Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
6. júl 2009

sisik ja neviem prestne kedy musim sa pozret do malila kedy to poslal .. len som hadala .. no dobre ze babka dedko prisleli mali aj na druhu ale sak skromnost nadovsetko..
Ja som an nich kaslala prosimta este som pekne komentovala Lucicke aku mas nahdernu plienocku Lucka ja viem byt aj svina .. 😅 ked chcem..
No a k tomu praniu vzdy sa nieco najde na vyypratie aspon u nas hihi atkze dnes som tocila 4 pracky.. baby nieje to nemozne 😀 zajtra neperiem 🙄

vladkaz1
6. júl 2009

sisik 1 ho ho poslal ale ja som mu napisala skoro o pol 9 a balik uz bol poslany ,, este som pisala ,ze kebyze mu napisem skor tak by sa dalo prihodit s tym ,ze by sa mu to zaplatilo na ucet .. aby bolo jasno 😀

dudri
6. júl 2009

vladka, Katka ako male mimino, kazdy druhy den periem najma body, casto grgla, ani nestaci podbradnik 😎 aj na zemi...
teraz periem jej saty raz za 5-7dni aj niekedy spolu moje oblecenie.
plienky -skarede pocasie periem kazdy druhy den, pekne pocasie -3.den.

pred porodu som pribrala o 23kg, teraz mam okolo 60kg, predtym tehu okolo 58kg
teraz mam velke brucho vyzera ako cakam 2.mimino
jedavam sladkosti denne aj krupicovu kasu s grankom najma vecer po spinkani Katke-moja zavislost-kasa, po prepustani porodu, hned som jedla krupicovu kasu jem denne az dodnes, .mesiac bez kasy asi 4x 😎

dudri
6. júl 2009

cakam plienky SWB organic a MMTaio,...dufam su posledne plienky, nebudem dalsie objednavat...
nechcem ako maniak
doma pouzivam stvorcove plienky a niekedy nohavickove.uplne staci. V noci hnusky ☹ , lebo latkovala som, pretiekla 3xmokra plachta, nepomohli ani vlniacky ☹
mame loveybums, nanic, lebo su mokre na spodok aj na vrchu, nalanolinovala som 3x...nevidim schopnost udrziavat vlhkost aj tiez pletene gate z 100%ovcej vlny.

a najma po zobudeni a po kojeni dam nocnik od 11.mes Katka-funguje cikat a kakat

sisa.b
6. júl 2009

tamka a to si kolko za tehu pribrala, ked ti po porode este ostalo 30 kil? 😨 😨 😨

ja som pribrala 22, ale teraz som nechala v porodnici len 4 kila 😢 (pri prvych dvoch 11-13), takze mi 18 ostalo, co som pred tym nepoznala 😒 no neva, uz len malinko chyba. keby som nebola leniva, tak som to uz mohla mat davno dolu. ale ved oprasime bicykel a bude 😎

ct mam vnutri zmolkove s bielymi chlpami, co ma spociatku dost vytacalo - teraz uz som si zvykla. ale to mio si asi aj ja objednam 😝 najlepsie z brany, keby mali aj ten ruzovy maskac 😀 standuuuuuuu

diapozitiv01
7. júl 2009

Dobre ranko,
baby ktore mate skusenosti s babykind, ako dlho trvalo kym vam prisiel balik?

lilly
7. júl 2009

vladka, dufam, ze tebe sa nikdy nepokazi pracka, sak chytis infarkt, alebo rovno kupis novu pracku 😀
dudri, ty mas vlniaky LVB jersey, nie? Tie su tenucke, oni su skor na den ako na noc.. u vlniakov nie je ta nepriepustnost vlhkosti 100%-na, proste ked je plienka velmi mokra a este je aj zatazena pri lezani, tak to prevlhne.. Ja co mam tri vlniaky, tak najviac vydrzia LVB organic rucne farbene, tie prevlhli len obcas, potom LB natahovacie, tie pouzivam len v noci a ked som nevypchala dodatocne este plienku o jednu vlozku, tak bolo vlhke aj pyzamo.. no teraz je len obcas mierne vlhke vnutro vlniakov.. No a najmenej znesu SWB vlniaky, tie su len na den, no musim prebalit aj kazdu hodinu, lebo tiez prevlhnu az na oblecko, ked zabudnem prebalit.. a to mozu byt aj 3x nalanolinovane..

