Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

matja
16. jún 2009

coze??? zas ich maju? hm... ide niekto objednavat?

standu
16. jún 2009

ja viem tamka ale ja som taka akcna ze nic nic a BUM dnes to musi byt a hotovo 😀
atemi zuzz ja chcem objednavat dnes lebo ma to vsetko uz dlho mata a ked budem cakat zasa zacnem spekulovat a medzitym sa tie CT vykupia uz maju len zopar farieb ved vam dvom sa to bude lahsie delit aj pocitat 😀

a "potrebujem" hambac na noc 😀 sisa nicim nevypchavam, nam staci do rana. sice je komplet mokry ale netecie ani nic. no budem skusat este reakcie na BLbambus ale bola som prekvapena dnes...aj popolina bez flisu ok. no hodinu-dve, takze to beiem s rezervou.

vladkaz1
16. jún 2009

s kamoskou si pisem kazdy den ale su prec do piatka...
no ale ja verim ze objednala .. no v podstate ma ani nenapadlo sa infor. ci objednala vzdy objedna co chcem..
no tak dufam ze sa mi ujdu idem mrknut na foto som straaasne zvedava 😀

vladkaz1
16. jún 2009

LIli ale su pekne ... no teda odfot mi aj v svetle zajtra matros nech sa kocham 😀 to ze su siroke mne uplne vyhovuje ... jaaaj sa tesim .. 😵 😵 😵 😵

sisa.b
16. jún 2009

lilly, krasne plienocky 🙂 ale s tou sirkou asi vhodnejsie na noc, vsak?

standu, ja som jej zabudla dat separacku na noc do bambusky 😅 davam este jeden stvorec naviac. plienka bola mokra na kompletku, ale ritka krasna 🙂

zuzz
16. jún 2009

rozmyslam nad BG 3.0, ale som nejaka zmatena z toho popisu http://www.branakdetem.cz/bum-genius-kapsovka-o... tak je to len kapsa, ci to ma aj vlastne jadro? to vkladacie mikrofrote saje kolko?

standu
16. jún 2009

3.0 je kapsa ma dve vkladacky jedna hrubsia druha tensia...nam vydrzi aj v noci 😉

standu
16. jún 2009

baby mam na brane kosik za 1500 KC. dame to nad 5000 aby bolo postovne zadara????? atemi, zuzz???? crys beries CT?? no pockam do zajtra do vecera co poviete a objednavam. kto ma zaujem piste IP 😵 bru nocku

zuzz
16. jún 2009

a ta cena za nu na brane je vyhodna?

standu
16. jún 2009

no ja neviem u nas stoji kolko? cca 20€

inak opravujem objednavam sama lebo chcem aj nejake prasky na pranie a to by ma potom postovne vyslo zajedno....... 😕 ospravedlnujem sa

zuzz
16. jún 2009

standu, skoda. ale snad sa dame dokopy aj bez teba 😒 ale nerozumiem - ked objednas prasky, tak ako sa meni postovne?

matja
16. jún 2009

zuzz, nsoci robila objednavku aj do brany, ale uz ju asi zaslala...

matja
16. jún 2009

baby, ak ide ešte niekto brať niečo z madeinwater, tak sa mi ozvite.

zuzz
16. jún 2009

matja, ja pockam, kym mi pride aspon ta jedna plienka LB, vyskusam ju a ak sa mi bude pacit, doobjednam viac.
ja mam problem narychlo si vybrat, tak som to v nedelu s nsoci nestihla. riesili sme aj tak nedostatok plienok na sklade madeinwater.

hasisihanulka
16. jún 2009

No nestihla som skor zareagovat..
Sonia29, LL sa este len susia, dam ti vediet po zajtrajsej noci. Ale uz sa na ne tesim. Chodim ich hladkat na balkon, take su makke 🙂

jankasz
16. jún 2009

baby a na stranku www.latkovky.cz nechodite? tam sa mi zda,ze je to lacnejsie ako na brane 😉 len postovne je 300 kc,ale stale sa to oplati ,nez ked to objednate unas...

dudri
16. jún 2009

ste aktivne 😀 kupit nieco nove plienky...
a ja chystam objednam 2020Kc na brane 😉

lily krasnu plienku LB

hlasim, sme boli vonku 3hod (nebolo kedy prebalovat...blaznive pocasie), Katka mala BG onesize 3.0.super, nepritiekla...

