Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

majkas
19. aug 2009

wwcko, mne sa nezda az taka velka aj ked tam mam obe vkladacky, ae to asi zavisi aj od babetka, lebo urciteto inac vyzera na 3kilovom a inac na 5.5 kilovom 😉

dahlia dik za ten lanolin, pojdem kupit

mne sa vlniaciky strasne pacia, ale nejako furt neverim ze to neprepusti... asi som divna 😀

brin, tak super propagacia, ja sa tiez takto chystam na najblizsiu ale ta bue az 4.9 lebo teraz doki dovolenkuje

utaninka tak vitaj 😉

snikol aj ja drzim place nech stiskate mrnuska ciom skor 😉

utaninka
19. aug 2009

majka: ďakujem 😉

Dahlia23: práve som to zistila, že posielajú aj do SR, parrráda, takže asi zasa idem objednávať 😅 Ale mňa vždy na jeseň chytá pletacia mánia, tak čo by som neuštrikovala aj vlniačky. chichi
No a vraj ako novorodenec furt kaká, tak sa prekakoší aj na tie vlniaky a tie by sa teda nemali často prať, že?

matja
19. aug 2009

utaninka, neviem, či by sa nemali často prať, ale tam ide skôr o to, že dlhšie schnú. Takže čakáš najskôr asi tak dva dni, kým uschnú po opratí a potom čakáš znovu, kým uschnú po nalanolínovaní.

labutka
19. aug 2009

brin, skoda ze nasa doktorka si IB nevsimla... ani na ortopedii si nevsimli latku, a to som dlllho balila adama... nevadiiiii, v pondelok ideme do poradne, nahodime IB midnight black, snad zaboduje. 😵
podla mna vlniaky na novoska nie kvoli kakaniu - musis ich prat v ruke a neviem si predstavit jak by prazenica zisla dole... mna by to nebavilo, ja nic neperiem v rukach, vsetko ide do pracky. 😀

sissik
19. aug 2009

rucne robene vlniaky mam aj ja, fakt neprepustia. treba dobre nalanolinovat.
pouzivam na noc uz dost dlho, lebo v noci nekakala, ale 2x sa stalo, ze kakla a preslo. pralo sa to blbo.
ked som bola u doki s latkovkami, nikto si nic nevsimol ☹ ale aspon ma zuzka ritku vo fajnovejsom ako papieri potiahnutom umelou hmotou

snikol
20. aug 2009

majkas vdaka. 🙂 🙂 😉

emmka3
20. aug 2009

nasa detska dokina si stale mysli, ze to mame pake pekne gatuse 😀 ale neurologicka aj rehabka uz bola poucena 😉 a vzdy nezabudnu pochvalit, ake to my len pekne plienky mame 😎

zifka
20. aug 2009

babeny, existuju nejake patentkove AIO vacsie ako IB? Male ma 10 kg v pol roku a IB su mu LTT... ☹ Asi budeme musiet prejst na klasicke stvorcovky s velkymi vrchnymi gatusami... 😝 Dik za tipy...

dudri
20. aug 2009

Nasa detska lekarka pozna latkove plienky, ze su dobre... 🙂

emmka3
20. aug 2009

zifka, BG starsie verzie su patentkove, taktiez MT ... to su jednovelkostne, tak by moli sadnut az po nocnik ...

standu
20. aug 2009

zifka to su mu Lka IB male??? 😕 vacsie patentkove AIO su este CT-onesize a BBH-viacvelkostne

zifka
20. aug 2009

standu, ano, L-ka su mu, no, na fest... este nejaky den ich ponosi, ale je hodne buclaty... no a nepredpokladam, ze by bol do mesiaca bez plienok 😅

zifka
20. aug 2009

mam aj AIO z plienka.sk, tie su dokonca pisane do 17 kg, ci ako a tie su mu mam pocit este mensie ako IB...

dudri
20. aug 2009

este som dnes kupila Eko Sonett -tekuty prostriedok na pranie 2 litre aj maju 5l. v lekarni. 😉
http://www.sonett-info.sk/
ecover z DM minul

dahlia23
20. aug 2009

jaj, no ja už si to s tým kakaním u malého prcaťa nepamätám. tak ale aspoň viem, že vlniačiky také mini netreba. 🙂 vďaka za rady. 😉

standu
20. aug 2009

zifka my mame Mka a rok a pol 😀 😀 😀 Cushie Tushies su vacsie, kukni na brane

wwcko
20. aug 2009

baby a BunGenius mozem oprat normalne v lovele, ze? bez avivaze a mozem dat trosku octu ci ani nie?