standu
7. júl 2009

sisa takze ak bude CT vziat ti aj mio? cakam od 8.00 na maili 😀

wendy62
7. júl 2009

my teraz tiez pouzijeme 3 plienky na den - jednu na noc, jednu na denny spanok a jednu na ranne kakanie, ostatne ide do nocnika. jasne ze sa daju 3 plienky denne aj nehumusacky, ale henta konkretna pani nevyzera na BKM ked poznala iba igelitaky 😝 a to teda je riadny humus, bohuzial dost rozsireny 🙄
vladi, u vas by sa tusim uzivila taka profesionalna pracka a urcite aj susicka. ozaj, aku mate znacku pracky? ked to pri vas prezije tak je to urcite kvalita.
baby poradte, chcela by som nejaku stihlucku ale dobre savu plienku, aio alebo kapsu na suchace a hlavne spolahlivu, nech nepreteka. mame zatial kapsy SW a BG a SIO IB, ale ani jedna mi nevyhovuje, lebo pretekaju, BG je moc velka, IB nema suchac a to sa pri tej mojej vrtulke neda zapnut 😖
inac ja mne zostalo po porode 6kg a pocas kojenia som furt este priberala, aj ked som si velmi prisne kontrolovala stravu. v 9m sa maly odstavil, to som mala +10kg oproti predtehu vahe, tak som zacala chudnut, teraz po 5 mesiacoch mam presne tolko ako pred tehotkom (to znamena asi 8kg naviac oproti mojej optimalnej vahe) ale vyzeram stale ako v piatom mesiaci 🙄 pritom aj vela cvicim, mam podstatne lepsiu kondicku ako pred tehotkom. ale napr. pas o 8cm vacsi.

standu
7. júl 2009

wendy mne iba raz pretiekla MMT...skus kuknut. AIO som davala aj na noc s pridanim bamboo vkladacky...

snikol
7. júl 2009

prijemny dobry den sa praje. chcem sa spytat na BL bamboo vkladacky ci tie farebne nepustaju farbu, alebo radsej kupit ti svetlejsie farby?? 😕

standu
7. júl 2009

najtmavsiu mam tyrkysovu aj oranzovu a hned som ich prala spolu s ostatnymi, nepustili 😉 inak tieto a este bledozlta su najmaksie. bledozelena a bledomodra viac tvrdnu

snikol
7. júl 2009

standu vdaka este sa ta opytam miofresh tu u nas nedostat?? ☹

dudri
7. júl 2009

snikol, miofresh predava aj v obchode PREDETI

snikol
7. júl 2009

no ja som to este u nas nevidela. ak to nenajdem tak co miesto toho pouzit?? ☹

dudri
7. júl 2009

standu, nie je mozne, mam BL bamboo stvorec
pistaciove, ruzove, bledomodre-makke 🙂
bledozlte-tvrde,drsne 😖
aj tiez BL nohavickove plienky

Lilly, ano mam LVB jersey

este raz sa opytam ako u vas nohavickove plienky

BL Bamboo a Organic ked cika , su mokre ako novy tovar. Mam na mysli-vlhke-.Latkovala som v aprili.
najhorsie HD pastelka , (myslim slabu saciu schopnost),strasne mokru plienku, az pretiekala na zemi-nedala som vrchne nohavicky.
skoda, sa mi paci popo onesizeTencel-stihle, ale slabe saje 😨
naj....viacvrstvova plienka (popo a SWB)

standu
7. júl 2009

snikol netusim ale ktosi spominal ze sol na skvrny tiez podobne funguje. kukni na nete, amju ho v niekolkych slovenskych eshopoch

dudri ja mam majtvrdsi bledomodry stvorec, potom bledozeleny...bledozlte oba makkucke, ale oranzove, tyrkysovy a ruzovy este maksie 😉

nemam limetku ani cervenu tak tie neviem

nohavickovu mam BLbamboo len jednu, bledomodru a je tvrda ako smirgel. vzdy ju vsak posucham a ok 😉 stvorce sa ni suchat nechce 😅

