Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

hasisihanulka
7. okt 2009

katka, mne sa vrchne gatky imse vimse zdaju siroke dost. ano, neprekryju celu disanu s dvomi plienkami na tretiny, ale zatial sa mala precikla len parkrat. ak si dobre pamatam, aj z postoliek latkova plienka trci..

baskaj
7. okt 2009

kočky,
malý má už asi 10. deň červený koniec cikulky a aj červený fľak na vajkách. natieram mu to pytiolom, ale zatiaľ moc nezaberá. skúšala som aj sudocrem a nič. začínam byť nervous. rozmýšľam, či to nemôže mať z flísu, lebo sa mu to urobilo po nejakom čase, čo sme ho začali používať. lenže ako bez flísu? v studenej cikaničke bol už dosť dlho (kým som konečne ten flís kúpila 😅 ). a možno to z toho neni, vážne neviem...
nemáte náhodou skúsenosť? niekto tu mal alergiu na flís, nie? ako to vyzeralo?

standu
7. okt 2009

linnetka tieto absolutne nepoznam...ale vseobecne flanel je ocikany studensi ako ine materialy a niektorym detickam to velmi vadi 😉

katka.carska
7. okt 2009

Hanka, tak presne toho sa bojim, ze ta plienocka bude po stranach trcat. Prvy syncek kakal do kazdej plienky a z postoliek to vytekalo jedna radost. Takze som prezliekala velmi casto. Preto som zvedava, ktore nohavicky su siroke medzi nozickami tak, aby zakryli celu plienku.

aaluska
7. okt 2009

Ahojte!
Máte.niektoré.skúsenosti.s.plienkou
POP-IN?

miruss
7. okt 2009

Ahojte.
Jaandy Popolini sty dry nie sú šuštiakové, len vďaka materiálu viac absorbujú.
Linnetka tieto nepoznám.
Baskaj s tým nemám skúsenosti. Asi sa radšej opýtaj doktorky.

linnetka
8. okt 2009

dakujem, za odpoved. A tak ktore stvorcove su najlepsie?

aaluska, tak tomu sa hovori podpora latkovania. aj ja chcem taky balik za 20 libier 🙂

sissik
8. okt 2009

ak myslite vkladacky popoliny stay dry, tak tie su dobre. netreba samozrejme uz flisovu separacku

miruss
8. okt 2009

Sissik Jaandy a pýtala na vložky do podprsenky. 🙂
Linnetka dobré sú MaM štvorce, dajú sa kladať aj na novosklad:
http://www.ekoplienky.sk/product/mam-happy-squa...

linnetka
8. okt 2009

miruss, dakujem 🙂

lilly
8. okt 2009

aaaluska, pop-in plienka je vlastne AIO, co ponuka aj slovensky vyrobca Baby lucy 😉
http://www.plienka.sk/product_info.php?products...
ja ju nemam, ale par ludi odtial ju uz vyskusalo, snad ti odpisu, ako su spokojne 🙂

snikol
8. okt 2009

miruss tie mam plienocky co si dala link to je cena za tych 5ks,alebo len za 1ks??vdaka

verulka
8. okt 2009

baska, neviem ako velmi ucurane ditko mas..moj neznasa mokry pocit, zo zaciatku som davala flis, ale poto msom prestala, lebo castost prebalka sa nemenila. Nemyslim, ze pri normlanej castosti prebalovania bude v chladnej cikanici..skor ma napadlo- neviem ci kojis alebo nie, ale asi zacal papat prikrmy, ze ci to nie je z niecoho takeho. ak to je z dlisu, tak ho skus docasne vynechat a uvidis, ci nastane zmena 😉
tie vkladacky od BL som pouzivala aj ja, boli upln super( hlavne za tu cenu).

linnetka
8. okt 2009

snikol, to je cena za 5 ks 🙂

miruss
8. okt 2009

Snikol, Linnetka ti už správne napísala, že to je cen za 5 ks. 🙂

aaluska
8. okt 2009

Lili,ďakujem,ale to nevyrába Babylucy,však?

Mal by niekto záujem o jeden body extendor(nový)?Ak áno,píšte do IP
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

lilly
8. okt 2009

nie, to nevyraba BL, ale francuzska, ci anglicka firma, ci kto vlastne..

aaluska
8. okt 2009

anglicka...

snikol
9. okt 2009

linnetka,miruss vdaka 🙂 😉 🙂

hasisihanulka
9. okt 2009

Katka, no ja stvorce uvazujem do Disany, takze vobec nevadi, ze to trci. Zatial sa neprekakala von ani raz, a to dava minimalne trojdnovu naloz. Podla mna sa nemusis bat.

emmka3
9. okt 2009

Kocky, viete mi poradit nieco na impregnaciu tych bocnych stuh na PULkach ... nejak mi zacali prevlhat 😕

sissik
9. okt 2009

emmka su na to tuhe vosky, aspon co som citala, ale este som neskusala
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

emmka3
9. okt 2009

sisik, a myslis, ze by sa to klasickym lanolinom z lekarne nedalo tiez nejak spravit? Mne to tiez ziadne pulky zatial nerobili, len teraz IV Soft sa nejak poblazneli ...

sissik
9. okt 2009

emka to netusim. skusit mozes, ale co to urobi. bud to bude zatekat alebo nebude. ale mozno ostanu po tom lanoline nejake flaky.

emmka3
9. okt 2009

flaky by mi nevadili, len nech to nie je vlhke 😉
no skusim, za to nic nedam

sissik
9. okt 2009

skus a potom daj vediet. ja by som na svojich skusila, ale inym nebudem radit experimenty bez skusenosti

dudri
10. okt 2009

emka, tusim tiez vladka mala tiez vlhke svy z PUL, bambusko jej poradila prat 60stupnov, zrazi. Neviem jej podari??? 😕 😕 😕 🙄

dudri
10. okt 2009

Este sa opytam mate tiez stvorcove plienky su zlte flaky po oprati-
prala som sliz na pranie, mydlove orechy???

viem nie je rozjasnovac.

neskor budem namocit stvorcove plienky osobitne na biele farby PUER (nemam ) alebo cmar-vyskusali ste???