Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emjee
23. feb 2010

mneme podla mna je to ok, pripadne by som najprv plienocky vyplachala / predprala a potom prihodila dalsie veci 😀 ale ja sama to tam napcham vzdy vsetko naraz plienky neplienky 😀

lenka138
23. feb 2010

ahojte, prosím vás máte skúsenosti s AIO plienkami z plienka.sk, lebo mám pocit, že by som chcela nové plienočky

julia30
23. feb 2010

izabelkak je tam z rastliniek len bio sedmikrasky a bez konzervantov a bez farbiv a tak, ja mam veledu este ako vzorku z nemocky a zda sa mi to draahetak som skusila toto asuperked je reba presuit ritulu nastriekam hydrolAt harmancekovy 🙂 lebo harm vysusuje teraz sme mali zapareninku pod pazuskami a za 2 dni nicani chyru ani slychu 🙂

standu
23. feb 2010

lenka aj ja som ju chcela...ale po precitani referencii na brane som si to rozmyslela a tusim ze uz konecne kupim jednu blueberry, odkedy latkujem sa na nu chystam a neviem sa k nej dopracovat 😀 😀 😀

lenka138
23. feb 2010

standu a nedáš prosím ťa odkaz, kde by som si to mohla prečítať, dík

ja inak nie som nejaká náročná látkarka. Ja mám iba BL plienky a štvorce a som spokojná, takže pre mňa by asi aj boli 😅

julia30
23. feb 2010

izabelkak 🙂 takze zlozenie: neobsahuje synteticke vonne, farbiace a konzevracne latky, ako aj zivocisne latky (vynimka vceli vosk). Neobsahuje latky na baze mineralnych olejov. Latky pochadzaju prednostne z kontrolovaneho biologickeho polnohospodarstva. Dermatologicky testovane 🙂

ewulalia
23. feb 2010

ahoj lenka,
ja tu AIO z plienka.sk mam. A zatial som spokojna. Strihovo nam sadla fajn, schne celkom rychlo, kedze sa to vnutro da porozopinat a oddelit. Niekedy periem len tie vlozky, ak ich nemame precikane durch uplne a gatuse su suche. Kupila som aj nocnu vlozku, sice este som to na noc neskusala len cez den a pohoda. Je pravda ze nemam s akou inou AIO plienkou skusenost, teda to neviem porovnat. Ale mne-nam vyhovuje... aj to ze uz na to nemusim davat vrchne gate, teda sa sa to tym nas balicek na zadku nezvacsuje.

lenka138
23. feb 2010

ďakujem ewulalia, pozerala som ešte aj iné stránky a nakoniec ma oslovila ekoplienky.sk a tam som si vybrala bum hugger. Lebo som zistila, že ved dávať ešte vrchné gaťuše nie je až taký problém a ja momentálne potrebujem niečo čo bude fakt poriadne sať, lebo som na noc nútená dávať hnusky ☹ , lebo inak by som ho musela v noci aj dvakrát, nielen prebaľovať, ale aj prezliekať

a týmto sa vás chcem opýtať, že či mi bum hugger bude na noc stačiť, ked som si k tomu objednala navyše ešte aj jednu vkladačku

a ked som už objednávala, tak som neodolala a šupla som tam aj jedny vlniačiky, zdali sa mi za super cenu, no tak, nekúp to 🙂

katka.carska
23. feb 2010

buduce latkarky - co to sme s Matuskom na Ondrikovi nafotili aj sa pri tom pobavili, tak pokukajte. Hlavne ma prekvapilo, ze aj vrchne nohavky Imse Organic M su pouzitelne.
S ka, hoci su od 5 kil, boli v pohode od narodenia, ale tieto M ka su od 7 a to Ondro nema ani tych 5.
http://picasaweb.google.sk/katarina.carska/Latk...

zajaciq
23. feb 2010

katka.carska prave uvazujem nad vrchnymi IV ale tie oganic fox a su strasne drahe a rozcislovane az az. si neviem predstavit kupit nove kazdych par mesiacov 😒

ma dakto skusenost s nimi?

mneme
23. feb 2010

zajo, na brane pri popise produktu uvazdaju, ze ked sa babo velmi pocika alebo su mu uz tesnejsie, mozu pretekat, co mna trochu odraza, ale aj tak sa rozhodujem medzi tymi organic fox a zvieratkami 😕

zajaciq
23. feb 2010

mneme ja nie, prave kvoli tomu, ze su take prirodnejsie a novorodena tolko nenacika ale ty uz mas vacsie.. ja sa len rozhodujem medzi Skom a Mkom. keby som mala istotu ,ze to pekne predam 😎 lebo TB vrchne su proste len PUL vrstva nic ine umelina. boze dnes mam presne 3 tyzdne do terminu to este jak dlho

crysmile
23. feb 2010

mne sa tie IV zdaju uzasne ako materialom, tak strihom, ale M, L uz nie.. pre novorodenca a velkost S su super.. ja by som to riesila tymito jednymi IV a dalsimi lacnejsimi.. radsej nech je nieco aj na ukazovanie.. tie zvieratkovske - zvonku je bavlna, myslim aj zvnutra a ten suchy zips je taky makkucky..

ewulalia
23. feb 2010

lenka.... aj ja som akurat vcera objednavala na ekoplienky.sk a uz aj cakam balicek 😀 vlniaciky...no fakt, no nekup to ;) dokupovala som este zavazovacky a viacvrstvove plienky do nich. + dalsie "drobnosti" 😉
o bum hugger som citala zatial len chvaly ako na nocnu plienku... Zatial tiez davam na noc jednorazku. Nejako nemam odvahu na latku zatial. Totiz u nas je to taky dlhsi proces kym zaspime... Niekedy je kludna noc, tak ani rano plienka nie je taka plna... ibaze v poslednom case sa v noci casto budime a vrtime... a teda aj viac nacikane je rano (nie nejako mega) ...ale aj tak nechcem provokovat este aj nacikanou plienkou, pripadne nocne prebalovanie ... no neviem.. odvykli sme. Ale odhodlavam sa aj na nocne latkovanie 😀

katka.carska.... no paraaaaaaadne fotky 🙂 ak sa mozem opytat... aky vidis rozdiel v zavazovacke disana a babyidea? je to porovnatelne?

