Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zfidorka
22. feb 2011

@sulky a co babyidea shorties? ja uvazujem ako dalsie v poradi tie...

katka888
22. feb 2011

@mimuka
kedze vlniaciky netreba prat casto, a zvacsa som ich nemala s cim prat, prala som ich rucne 🙂 po prani nezabudni nalanolinovat 😉

zfidorka
22. feb 2011

@labutka prekryju tie loviky aj nocnu plienku? mne sa zdaju byt nizke...

katka888
22. feb 2011

@zuzkaro
pytam, sa preto, lebo niektore baby zvykli davat tie plienocky na siroko az na vrchne nohavicky... aby ich nemenili pri kazdom piskani 🙂

labutka
22. feb 2011

Blavacky, @mimuka @noraf buduci tyzden v utorok sa spusta v latkovky.sk Den s poradkynou. Kazdy utorok bude v kamennej predajni na Liscich nivach pocas celeho dna pritomna aj niektora poradkyna, ktora Vam pomoze s vyberom plienok, satky, nosica... a zodpovie otazky. Poradkyne maju minimalne 1 dieta takze podavame dalej vlastne skusenosti.
Pridite pozriet 🙂

labutka
22. feb 2011

@zfidorka jasne ze prekryju. ja dam pod ne BL bambusku M-L alebo tots bots stretch. mam Lko.

labutka
22. feb 2011

@katka888 @mimuka vlniaky supnem do pracky na program na vlnu, za hodinu su oprate.

zfidorka
22. feb 2011

@labutka dik za info... v com su take super? 🙂

taanak
22. feb 2011

@zfidorka ja ich pouzivam na noc, sluzia nam zatial fajn, ale maly este nie je velky cikac 😉 Ak by nahodou prestali stacit, urcite posluzia ako kratasky v lete.
Baby, co mate Disany. Ja som s nimi mala problem, ze po urcitom case uz boli nizke a stavalo sa, ze malemu cez pas plienka prevlhla. Preto som zacala davat Babyidea a spokojnost. Vy s tym obcas nemate problem?

zfidorka
22. feb 2011

@taanak presne ako pises s tymi disanami... mam pocit ze su nejake bokovkove... a to malej davam velkost 74/80, ma 7,5 mesiaca... neviem kolko este vydrzia, aj ked zatial nepretiekli... preto sa mi pacia tie BI shorties, ze maju vyssi pas...

taanak
22. feb 2011

@zfidorka tak to si na tom presne ako my, aj my sme mali 74/80 a cca v 8 mesiacoch som ich uz prestala pouzivat, lebo boli nizke.

labutka
22. feb 2011

@zfidorka mne sa pacia ze su tenke, ale drzia, a su natahovacie. strih super, dobre vyzeraju. 🙂 proste dobra investicia, aj ked som dlho vahala, ci dat 25 e za vlniaky........

zfidorka
22. feb 2011

@taanak @labutka teraz si hodim mincu ci lvb alebo bi... alebo pockam ci na niektore nebude akcia 😀 dovtedy este trochu ponatahujem tie disany 😀

sima.p
22. feb 2011

Baby, a tie vlniaky sú nevyhnutné na noc?

zfidorka
22. feb 2011

@sima.p nie su, niekto dava pul-ky alebo flisove... 😉
vlniaky su povazovane za najpriedusnejsie a naprirodnejsie,a predsa je v tom babo v noci tych 8-12 hodin...

taanak
22. feb 2011

@zfidorka 😉 bi mozes v lete vyuzit aj ako kratasky... 😎

noraf
22. feb 2011

@labutka to je super, ja tam ucite pridem! tesim sa!

zfidorka
22. feb 2011

@taanak to by okolie nerozchodilo ze v lete ma na sebe vlnu... saq v tom musi byt teplo 😝

sima.p
22. feb 2011

No tak možno na just svokre si nejaké vlniaky zaobstarám do leta.... určite by sa divila, keby ju v lete videla vo vlniakoch... 😀 😝

katka888
22. feb 2011

ahojte, ake mate skusenosti so zavazovacimi plienkami disana? zvazovala som ich pouzitie , ale ked idu do nich vkladacky a navrch vrchne nohavicky, ma ich pouzivanie nejaky zmysel?

labutka
22. feb 2011

@taanak @zfidorka ved v lete uz buddete mat chodcov, co takto len nohavickova plienka bez vrchnych gati?? 😉

@zfidorka jasne, radsej na leto tenucku jednorazovku, ved v igelite je urcite prijemnejsie.

zfidorka
22. feb 2011

@katka888 zavazovacie disany su podla mna to najlepsie na noc pre babo do cca 3. mesiaca... davala som do nich stvorec s nejakou vkladackou, navrch vlniaky disana... zmysel: nikde netlacia a pekne obopnu nozicky, narozdiel do nohavickovych, ktore predsa len take male krehke babo mozu gumickami otlacit... ja ich len a len odporucam... od 3. mesiaca davam na noc nohavickove...

zfidorka
22. feb 2011

@labutka to chcem na noc 😉
aky igelit, ved v reklame hovoria ze je to priedusne... :-P :-P :-P este ze nemame doma telku a k tym reklamam sa dostanem len nahodou, setrim si nervy 🙂))

katka888
22. feb 2011

@labutka @taanak @zfidorka
tesim sa ako v lete bude mala pobehovat v kvietkovanych plienockach.... ziaden macko PU
😀 len ma asi caka doplnenie jej satnika podla plienociek 😀

zfidorka
22. feb 2011

@katka888 alebo doplnenie plienociek podla oblecenia 😎

katka888
22. feb 2011

@zfidorka
aha, cize miesto "dvoch gumiciek", tj nohavickove a vrchne, ma babo mozno len jednu - vrchne, alebo ziadnu, ak mu dam na zavazovacie este vlniaky.... len, neminala si ich cez noc dost, ked babo vela piskalo?

katka888
22. feb 2011

@zfidorka
no musi chuda vynosit vsetky ruzove , pretoze dalsie babo bude chlapcek 😀

zfidorka
22. feb 2011

@katka888 presne tak 🙂
do tych 3 mesiacov cikala menej, vacsinou som v noci 1x prebalila... a to som davala co si pamatam fakt len 1 stvorec + BL bambus. stvorec... mam 6 zavazovacich, to bolo akurat...

zfidorka
22. feb 2011

@katka888 ved aj chlapci nosia ruzovu, vsak @divoska? 🙂

katka888
22. feb 2011

@zfidorka
diky 🙂 mne sa tie zavazovacky pacia od zaciatku plienkovania, len sa mi zdalo, ze nam su uz zbytocne, kedze sme zacali na 6 mesiacov... ale teraz si to mayl uzije aj za sestricku 🙂
cize dam vkladacku/stvorec kvoli savosti, zavazovacku, aby to drzalo bez gumiciek ci snappy sponiek a na to vrchne nohavicky alebo vlniaky ... uvidime, aky bude maly v noci paposko, lebo mala ked papala hned aj kakala, cize sme prebalovali po kazdom jedle 😀