Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

miruss
11. feb 2010

Baskaj IP.

baskaj
11. feb 2010

ale čo je teda to mikrovlákno?

dahlia23
11. feb 2010

ja nad tými BG slintám, ale tá farba... 😒 Neviem, či by som to pri krpcovi rozchodila 😀 ale tá akcia je fantastická 🙂

crysmile
11. feb 2010

esteze mam dievcatko 🙂
dahlia ako sa citis? a kupila si si tu masticku?

emjee
11. feb 2010

nechcete niekto itti bitti L v maslovej farbe? my sme sa s nimi nejako nezzili 😔 vid bazar

baskaj
11. feb 2010

ale čo! keď môže mať krpec ružové pyžamá po sesternici, tak môže mať aj plienku ružovú. šak aj to je farba! 😀

k tomu mikrovláknu - stačí mi povedať, či je to umelina alebo nie

dahlia23
11. feb 2010

crysmile, už ako tesne pred rozpadom 😀
a tú mastičku nemali ☹ kvôli nej sme sa trepali do laugarícia. ale skúsim ešte pozrieť v meste.

izabelkak
11. feb 2010

baskaj áno mikrovlákno je umelina, tá kapsa je vo vnútri umelá aj vkladky sú umelé....

crysmile tak,tak ešteže máme dievčatká, by ma tie organiky fakt mrzeli🙂))

baskaj
11. feb 2010

izabelka - vďaka! a ešte - ako to saje? dobre?

crysmile
11. feb 2010

dahlia, verim.. juj, by som bola uz nervozna.. 😉 mozno v meste teda budu mat.. laugaricio to je tam na Juhu? asi je pravdepodobnejsie ze v meste bude.. ak nebude, napis mi IP, dam kupit a poslem ti ju..

Iz, veru..
..ale tak je to taka skor dievcenska farba.. dufam ze ju este ponosime.. hii

julia30
11. feb 2010

dahilia a ty co tu na nete 🙂 sak si mala riesit co si mi do mailu pisala 🙂 ze ked si ta dnes nenechaju v nemocke tak... 🙂 tak co toto ;]

inak co poviete na plienky haiko ci jako sa to volaju mam ich ale 14 ks dostat zadara ako by sa dali zreparovat alebo co k nim odporucate? lebo teda nejako neviem o nich vela najst na webe 🙂 dik

crysmile
11. feb 2010

julia myslis Hamiko? akoze vyrobca babylucy? to su flanelove, nie velmi save..

julia30
11. feb 2010

nemam ale chce mi ich darovat kamoska co uz ich nosit nebudu tak neviem i sa to oplati vobec posielat 🙂

izabelkak
11. feb 2010

baskaj ja tú kapsu nemám, ale dievčatá čo majú tak ju chvália....

dahlia23
11. feb 2010

my pár tých hamiko máme a ja som bola vcelku spokojná. keď sa Lenka narodila, tak sme mali len tie + flanelové baby lucy, iné vtedy neboli. a odlátkovali sme... 😉
keď Ti ich chce dať, tak si ich vezmi, nebudeš musieť tak často prať. 😉

mneme
11. feb 2010

baskaj, kapsa BG je 100% polyester, vlozky 80% polyester, 20% nylon. podla mna saje dobre, pefektne sedi a pomerne rychlo schne 😉

dnes krpata prvy den cely prelatkovala, je to super. az na to, ze zatial mame malo plienok a tak su vsetky momentalne na susicke a kym vyschnu, musime ficat na hnuskach 😠

dahlia23
11. feb 2010

babyyy, to nie je fééér, s tými BG ☹ ja mu tie ružové fakt že neoblečiem ☹

crysmile
11. feb 2010

dahlia neboooj, este takych podobnych akcii bude podla mna.. a este ake rozne plienocky budu, kym budete latkovat.. ja ked som zacinala latkovat, tak som o tomto ani len nesnivala..

julia30
11. feb 2010

dahilia maaaaaaaas plnu skrinu plienok kasli na to uz 🙂

mneme
11. feb 2010

ja furt vidim behat chlapov v ruzovych koseliach a trickach, tak preco by chlapcekovia nemohli mat ruzove plienky? ved je to taky "drsnejsi" odtien ako blossom 😀

dahlia23
11. feb 2010

crysmile, a to má Maťka cez rok... 🙂 tak si vieš predstaviť, čo bolo pred 3 rokmi... Hamiko a Baby Lucy som celá happy objednávala cez telefón, vtedy to nikde na nete nebolo (iba popolini, čo mi prišiel cenový brutus), nikto s tými plienkami nemal skúsenosti a ja som čakala, čo mi v tom balíku vlastne príde. 😀 ale vystačili sme si, neskôr rozbehli stránku plienka.sk, tak sme dokúpili aj organic, potom aj bambus. a brána v Brne bola pre mňa učinený zázrak.... 😅 takže som zvedavá, čo počas našeho druhého látkovania ešte príde. na leto by to chcelo nejaké maskáčové 😀

crysmile
11. feb 2010

dadka, ved ja som od teba kupila tie hamiko a babylucy, to boli moje zaciatky.. heh... teraz ked si na to spomeniem.. veru, sme sa posunuli a to je dobre..
neboj, ide to dopredu, este pridu novinky..

zajaciq
11. feb 2010

ja vam tu ruzovu vymenim za moju modru az by ste si to vazne chceli kupit. ale to sa oplati aj s postovnym? 😕

dahlia23
11. feb 2010

zajaciq, ja chcem tú modrúúúúú 😉

dahlia23
11. feb 2010

crysmile, to faaakt? to ja si už nepamätám 😅
ty kokso, to boli začiatky, to máš pravdu. sme ani nesnívali o tom, čo je teraz... len vtedy to aspoň nešlo až tak veľmi do peňazí 😀

labutka
11. feb 2010

emjeee, nedrazdi ma! uz po nich pokukujem.......

crysmile
12. feb 2010

heh, dadka, veru som sa nejako rozšupla s plienkami.. stale nejake potrebujeme 😀

etuska
12. feb 2010

baby-vy ste tu teda dobre plienkove maniacky 😀 -pomaly ma nakazite 😀

poradite mi nejake dobre bambusove stvorce?

labutka
12. feb 2010

etuska, ak chces klasicke stvorce, potom kikko bamusove farebne 70x70. v balicku je zlty, oranzovy a zeleny.
alebo potom od baby lucy bambusove vkladacky, ale tie sa nezehlia. a su take "frote".

dahlia23
12. feb 2010

baby, ako je to s tou akciou Zinnia. tie plienky sú obe buď BG3.0 alebo Organic? alebo sa to dá skombinovať?