dudri
20. aug 2009

mozes prat lovelu, extra plakanie pridaj ocot. aj ja periem

wwcko
20. aug 2009

durdi dik a potom daj info ako si spokojna so sonettom. Ja mam sonett na umyvanie riadu a som velmi spokojna. Prasok som este neskusala...

zifka
20. aug 2009

standu, som pozrela Tvoj album a malý je v IB L napratanejší ako San v IB M 😅

standu
20. aug 2009

to musi byt riadny maco 😵 moja mala ma cca 8kil 😉
wwcko ja periem v lovele bez octu s miofreshom...mame makku vodu, ocot mi nechyba

wwcko
20. aug 2009

standu tak to my mame stresne tvrdu tak davam trosku octu. A o tom miofresh som este nepocula, ale vyzera to good 🙂

standu
20. aug 2009

na dovcu a na cesty je MIO super 😉 pridavam ho, sice nejaky efekt nevidim, ale mam dobry pocit 😀

maja22
20. aug 2009

Dievčatá, prosím vás, všetky plienky stvrdnú? ☹ Mám BL, nové aj z bazáru, ale napriek tomu, že dávam do prania ocot, strašne mi tvrdnú, malý ma červenú doškriabanú kožičku ☹ Normálne zvažujem vrátiť sa k jednorázovkám... pease, napíšte mi do ip, tu to nestíham čítať... ďakujem.

dahlia23
20. aug 2009

fuu, maji a v čom ich perieš? my sme ich používali rok a pol a v pohode. niekedy tvrdšie, niekedy mäkšie, mala som pocit, že priame slnko tomu moc neosoží. ale takýto problém sme nikdy nemali.

dahlia23
20. aug 2009

baby čo objednávate z brány z brna, nebudete v blízkej dobe niektorá objednávať niečo? ja by som chcela zavinovačku s ovčou vlnou, u nás som to nikde nenašla. ☹
prečo na Sk nie je jeden normálny obchod ako je tá brána? ☹

maja22
20. aug 2009

Periem väčšinou v tekutej Lovele a namiesto aviváže dávam ocot - cca pol až jedno deci, kedy ako vylejem z fľaše...
Mám aj kissaluvs, nielen BL a jednu BH - tá je aspoň mäkšia z tej vnútornej strany... Vešiam vonku na balkóne, aj slnko na ne posvieti, vtedy sú aspoň rýchlejšie suché... Najviac malého škriabu BL organic, tie sú fakt ako šmirgeľ ☹ Je mi ľúto vyhodených peňazí...Celkovo sa mi zdajú hrubé - okolo pása na gumičke...Malý vyrastá z veľkosti S, tak zvažujem, čo urobiť...

emmka3
21. aug 2009

Majka, ak ti tie hrube BL-ky moc vadia, skus ich vzdy pri zvesavaniúskladani posuchat v rukach ako keby si ich prala, tak o seba ... vtedy plienky pekne zmaknu 😉

olinka6226
21. aug 2009

dahlia preto ze v CR je ovela vacsi trh a kocky odtial nenakupuju hromadne v inych statoch, preto si mozu ich obchody dovolit ovela sirsi sortiment. kedze u nas je tento trh "v plienkach" tak vacsina bab co ma shopy su bud na materskej a tahaju to z toho, alebo maju inu pracu, lebo tento obchod by ich neuzivil. bohuzial... situacia je taka a aj ked dufam, ze sa casom zmeni, ked sa povedomie o latkovani zdvihne a nasi dodavatelia nam povolia dat nizsie ceny ako mame momentalne zmluvne stanovene.

zifka to je zvlastne samko nosil IB Lka az do 16kg kym sme odplienkovali (teraz pred letom) maly musi byt riadny baculko 🙂

olinka6226
21. aug 2009

jo a predavam IB velkost L - farby jade, royal blue, purple a mozno este nejake chalanske, musim kuk ake vsetky mam po 10 eur v 100% stave kto mate zaujem piste do IP