crysmile
23. feb 2010

a niekto kupuje uz rovno S, ja som kamoskam kupovala aj NB a vyuzili.. predsa len to je take velke na to dieta.. ale zas ked chce niekto nejake korunky usetrit, tak Sko nevadi..

lenka138
23. feb 2010

ewulalia ja som v noci látkovala, no odkedy som prestala kojiť a malý začal piť viac vody, tak jednoducho ani BL bamboo ešte s ďalšou vkladačkou navyše nevydržali ten nápor a bol premočený, takže som bola nútená dať jednorázovku.
takže dúfam, že bum hugger tomuto náporu odolá

mneme
23. feb 2010

crysmile, teraz nerozumiem - takze L-ka IV organic sa ti uz nepozdavaju? preco?

izabelkak
23. feb 2010

kočky tak mi z DM napísali že bud. týždeń majú stretnutie s dodávateľom Kikko plienok a po úspešnom rokovaní budú plienky v predaji, tak dúfam že to rokovanie bude jedine úspešné🙂))
tak ja to risknem a zbrány ich nevezmem ešte mi chýbajú nejaké bodíky do 50% zľavy ale už nie veľa....

lenka138
23. feb 2010

izabelkak čo myslíš tým DM? DM drogériu?

dugyna
23. feb 2010

julia diky 🙂 to pouzivam..ale bohuzial tu chili omacku v flasticke to nevypralo 😒

dugyna
23. feb 2010

katak maly je strasne zlaty v tych plienockach 😉

izabelka tak teda aj ja to risknem... a pockam si na DM 😉

izabelkak
23. feb 2010

o.k. šak keby si chcela možeme ísť spolu keď budem mať nazbieraných 150 bodov, chýba mi asi ešte 20 😀
ale to ja hravo zvládne, DM je jediný obchod do ktorého sa dostanem tak tam chodím často🙂))

lenka138
23. feb 2010

DM-ka je moja srdcovka. Je to taký pekný obchod, v ktorom vždy miniem strašne veľa peňazí 🙄 , lebo sa mi zdá, že všetko potrebujem a hlavne tam majú ekologické čistiace prostriedky a podobné vecičky

dahlia23
23. feb 2010

ja som akurát segra hovorila, že už ani v tej DMke toho veľa neminiem... kedysi som tam kupovala ecover, teraz máme euronu, tú objednávam. plienky máme látkové, vložky tiež, kozmetiku nobilis... jedine alverde dekoratívna kozmetika to zachráni. a bio ovsené vločky 😅
ale som zvedavá na tie kikko štvorce, pri toľkej chvále ich možno nakoniec skúsime. 😅

povedzte, pochváľte sa, čo objednávate z brány, nech sa inšpirujem ešte 😀

julia30
23. feb 2010

no seruste 🙂 ja by som si aj objednala este cosi z brany len tiez sa potrebujem inspirovat ;) dnes mi dosiel balik z plifenky.sk a celkom super som si tie clasiky na noc objednavala dam do toho dve bambusove vkladky namiesto jednej hentej velikej a hotojo 🙂 uvidime uz su v pracke a peru sa 🙂 tesim sa z toho objednala som aj vrecusko na skladovanie pouzitych bavlnenych vloziek a dostala som k tomu vlozku ako vzorku 🙂 tak som zvedava ze co a ako 🙂

julia30
23. feb 2010

dahilia gmail? do siedmej to stiham este ;)

dugyna
23. feb 2010

izabelka ja mozno mam aj tolko bodov 🙂 takze keby nieco mozem vziat ja tebe..ale musim kunut nie som si ista..
sak sa dohodneme..ked mozme usetrit..ja chdoim este raza aj do tej druhej drogerky na terase..tam maju jadrove mydla a praciu sodu..a kadajake dobre veci 🙂

nemate niekto skusenost s kikko nohavickovymi plienkami? chcela by som zobrat

dahlia vsetci kupuju macika a perlicky a flasticku,vaky na plienky,snapy sponky, jedna kokcy berie topanocky do satky-to mna osobne zaujalo a su z merinovlny 😉tvoja srdcovka tusim, nejake plienocky...a tak
ja osobne budem brat urcite orechy 1kg za 249 kc , a urcite vezmem aj IV orbsuky cistiace tych 12ks,a toho medvika a ten zbytok kt omu..este nejake veci ktore sa rozhodujem..vlozky a plienky 🙂

crysmile
23. feb 2010

mneme, svagrina hovorila, ze jej IV uz na pohybujuce sa dietatko nesedia.. neviem preco, ale vraj na novorodenca a vacsie do troch mesiacov boli super.. z vlastnych skusenosti neviem, my sme zacali od 4roch mesiacov..

dugyna
23. feb 2010

juli nedala si tu adresu tej stranky zle? nejde mi nacitat 😒

julia30
23. feb 2010

videli ste tuto akciu?

http://www.branakdetem.cz/plena-itti-bitti-snap...

inak este vyberam dugyna este to neposielaj dockaj a este sa tam pohrabem po osmej lebo do pol osmej bude mala uz okupata a napapata a dufam, ze aj uspata v postielke ;) aku mate skusenost s tou itti bitti ??? a ze je to dobra cena?