Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

miruss
2. dec 2010

@zfidorka: Nedoporučuje sa, ničia sa gumičky. A plienky sú tvrdšie potom. Ja dávam sušiak k radiátoru.

zfidorka
2. dec 2010

@miruss dik, zdalo sa mi ze je to tak ako pises 🙂

divoska
2. dec 2010

@zfidorka nie si trapna to my sme trapni skusali sme, ale vzdy pustil ked som ho davala uz nervneho odtial prec. okrem toho sa nam vsetko znacne skomplikovalo cize posledne co potrebujem je este striehnut kedy sa mu xce. aj tak by som to teraz neodsledovala ked je kazdy chvilu nervny z toho ze cvicime, rehab, na bruchu a robim s nim vsetko co nechce chuda moje male

peach
2. dec 2010

ahojte, ja som si prave cela nadsena isla na postu pre plienky - priobjednala som si este tri, take chutnucke. A ked som doma otvorila balicek, boli tam len dve. Aj ked na rucne napisanej fakture, boli tri. Proste ta tretia tam nie je. Je to 16E plienocka. Tak ma to mrzi, mysite ze mam nejaku sancu ze mi ju doposlu. Jedine ze by si spravili inveturu a zistili by ze maju jednu z tychto navyse. Napisala som im, dufam ze mi uveria. Stalo sa vam take nieco niekedy?

divoska
2. dec 2010

@peach no velmi zaujimave, a odkial si objednala? bude to jedine na dobrej voli toho obchodu

peach
2. dec 2010

@divoska peluskovo

alusha
2. dec 2010

@peach mne sa to stalo, ked som objednavala z plienka.sk, zabudli mi jednu pribalit do balika... ale ked som im napisala, tak sa mi ospravedlnili a hned na druhy den mi ju poslali...

peach
2. dec 2010

@alusha aha, to si mala super, dufam ze aj ja tak dopadnem

peach
2. dec 2010

jej aj mne ju posielaju zvlast lebo je na objednavku, nemali na sklade. tak super

emjee
2. dec 2010

M. zacina pouzivat nocnik - zatial teda len na cikanie po zobudeni, ale aj to sa rata 🙂

katka888
2. dec 2010

@zfidorka
a uz to bude len lepsie.... 🙂 o par mesiacov uz bude kakat 1-2x denne a zvacsa aj vidno kedy, tak das rovno na nocnik. 😉

divoska
3. dec 2010

@katka888 to bolo asi mne, @zfidorka to ma zmanazovane a ja duuufam 😀

katka888
3. dec 2010

@divoska
@zfidorka
ja som len tak narychlo presla co ste popisali, tak sa ospravedlnujem, ze som co to poplietla 😀 😀 😀

limoni
3. dec 2010

@divoska tak moj maly, pardon za vyraz, ale doslova presiera pulky ako na beziacom pase, ja tiez zapieram aj 5 denne, pouzivam dm zlcak tuhy a mne sa zda byt super, aj sa bojim davat vlniaciky so stvorcom na rovno do nich davam len novosklad, a bez separaciek by som nemohla existovat asi by som len zapierala cely den
mozno sa dlhsie ponosite ked maly podrastie a bude ta pouzivat ako super rozhladnu na okolity svet
ja davam maleho do nosica ked je nervny a aj by zaspal a do dvoch minut spi, takze v bdelom stave ktovie ci by vydrzal 😀
taktiez som maleho skusala na nocnicek rano po zobudeni, no bola to nervozita neskutocna, tak som ho polozila na prebalovaciu podlozku a potom to uz islo hned von 😎

zfidorka
3. dec 2010

@limoni ja som tiez bola neista na zaciatku, ako som ju davala nad misku... natalka ma rada ked jej spievam, takze jej spievam aj pri kakani ked sa obcas zlosti 🙂 nasa pesnicka - dam delovu ranu, ktoru spieva k.gott - samozrejme upravena: dam delovu ranu, bum bum bum bom, a potlacim kaku nech ich pekne z bruska von 😵

michaela80
3. dec 2010

da sa kupit " material" na vkladacky ako ma bum genius? nemam sajnu co to je a ako sa to vola
a este potrebujem poradit co drobcovi na plavanie..ideme od januara a neviem co jej kupit..

