Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

lowike
16. máj 2011

ahojte, máte niekto skúsenosti s plienkami Bambinex? v jednom e-shope majú na ne 40% zľavy a tak by som chcela vedieť, čo sú zač ...vopred ďakujem

sulky
16. máj 2011

@adkoalauri , z nohavickovych su najlepsie Tots Bots alebo Anavy. Bud Tots Bots Flexitot, Tots Bots Bamboo, Tots Bots Bamboozle Stretch. Z kapsovych a AIO plienok naj znacka je Bum Genius 😎 Alebo aj Tots Bots easyfit 2010. Ta je tensia, ak chces aby vydrzala dlhsie, treba ju niecim dovypchat.

siss_sz
16. máj 2011

@lowike ja mam BAMBINEX AIO - nie kapsovka, ale ozaj AIO (neviem, ake ponuka ta stranbka) 🙂 a je dobrá... no... raz mi pretiekla, ale to neviem, ci moj maly nie je na nu este maly, alebo som ju zle zatiahla, lebo to sa mi stava u viacerych plienok, tak asi zle zatahujem tie suchozipsáče... tak ale nasaje dost, vnutorna vrstva budi dobry dojem nepocikanej plienky... a tak🙂

sladkasue
16. máj 2011

mozno trochu mimo tema, ale predsa:
ake plavky, resp. plavkove plienky pouzivate-myslim latkove... zatial sme si kupili len jednorazovky, ale... mozno by sa nam na dovolenku - do bazena hodili (financne) skor tie latkove...

-ked uz budem objednavat z netu - nech mi to poslu naraz🙂

diky🙂

taanak
16. máj 2011

ahojte, pozrite si o 17.00 jojku 😉

estterka
16. máj 2011

ahojte,periete vsetky plienky a vkladacky a spol spolu naraz.lebo mam BG plienky,svetlejsie farby a vkladacky sa nam z jednej strany zaprali,take sive su uplne 😕 a teraz mi dosli tie syte farby a neviem,ci to mozem oprat spolu s tymi,co uz mam doma 😕

taanak
16. máj 2011

@estterka tie syte farby je dobre 2-3 krat oprat s tmavsim oblecenim, potom uz v pohode s ostatnymi plienkami 😉

sliver
16. máj 2011

@taanak - čo má byť na joj?

sladkasue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sulky
16. máj 2011

@sladkasue , hotovo 🙂

taanak
16. máj 2011

tak nic, asi to nestihli pripravit 😒

taanak
16. máj 2011

@sliver reportaz o plienkach 😉

emjee
16. máj 2011

@sladkasue happy nappy (vid moj clanok)

sulky
16. máj 2011

@taanak , uz je asi po reportazi, ze?

katka888
16. máj 2011

@taanak
o 17tej tam isli spravy ☹

estterka
16. máj 2011

@taanak a oranzova,zinnia a ribbit sa nezapustia do seba? ked ich operiem oddelene najprv

divoska
16. máj 2011

@estterka nepustia. pravam bezne vsetky tie svoje spolu na 60 a zijeme 🙂 jedine IB vrchne zo SIO stale periem v rukach 😀 lebo to mi je luto tych chlpatych krasnych aby sa osumteli v pracke 😀

sissik
16. máj 2011

ahojte
mam otazku k latkovym vlozkam do podprsky. mali ste? dobre drzia aj pri nadmernej tvorbe mlieka v prvych mesiacoch? pri prvej som pouzivala jednorazovky, ale radsej by som od nich upustila.
viem, ze v minulosti sa na ne niekto pytal a odporucali mu popolini
kukam na strankach s latkovkami a neviem sa bez ksusenosti rozhodnut, ci hodvabne, ci flanelove, ci vlnene.
budem vdacna za referencie
a velkostne sedia dobre aj na dudy-obludy?

zojec
16. máj 2011

@divoska neboj sa IB prat v pracke.. ta vrchna vrstva je fakt super, stale vyzera dobre.. skor sa opotrebuje ta vnutorna (suedecloth) 😉
@sissik ze dudy-obludy 😀 😀 😀 s prsnymi vlozkami ti neporadim, to som chvalabohu nepotrebovala, ale podla mna su naj . bambusove co sa tyka savosti, a strihovo poradia skor baby

labutka
16. máj 2011

@sissik odporucam nmirsto popoliny baby lucy flanel-polyester. Su vytvarovane, takze ich pod trickom nevidno.

taanak
16. máj 2011

reportaz bude zajtra, dufam 😉

sulky
16. máj 2011

@sissik , Disana robi aj vacsie vlozky, vlneno / hodvabne maju priemer 14 cm.

divoska
16. máj 2011

@sissik ellas house mi kedysi poradila @emjee a este niekto skalny a nedam na ne dopustit. ja som sice tu ich savost nepotrebovala nakoniec, ale superprijemne na pokozku, tvarovane sice nie su ale aspon som nemusela riesit ako som si kedy ktoru bachla

evulikm
16. máj 2011

@divoska súhlasím so zojec. IB môžeš kľudne prať v práčke. ja ich už tak periem rok a štvrť a tá vrchná vrstva vyzerá stále veľmi dobre. aj farby sa držia 🙂

@taanak potom poprípade daj sem link na reportáž v archíve 😉 ak bude zajtra pekne, tak to určite zasa strávime celý deň vonku 🙂

divoska
16. máj 2011

ja verim ze sa daju, ved ich tam niekedy mozno aj zacnem hadzat 🙂 ale to obcasne prepranie v rukach ked su len nalhnute ma nezabija

sissik
16. máj 2011

tak dakujem za rady, nakombinujem BL, popoliny stay dry a skusim aj EH
mam obavu z tych vlnenych - netreba to impregnovat?

labutka
16. máj 2011

@sissik vlnene neimpregnujes, ale musia sa prat v rukach, preto som ich ja poouzivala strasne malo. ja rucne pranie fakt nemusim. 😝

adkoalauri
16. máj 2011

@sulky Ďakujem

zuzanaam
16. máj 2011

@sissik mala som tie BL s nepremokavou vrstvou, ale premokali v mieste presitia, co je rovno cez stred 😒

labutka
16. máj 2011

@zuzanaam @sissik hej, mam pocit, ze mali jednu taku varku. ja som ich kupovala pred dvomi rokmi a boli vpohode. potom som k objednavke dostala este 1 par novych (to bolo asi po tristvrte roku), a tie zrovna premokali. 😝