Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zfidorka
14. júl 2010

@jonki ja som si tiez aktualizovala rozpocet, lebo som mala len taky predbezny, zatial som vo svojom vlastnom limite 😉 mm ma nastastie v latkovani podporuje, strasne sa mu paci modra flipka 🙂

vladkaz1
14. júl 2010

Ahojte dnes sme boli na poradni v BG ,juj dokina len kukala jaky bol herec 😀
baby nas maly je pevny dost teda ma 5500G a akoze ta BG je mu dobra aj nezmensena 😅 ,no snad ju vynosime este ze mu nebude v 7 kg mala 😀
Lebo napr pulky SWB mam a su mudobre M ka
Zapieram normalne jak pisu kocky, kaku osprsim ,plienku zaperiem v ruke zlcovym mydlom a svihnem do kybla a zasypem z DM solou,to je super vec ta sol ... ani jeden flak a ta parzenice ide tazsko vyprat tak som spokojna 😵

utaninka
14. júl 2010

@vladkaz1 solou zasypes priamo flak na peluche?

dugyna
14. júl 2010

@avila tomu verim ze su zaberak..ja som naberal poslden tyzdne vodu..a ledva som chodila..
vedro nekupuj..zozen si zo stierky alebo z farby..ja ich mam v takom, a je to supis 🙂

vladkaz1
14. júl 2010

@utaninka ano priamo ,ale sem tam namocim do vody ja neskladujem na sucho ,kedze stale perem ob den namacam aj plienky

janka2110
14. júl 2010

Ahojte.
Ja som si vcera pozerala teda ktore plienky si objednam,len este mam otazocku.
Ktore su lepsie na ssuchy zips,na zaviazovanie,alebo cvoky?
A mate neake kriteria pri vyberani,lebo vsade pise teda pri kazdej plienke ze je dobra...

vladkaz1
14. júl 2010

janka na doma pouziva pul gate ,pod to plienku to staci a na von AIO a pridu mi SIO je to jednoduchsie .

lulukn79
14. júl 2010

dievcata, ktore mate novosov, ktore vlniaky na zapinanie su na nich najlepsie? na noc som si objednala natahovacie, ale cez den na caste prebalovanie mi pridu nejake zapinacie praktickejsie co vy na to?

vladkaz1
14. júl 2010

ja vlniaky nepouzivam neskamaratila som sa s nimi . 😅 kazde sperem a smrdi mi to ..

tea333
14. júl 2010

@janka2110 kuk http://www.latkovepleny.info/index.php?option=c...
celkovo som vyberala overene znacky, mam Bum Genious Organic, Bum Genious Flip (vela ludi chvali), Gro Baby, Itti Bitti D'lish, Bum Hugger konopne na noc..
precitala som si diskusiu a vybrala to, co baby chvalili, alebo najmenej kritizovali a co sa mi zdalo sympaticke..

zfidorka
14. júl 2010

otazka na latkarky od novoska, ako ste balili nasiroko? ja naskladam dodatocne plienky, alebo tesco uteracik do flipiek, tie su medzi nozickami dost siroke...

vladkaz1
14. júl 2010

@zfidorka niektore plienky zabespecuju balenie na siroko to poradia kocky ,ale ja vobec nebalim na siriko 😀 , ked dam plienku napr. popolinku do toho vlozku a pulky je jak keby bol na siroko a doki nam povedal ze ani nemusime my balit ,lebo ma vyv. klbiky .

emjee
14. júl 2010

@janka2110 zalezi od konkretnych plienok, bamboo extra od babyidea mi lepsie vyhovuju suchacove (aj ked trosku stvrdol ten suchac), viem, ze napr. babylucy suchace nie su nic moc; totsbots mi lepsie vyhovuju suchacove, ale zase napr. tb vrchnaky je ten suchac neprakticky, lebo si ho maly sam vie otvorit 😝
zvazovacie su asi najlepsie na malicke babatka, ktore sa este moc nevrtia, velkacov uz asi nezaviazes tak lahko 😀

brisilda
14. júl 2010

kocky vy mate skusenosti s latkovymi plienkami prosim poradte ktore su najlepsie? chcem sa dat na ne nahovorit len sa v tom akosi nevyznam mne ide iba o to aby sa v nich maly citil pohordlne aby necitil vlhko a aby sa dobre prali a rychli schli 😉 dakujem za kazdu radu poprosim aj link kde sa daju plienocky kupit hlavne tie najlepsie a cenovo najdostupnejsie dakujem