zojec
3. dec 2010

@michaela80 je to mikrofleece, a teda netusim, ci to dostat kupit.. nestretla som sa s tym...skus sa spytat bab v teme sijeme.. 🙂 plavky ja kupujem pravdepodobne tieto: http://www.najplavky.sk/product_info.php?cPath=..., baby ich tu dost chvalia.. 🙂 tiez v januari zaciname plavat

zojec
3. dec 2010

ale spytam sa aj ja ohladom tychto plienok.. kto ich ma, aku velkost mam kupit? lebo som odmerala malu a zodpoveda velkosti XL a to sa mi zda nejak vela.. alebo sa to natiahne a netlaci? dakujem 😉

michaela80
3. dec 2010

@zojec to by zaujimalo aj mna.. 😀

z tych plienok na ebay som si ja sama nechala 7 ks...sak to by som nebola ja..mam ich uz odfotene v clanku a ostatne vzala kamoska ktora vravela ze urcite latkovat nebude pokial ich nevidela.....uz len cakam na tie tri limitky od BG a koncim s nakupovanim apon do konca roka ..🙂

labutka
3. dec 2010

@michaela80 @zojec my plavame v imse vimse, tiez neprepustia cikanicu ani kakanicu. www.latkovky.sk/produkt-detail/plavky-iv inak tie happy nappy su na latkovkach za 12.20... 😉

michaela80
3. dec 2010

@labutka na tie som pozerala ale nebola som si ista ze ci su dobre ci zadrzia co maju zadrzat...

labutka
3. dec 2010

@michaela80 o tych limitkach ani nehovor, vcera som sa nevedela rozhodnut. Nakoniec mam oranzovu. 🙂

michaela80
3. dec 2010

@labutka ja som sa tiez nevedela a preto mam 3

labutka
3. dec 2010

A tie IV zadrzia co treba, tiez sme odskusali na vlastnej kozi. 😅 este su aj popoliny, ale tie maju blby strih. Ja som s IV spokojna.

labutka
3. dec 2010

A este k tym plavkam, mame Lko a krpec ma necelych 11kg.

zojec
3. dec 2010

@labutka diky 🙂 ja som hodila prvy link co mi naslo... jasne ze pokukam, kde sa to najviac oplati 😀 😀 😀 inak nove bg maju presne taky isty strih ako bg 4? sa mi zda, ze moja neznasa mokro.. vyliecili sme ritku a po dvoch dnoch v stvorcoch mame cervenu ritku zas 😒

henushka
3. dec 2010

my mame plavky popolini, aj sme chodili smelo na kurz plavania a do hoteloveho bazena a tak... a zrazu bum, nafukovaci bazenik, mala sa vykakala a vyzeralo to, ako ked sa zaleje vrecko caju a zacne pustat 😀 takze popolini asi skor do mora.

@labutka A mas aj skusenost, ze sa ti maly v tych IV vykakal? Naozaj to nic neprepusti?

labutka
3. dec 2010

@henushka ano, sak pisem ze obidve veci su vyskusane. 😉 V strede kurzu zacal tlacit a kym som ho vybrala z vody, nieco aj vytlacil a ostalo to v plavkach.

taanak
3. dec 2010

@henushka imse vimse maju PUL membranu ako vrchne nohavicky, takze by to nemalo prepustit. Tiez ich pouzivame, ale kakanicu sa nam testovat nepodarilo, nastastie 😉

@zojec my mame asi podobny problem ako vy, tiez sa stale liecime zo zapareniniek. Nam super pomahaju bambusove plienky a potom vsetko so stay-dry vrstvou ☹ Ked dam bavlnu, tak musim davat pozor a casto prebalovat. Teraz sme vo faze, ze to vyzera fajn, tak hadam to vydrzi co najdlhsie.

zojec
3. dec 2010

@taanak mne sa ani bambus neosvedcil.. teda nehoji.. musim to este preskumat.. ja som za dva dni minula 35stvorcov.. cize som prebalovala ako besna, skoro stale.. kaka do nocnika a za cely den cca hodku sedi na nocniku.. takze sa fakt snazim aby mala co najviac sucho.. ale stvorce uz nerisknem aspon nie na cely den...