Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

sisa.b
29. jún 2009

bihan, tak ty za plienkami nemusis smutit. a ja dufam, ze ich budeme nosit este aspon rok 😀

snikol
30. jún 2009

sisa prepac ze som sa ti neozvala skor a kvoli mne nemas tie plienocky. ☹ je mi fakt velmi luto. ☹ a tak ako vy ja som tiez do nich zalubena.

crysmile
30. jún 2009

baby citajte IP, nove info ohladom objednavky.. prosim rychlo odpisat..

sissik
30. jún 2009

crys objednavala si z brany?
nedalo by sa tam este pripojit k objednavke?

crysmile
30. jún 2009

sissik, neviem ci by sa dalo, lebo uz tam chaosia z tej nasej objednavky.. keby som neurgovala dvoma mailami, tak ani nezistia, vobec mi neodpisovali..

standu
30. jún 2009

sisa chudatko moje ☹ 😵 este budu dake akció, neboj 😵

sak aj SWB su pekne, nie? ja sa veru na odplienkovanie netesim ☹ bude mi luto ze musim plienky do skrine odlozit....ale hadam len na cas 😉

aj ked netusim, ako svoje dieta odplienkujem, ked zdrha zo serbla. nema na nic cas, ani na jedenie, kdeze by ona na nocniku sedela......ach jaj.

crysmile
30. jún 2009

standu, to je asi take obdobie, moja sa pekne vedela do nocnika vycikat a teraz to radsej robi na koberec.. no co uz.. alebo sedi 15min. na nocniku, dam jej plienku a sup - vykaka sa do nej.. a potom sa z toho smeje.. 😅

lenka138
30. jún 2009

volala som si do jedného detského obchodu u nás, či náhodou nemajú kikko lux a ona, že nie ale, že majú tie bambusové. A keď som sa spýtala, že koľko stoja a či je to 70x70, tak ona, že hej a stoja 3,26 😲 , podľa mňa sa teta pomýlila.
Ak sa mi podarí, tak to dnes pôjdem omrknúť

crysmile
30. jún 2009

leni heh, no asi to bolo za kus 😉

lilly
30. jún 2009

no lenka, mozno 1ks tolko stoji.. ved ked na nete stoja 8€ 3ks, tak kamenny obchod moze prihodit taku prirazku podla mna
ja sa na ne chystam, no teraz zrejme nie, bo muza mam v nemocnici na PN, takze bude slaba vyplata, tak nekupujem radsej nic.. 😔

neurologia
30. jún 2009

aj ja si myslim ze za kus...ale aj tak trosku drahe si myslim.....pokukaj este po nete najdes aj lacnejsie 😉

neurologia
30. jún 2009
crysmile
30. jún 2009

ja mam kikko bambusove stvorce len tri.. dnes som jej to dala na spanok spolu s kikko lux na stvrtiny.. no som zvedava.. ako mam ich uz dlho, ale ja mam radsej nohavickove.. lenze tie sa mi susia, kedze je taketo pocasie, susia sa dost zle..

standu
30. jún 2009

crys, ja sa uz nepokusam davat ju na nocnik...podla mna sa jej to zbytocne zhnusi a zunuje...vie sa vypisat ked je poviem...teda ked ju rozbalim a poviem aby cikala, tak bud cika alebo sa aspon snazi 😉 takze viem, ze tomu rozumie. a aj tak este mame cas. ja myslim, ze do 2 rokov je to ok.

lenka138
30. jún 2009

crysmile, veď kvôli tomuto počasiu som sa rozhodla, že chcem mať aj štvorce, lebo plienky nie a nie uschnúť a ty máš kikko z internetu alebo z nejakého obchodu?

sisa.b
30. jún 2009

snikol, v pohode 😉 to nie je tvoja chyba. ja som vlastne chcela len vediet, ze ci chces tu snapku a ci by si bola brala aj nasu snapku (pouzita len na to fotenie), lebo mi nevychadzala do objednavky. bola by som za snapku za 1,30 libry zaplatila o 1,5 vyssie postovne.

sisa.b
30. jún 2009

holky, dostala som 13ty plat a ja neviem, akou plienockou si mam urobit radost 😨 😨 😨 teraz fakt neviem, co a ci vobec nieco kupit 😅

lenka138
30. jún 2009

ahaa, inak to som teda ja zle pochopila, lebo na nete šo som našla, som myslela, že to 8 stojí jedna, nevšimla som si, že sú 3ks v balení 😨
Takže si aspoň ušetrím cestu a pôjdem s malým radšej do parku ako do mesta

standu
30. jún 2009

sisa a nieco ti treba??? 😵 😵

sisa.b
30. jún 2009

standu, no jasne, ze mi nieco treba 😀 chcem si urobit radost jednou plienockou 😵

standu
30. jún 2009

aj ja by som si chcela....ale uz fakt uznavam, ze toho mam dost. a kravickova UD na ceste 😀 😀

sisa.b
30. jún 2009

no ale ja fakt neviem, co by som mohla vziat 😨 blueberry sa mi pacia, ale za jednu mozem mat pomaly dve ittky. BG nie je nas favorit, CT maskacovu nemaju... ja fakt neviem, co si objednat 😅

sissik
30. jún 2009

sisa tak nekup ziadnu a vymysli nieco ine pre potesenie 😉

sisa.b
30. jún 2009

sissik, ja uz mam aj pre seba vymyslene 😀 pre potesenie a pre uzitok - umyvacku riadov. ale tu plienocku by som radaaaaaaaaaaa
nema niekto skusenosti s fuzzi bunz plienkami? tie kvietkove su krasne 😵

sissik
30. jún 2009

sukrasne, mne uz vyse mesiaca vrtaju v hlave

snikol
30. jún 2009

sisa tak si neobjednavala snapku pre mna??

lilly
30. jún 2009

mne vrta v hlave len blueberry minky wrap, tie su so zlavou za 12 libier, to nie je az taka hrozna cena.. joj ale musim odolavat.. a okrem toho sa ani neviem rozhodnut, ktoru farbu, ci vzor by som chcela 😅 ale nejaku ceeeeeeem! 😵

sisa.b
30. jún 2009

snikol, objednala som ti ju, lebo uz ked nemali tie pulky, tak som mala volne do tych 20 libier 😉 a pripisala som im tam, ze si prosim nejaku dievcensku farbu. ja mam doma len taku svetlo zelenu

sisa.b
30. jún 2009

lilly 😀 ja som teraz zistila, ze tie fuzzi bunz su s 10%nou zlavou, tak mne vrta v hlave ta 😀

snikol
30. jún 2009

sisa vdaka. nemate nieto skusenost s plienkami haipa daipa a BL bamboo, ktora je savejsia?? 🙂