brisilda
14. júl 2010

ozaj a este aby sa kakanicka dala dobre vyprat lebo s tym mam problem aj ked sa pokakame po chrbatik 😀 😀 😀

zajaciq
14. júl 2010

a nam dnes dosli BBH bambusove od katky carskej 🙂 zajtra perieme a vecer idu na nocny spanok 🙂 uz sa tesim. je to super savy material na dotyk i pohlad 😵

zajaciq
14. júl 2010

@zfidorka ked uz bola trosku vacsia, na noc sla GB flexiwrap a to je riadne siroka. cez den nohavickove+PULky a bolo nasiroko. ale my sme jarne dieta, nebolo tak teplo 🙂 a vsetky AIO okrem IB a GB su sirokeeeee

emjee
14. júl 2010

@brisilda kazdemu babatku a kazdej mamine (dokonca v kazdom obdobi babatkovskeho - plienkoveho obdobia) vyhovuje nieco ine
zakladne info o plienkach najdes napr. tu http://www.latkovepleny.info/index.php?option=c... no a potom odporucam pokukat fotoblogy tunajsich vykecavaciek, takmer vsetky mame nejaky ten album s plienockami vyfotenymi aj popisanymi, ktora plenucha ako (ne)vyhovuje
ked si spravis predbezny obraz ake a kolko chces pouzivat (odporucam na zaciatok z kazdeho druhu max. 3 na vyskusanie, ak vam budu ok, tak dokupis, ak nie, tak lahsie predas 3 ako 20ks), napis sem a my ti to skritizujeme / odobrime 😉 a potom az zacni nakupovat (najlepsi eshop neexistuje, v kazdom je ponuka / ceny ine, niektore veci sa oplati kupit aj cez bazar)

katka.carska
14. júl 2010

@brisilda skoda, ze si sa neozvala skor, som akurat zopredavala nepotrebne plenuchy, tak som ti mohla doniest ukazat, ako take "zazraky" vyzeraju... ale na prvotne zoznamenie staci i to, co mame doma, ak by si mala zaujem.

brisilda
14. júl 2010

kocky ste zlate katku carsku poznam 😉 JE OD NAS S pb 🙂 ale ja plienky s 2 ruky nechcem ☹ predsa len je to plienka 😔 inak zvazujem ze objednam tieto http://www.ekoplienky.sk/product/gro-baby-shell...

brisilda
14. júl 2010

@katka.carska 😀 no kuk mozem spravit ale ja by som plienky chcela cisto nove ako som uz vyssie spomenula 😉

brisilda
14. júl 2010

a varj aj tieto su dobre s tych uz mam aj vybrate 😀 na skusku chcem kupit s kazdeho po 1ks a uvidim ktore budu naj 😉

katka.carska
14. júl 2010

@lulukn79 vlniaciky - pre mna bolo narocne na tom malinkom babatku pozapinat patentkove. Taktiez natahovacky bol spociatku problem natiahnut - aspon pre mna. Odporucam na suchy zips.
@dugyna gratulujeeeem k Miske! (asi som posledna 😔 )
@zfidorka novosklad, do toho este jedna stvorcovka na obdlznik.

katka.carska
14. júl 2010

@brisilda vsak uz ani nemam ake predat, iba ak poukazovat alebo usit.

brisilda
14. júl 2010

@katka.carska no veru usit by si mohla jednu na skusku ako som pisala v komentari 😉 ja som nevedela ze ty ich sijes 😕

katka.carska
14. júl 2010

Šila som pre vlastnu potrebu - bambusove, na mieru drobcom, v porovnani so znackovymi ooomnoho lacnejsie.
Mam ich par na noc, cez den davem len klasicke stvorcove plienky.

zajaciq
15. júl 2010

tusim si aj ja spravim plienkovy fotoblog. fotiek mame habadej, aj plienok, uz sa len prinutit 😅

tea333
15. júl 2010

zajaciq do toho, ja si to rada pozeram 😵

lindauciatko
15. júl 2010

ahojte,
ako ste tu minule pisali o tych pulkach na leto ze nie - tak ja uz ani flipku nedavam
na doma dam len BL bez PUL a kontrolujem a to som sa tesila ze s flipkou a vkladackami do nej uz budem mat dost plienociek ☹ tak a teraz sa uz asi trikrat ani neprali, ani GB, radsej nedam, to fakt nie len na kazdy vek ale aj rocne obdobie treba inu plienku!
Ci myslite ze tie kadejake vkladacky do Flipky by isli aj do vlniakov? podotykam ze kakame skoro do kazdej, tak asi nie, ze?