vladkaz1
7. júl 2009

baby co ja viem no asi by ma porazilo mate pravdu ale sak viete ako je to s malym dietatom a s nasim tatinkom .. ok priznavam moj MM je prehnane cistotny ide do obchodu a triko na seba uz neda povie ze je spoteny .. to aj ja .. ale ved pri malych tetoch mam stale nieco spinave .. ja to nechapem ze fakt nenaplnite 2 pracky denne 😒 ..
No niekto chcel vediet aku pracku mam mam ardo pracku 4 rocnu .. este drzi .. ale chcem aj so susicku mas pravdu chystam sa na nu co bude 2v1dnom pracka susicka .. len teraz su prednejsie veci..
No co je to ten miofres ako dezinfekcia troska tomu nechapem .. nepali mi .. pomozte mi k tomu.. 😅
No a co sa tyka balika sak furt cakam a v schranke nic asi pojdem napisat na plienku .sk .. nech mi posle cislo balika snad to este dnes dojde zakial prestalo prsat

lilly
7. júl 2009

uz mame doma novu CT zverinu 😵 som ju malej vyskusala a odfotila, fotky su v albume..
to zmensenie sa na nej akoze ako realizuje? to sa len ta horna vrsva prehne dopredu a zapne na tie 4 patentky? lebo to nam vobec nesedi, jednu stranu zapnem na tie dve skraja, no druhu stranu neviem zapnut na dve, len na jednu patentku a to je o nicom... 😅 😕 asi nebudem zmensovat, ci to je iny sposob na to?

standu
7. júl 2009

lilly ano prehnes predok a zapnes len do tych styroch patentiek...ale mne sa tento sposob lepsie paci ako BG 😖 lebo si to prehnes kolko treba. 1, 2, 3 cm....a je to 😉 ja zmensujem na moje chudu zabu 😉
peknucke fotky 😵

vladka mio to je taky prasok ktory bud pridas k praniu do pracky, alebo ked nemas moznost prat v pracke, staci, ze do vody s miom nalozis vecer plienky a rano iba vyplachas a vyzmykas 😉 😉 😉

labutka
7. júl 2009

baby, kde ste to hovorili ze maju najlacnejsie bittki?

standu
7. júl 2009

nappyparadise

baby tak vas nepotesim. nove farby CT budu najskor za 2-3 tyzdne a tolko fakt nemozem cakat, dufam, ze to chapete ☹

vladka bummis maju Lko ruzove. ci mm zakazal??

kto teda chce nieco z tych farieb co su, dajte cim skor vediet. cervene zvery a ruzovobiele gulky. sisa co s tym miom??

wendy62
7. júl 2009

standu dikes, a neni ta MMT moc objemna? ja totiz nemam rada velke plienky.

standu
7. júl 2009

nieee 😉 kukni mam ju v albume...ked si kupis kapsovku, tak si nacpes cim len chces 😉
nemam poznatky o inych suchacovych co by mali fajn gumicky okolo nozicky...

standu
7. júl 2009

wendy este kukni na tots easyfit. ja este mam imse AIO a okrem dizajnu (mame bielu, zvieratkove este neboli) nemam vyhrady, akurat dost dlho schne a na noc som tiez dokladala bambus. velmi fasacke su tam tie vsite kridelka po bokoch, ak mas imse gate tak vies 😉

weronique1
7. júl 2009

ahojte, neviete nahodou ako dlho trva registracia na latkoveplienky.sk? nejako ma to tam nechce prihlasit 😒

vladkaz1
7. júl 2009

baby prave dorazil zlty papierik prosim dajte mi vediet ci vam to mozem postat 1 vou triedou ked zdrazelo postovne po obede idem pre to diki mala ide spat teraz ,...!!!!!
Standu mas ip .. 😉 diki moc ale nemozem nebudem pokusat certa za jedny pulky sa hadat .. predycha a neskor objednam oki 😵 si zlata dakujem za ochotu mojko ..

andrea12737
7. júl 2009

Ahojte. Objednavala som nejaku tu plienkocku z plienky.sk asi pred dvoma tyzdnami 😠 , no balik stale nikde. Neviete nahodou ako dlho im trva posielanie toho balika? Vdaka.

vladkaz1
7. júl 2009

no akurat som to riesila ja objednavala som tusim 17 teho a des balik dorazil akoze cestoval 7 dni .. hmm cudne nejako dlho nie?

vladkaz1
7. júl 2009

este som chcela to ze na poste spravim bordel na papieriku dodacom mam vcerajsi datum a ta postarka vcera nechodila no nech si ma nezela ..!!! to co si tam robia co chcu? alebo co ..
tak ja som zrusila koly nim vcera program oki isla som poobede az na kupko ale vsetko som mohla mat vybavene a vy uz dnes plienky doma a ona svina nechodila vobec tak nebude mi pinkat niekto po nose dnes tam nabehnem a nech si ma nezela potvora jedna