este prala som sliz na pranie IB extra bambus-+flisovu seperacku-nemala cervene bodky... 😉

lilly
16. jún 2009

vladka, odfotim zajtra aj zblizka matros, ale asi na zelenej, bo tato oranzova bude po nocnej sichte 😉 😀
sisa, ja som ich chcela hlavne na noc, aj kvoli tej sirke.. no uvidim, ako sa osvedcia 🙂
som pozerala na madeinwater, skusila som dat do kosika tie ONE, ze ake este maju, tak z velkosti 2 maju vsetky farebne okrem bielej a z velkosti 3 zase len biele a farebne vobec.. 😅 to ktore doplnili akoze, tie dvojky farebne?

jankasz
16. jún 2009

Lili,ak sa mozem spytat aka velka je tvoja dcerka...myslim kolko ma kilov a mesiacov...lebo mne sa velkost 2,zdala malicka,myslela som,ze bude dobra ked sa maly narodi...

sisa.b
16. jún 2009

lilly, tak daj potom vediet, ako plienka dopadla 😉

jankasz, mne sa zda, ze tam nemaju ani polovicny vyber, co na brane. a hlavne baby chcu skusat tie CT...

zuzz
16. jún 2009

vladka, nestihla som vcera reagovat na tvoje trapenie s LL pulkami. mne neprepustaju, ale uz sa mi parkrat stalo, ze boli nakrivo zapnute, lebo su nam este velke. mozno aj tvojej malej nedobre sedia a ked sa posunu, tak mozu pretiect. natalka ma len 8 kg a mame velkost 2. zapinam jej to vacsinou uplne v strede jeden koniec cez druhy a vtedy to zvykne uhnut doboku.

lilly
16. jún 2009

janka, no lillus ma za 2 dni 7 mesiacov, 73cm a vahu presne neviem, nieco cez 8 kg to bude / v 6 mesiacoch mala 7800g/.. no ta velkost by bola dobra podla mna aj na mensie babo, neviem, ci uplne na novoska,ten by ju mal asi po kolena, lebo je fakt siroka medzi nozkami, no zas je dost kratka, ide pod pupok.. no ved uvidis, vyskusas.. ked nebude dobra novoskovi, tak dorastie do nej 😉

nsoci
17. jún 2009

Nsoci uz zaslala objednavku... skoro 10 000 sme nazbierali viacere.... som to pisala aj sem...

vladkaz1
17. jún 2009

Ahojte ,LILI diki za ochotu na foto sa tesim 😀
ZUZZ zlato vazne ti utekaju do boku,mne sa to spod bruska vsetko vytahuje ...zostanu len zalepene v strede..tak som to riesila takto....ze som nasila suchac este na bok
Inak vecra v posteli sme mali s MM debatu a zacal ze ci mala nebude mat krive nohy z latkov. pl ...
som sa nad tym zamyslela a hovorim mu .. a potom ja ako dieta som nosila ine stvorce ty kokso a nemam krive nohy...
inak vsimli ste si ? ja ho pochvalim a vzapeti na to uz provokuje 😅

lilly
17. jún 2009

ahojte, no hlasim, ze LB one obstala v nocnej sluzbe na jednotku.. 😵 rano viac mokra tak v predu a v strede, vzadu jemne vlhka, boky suche.. zadocek krasny, ledva vlhky, ten velurovy matros je taky trochen vlhko odvadzajuci.. takze po SWB one size velurke bude tato tiez velmi oblubena 😵 😵 😵

crysmile
17. jún 2009

tak idete niekto objednavat z tej brany?

emmka3
17. jún 2009

lily tak si ma potesila recenziou na SWB one size velur a aj LB one 😵 uz sa na vsetky tesim ...

bihan
17. jún 2009

kurnik, tak ja som dnes naštvaná... povolili mi patentky na CT.. som vedela, že pár z nich nejako blbo držia... neviete, kde sa dajú kúpiť nové? Do Austrálie sa mi to zase posielať nechce 🙄

crysmile
17. jún 2009

bihan dokelu, ti verim ze si nastvana.. neviem kde kupit nove, ale pokial viem, tak na to je specialny stroj, ktorym sa to tam nacvakne.. skus pozriet este na mmb na tu pani co sije kapsovky, mozno ona by ti to nejako urobila..

dudri
17. jún 2009

crysmile, standu ide objednat z brany...