Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emjee
9. sep 2010

@katka888 nie, v noci neprebalujem, davam hamburger s twofoldom alebo bbh s original vkladackami (cika az rano a riadnu davku 😀)

vkladacky na den su asi dobre bi hour (mam len twofold, pouzivam na noc ale prehnuty nie ako ma byt, ale po sirke a na 1/3 prip. na 1/4 - podla toho, do ktoreho hamburgera to pcham 😀), pravdepodobne si ich dokupim, lebo ako sa zozimilo cika ako najaty

etuska
9. sep 2010

@luciferova
@petrinka
hmm-suhlasim s petrinkou-cena je lakava-ale predsa.... 😖 clovek nikdy nevie

elixia
9. sep 2010

Pre baby v UK http://www.kittykins.co.uk/ celkom fajn zlavy a postovne len 2£. 😉

kaktusik007
9. sep 2010

@luciferova @petrinka brisilda ich ma, zlozenie je napisane dole pod obrazkami, jedine, co sa mi tam nepozdava je preanie na 30 stupnov, ale aj tak ich hodim na 60 😀 tieto plienocky maju aj ine dievcence, a su s nimi spokojne... ak by sme mali riesit ze co je vyrobene v cine je zle, tak by sme toho vela v obchodoch nemali 😀 😀 😀 - k tomu zdraviu.... vzdy si vies posit vkladacky, a tie davat priamo na telicko, neviem co by musela obsahovat latka, aby ohrozila zdravie.... podla mna je to v pohode 😉

kaktusik007
9. sep 2010

@luciferova @petrinka alebo tak riesite aj oblecenie??? kupujete len cisto biele, pretoze farebne moze obsahovat latky, ktore mozu dietatku ublizit????

janulienka89
9. sep 2010

@luciferova ja som si ich objednala pred vcerom tak som zvedava 😉
ale brisilda ich ma a je spokojna snimi 🙂

izabelkak
9. sep 2010

@emjee u nás na bamboo hour prišlo až teraz keď chcem dať BG organic alebo GB jedine s touto vkladkou a aj tak je plenucha durch 😝 ale s tými 6 ks ktoré mám som to aj tak prehnala 😀

sulky
9. sep 2010

baby, chceli by ste niektora taketo rukavice na zimu?

brisilda
9. sep 2010

@luciferova ak mas moznost objednaj si ich su uzasne ja ich mam a nedam na ne dopustit kupuju ich mamicky s celeho sveta to ci su alebvo nesu vyrobene v cine je jedno lebo aj next adidas nike sa vyraba v cine dokonca aj ine znackove veci tam vyrabaju a o elektronike ani nehovorim 😀 v plienockach neni nic co by ohrozovalo zdravie dietatka a prat sa daju aj na 60 € Pul material je ten isty ako ten co je v nasich slov. plienkach teda v tych co sa tu predavaju a flis je tiez velmi dobry 😉 no ja davam bambudove vkladacky 😉
@sulky ano mam v plane ju pouzivat na noc no ani dnes mi balicek nedosiel este pockam do pietku hadam sa postarka zdohada a prinesie mi to lebo v schranke nemam ani papierik ☹ ☹ ☹ sakra a to som sa tesila ako odskusame vlnaciky 😝

petrinka
9. sep 2010

@kaktusik007 viem, ze vela veci sa vyraba v cine, takmer vsetky, ale je to pod nejakou znackou a ta by mala garantovat kvalitu. ja som nenapisala, ze vsetko, co je vyrobene v cine je zle. ide nielen o zlozenie materialov ale aj o to ako su tie materialy skladovane, ake farbiva sa pouzivaju a pod... skus prejst okolo cinskeho obchodu, ked ma otvorene dvere a ucitis ten smrad co odtial vanie... 😝 a tiez tam predavaju oblecenie, co podla zlozenia je 100% bavlna... ☹
to je len moj nazor, ked su s nimi baby spokojne a nemaju ziadne problemy tak som rada, ja som len chcela napisat svoj pohlad na vec. samozrejme kazdy sa rozhodne podla seba🙂

brisilda
9. sep 2010

@petrinka len pre info tie plienocky vobec nesmrdia ked su nove a inak aj leginky BL sa vyrabaju v cine 😉 a predavaju sa aj na ebay 😉 a len tak pre zaujimavost co v dnesnej dobe neni skodlive? vsetko aj vzduch co dychame je skodlivy ☹ je to smutne ale je to tak podla mna tym plienkam nic neni mozno keby zapachali tak nic nepoviem ale oni nesmrdia tak ako nasi činankovia co predavaju vazne nekvalitne smradlave a skodlive veci 😠 no kazdy mame svoj nazor to je v pohode 🙂 no ja somsa stretla aj s tym ze nie vsetko znackove je kvalitne :(

petrinka
9. sep 2010

@brisilda to je pravda, aj znackove veci nie su vzdy kvalitne 😒
hej, v dnesnej dobe je vela veci skodlivych, tak som opatrna a snazim sa minimalizovat co sa da🙂

miruss
9. sep 2010

@luciferova: Som rada, že prezentácia sa páčila. 🙂

diocka
9. sep 2010

ahojte. pytam sa za kamosku - ma 1,5 tyzdnove babo - a oddnes pouzivaju latkove plienky - zatial novorodenecky sklad zo stvorca a na to zavazovacie disany a maly sa jej v tom strasne spoti - plienka je uplne mokra od potu, urcite to nie je od cikania. stretli ste sa s tym uz niekto? 😕 co s tym?

