky nam nesedia. ale mozno casom budu o.k.