brisilda
9. sep 2010

@diocka nech skusi zmenit plienky 😉 ale podla mna by sa v tom babo nemalo potit 😒 ved ja davam malemu plienky s flisom a nepotime sa no kazdemu asi vyhovuje nieco ine nech sa teda vyjadria maminky ktore pouzivaju presne tieto plienocky 😉 ja ich nemam a ani ich neplanujem kupovat

izabelkak
9. sep 2010

@diocka a nemá to bábo naobliekané a zababušené? nič iné ma veru nenapadá vzhľadom k tomu aké sú momentálne teploty... 😕

alusha
9. sep 2010

ja som chcela tiez objednat tie plienky z ebay spolu s jednou babou z marcoviek, ale nejako sa nam ta kocka neozyva, co nam to mala objednat 😒 nebude ich tu niektora z vas objednavat, ze by sme sa pripojili??

zojec
9. sep 2010

@diocka tiez ma napadlo to co izabelku... babo podla mna musi byt asi velmi naobliekane... lebo vonku rozhodne teplo nie je.. a moja sa vo stvorcoch nepotila ani ked bolo vonku 35... ak ju ma v perinke, nech jej da okolo noziciek len plienocku ako v porodnici.. a na vrch len bodynko.. a mozno este zavisi ake tie stvorce ma... ale vsetky by mali byt bavlnene... aj tie nekvalitnejsie..

julia30
9. sep 2010

ja som to neporovnavala ;) takze ale aj tak som si tam vybrala len jednu plienocku a to dam radsej zarobit niekomu zo SR to je pravda ;) momentalne utinke a jej bazaru :D

brisilda
9. sep 2010

kocky ale ak budete kupovat tie plienky cez ebay bacha na vec !!! nie kazda plienka je perfektna niektore maju umelinku a to poriadnu namiesto flisu kuk foto inak tie pouzivam iba ako pul gatky vkladacky davam na vrch ale tie moje zvieracie chlpane su perfektne 😀 teraz mi maju prist dalsie ale problem je v tom ze dotycka pani mi to poslala na sestrinu adresu cize su teraz v anglicku 😠 takze dalsich 25 alebo 30 e postovne lebo balik ma cez 3 kila a posta je draha 😠 😠 😠 juuj normalne vomne vrelo ked mi to sestra oznamila

brisilda
9. sep 2010

@alusha tak tutuo plienku si rozhodne neobjednavajte !!! kuk foto hore

andrejkaz
9. sep 2010

@brisilda ak sa mozem spytat,aj ja mam zopar tych "zvieratkovych chlpatych" plienok a doteraz boli fajn...pouzivala som ich s original vkladackami,ale v poslednej dobe mi ich maly precika tak za hodinku,hodinku a pol.....ty pouzivas nejake ine vkladacky,alebo tam davas tie original vkladacky?

brisilda
9. sep 2010

@andrejkaz ja pouzivam aj or. vkladacky aj bambusky 😉

andrejkaz
9. sep 2010

@brisilda a s original vkladackami ti nepretekaju?

brisilda
9. sep 2010

@andrejkaz nie nepretekaju ved to je pul material tam nema co pretekat 😉 cezden davam iba or. vkladacku a ked niekam ideme davam aj bambusku alebo ak sa mi ho nechce casto prebalovat 😀

andrejkaz
9. sep 2010

@brisilda ved prave aj ja som si myslela,ze tam nema co pretekat a ked som maleho rozbalila,tak bol cely precurany,tak neviem...skusim tam dat aj ja nejaku bambusovu vkladacku a uvidim 😉

brisilda
9. sep 2010

@andrejkaz skus mozno ti maly vela cura 😉 preto to preteka no mne zatial nic nepretieklo iba raz po bokoch ked mal maly plienku 4 hodky na sebe 😀 😀 😀

limoni
9. sep 2010

@zfidorka a ostatne dievcata, co ste latkovali uz od novoska, ako ste balili, ked este babatko malo ten pupcek neodpadnuty?

sulky
9. sep 2010

@brisilda , postovne z anglicka vybav cez dolphi transport, tam ti uctuju okolo1 EURo za kilo.Ale tusim minimalna hodnota je 18EUR, ale aj tak menej ako 30.

brisilda
9. sep 2010

@sulky no ja viem nasi tak posielaju baliky no oni pre 3 kilovu zasielku neviem ci pridu ale ved uvidim co poriesi sestra 😉