Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

miruss
29. aug 2010

@luciferova: Už som o tom tiež počula, že to niekto robí tak, že si kúpi náhradné vkladačky do Bum Genius plienok a dáva ich navrch, nie do kapse. Ale ja som to neskúšala.

zojec
29. aug 2010

ahojky.. dakujem za odporuanie na plavky.. este to prestudujem.. 😉
@luciferova no podla mna kazdu kapsovku mozes tak pouzit, ale potom uz podla mna nesplna svoj ucel.. lebo vacsinou ten flis na povrchu odvadza vlhkost do tej vkladacky vo vnutri.. a moze sa stat ze ti ich okaka zboku a aj tak ju musis vymenit.. 😉
@miruss nove flipky?? ooooooooch... ani neviem ci sa tesit, alebo nie.. 😀
moja dnes prvy krat prekakala wonder wrapsy... asi som ich ledabolo zapla.. ona v sedacke beha maraton 😀 tak tu kaku asi vytriasla von.. lebo stvorec bol postihnuty len mierne.. skoda ze cele gatuse aj sedacka to schytali
k tym weehuggersom.. velmi sa na ne tesim aj ja.. kuknite aj sem.. toto mi poslala pred par dnami zfidorka 🙂 no odolaj im.. 😀

https://www.youtube.com/watch?v=7ffLuJJ0iUQ
luciferova
29. aug 2010

@zojec jeeeej a to su kapsovky ci co je to zac?

zojec
29. aug 2010

@luciferova to je styl ako flipky.. len zaklopky maju bavlnene, nie z pul materialu.. baby o tom vyssie pisu 😉

luciferova
29. aug 2010

jaaj to o tejto pisu, aha 😉 pekna je 🙂

brisilda
29. aug 2010

@zojec ja odpadnem super reklama 😀 😀 😀 tak pokial sa v tak krasnych farbach dostanu aj na slovensku tak objednavam aj ja 😀 😀 😀

fialllka
29. aug 2010

@zojec jeeeeeeeeeej super reklama a este krajsie plienky ... baby ja mam v hlave gulas, si robim vybavicku a teda nie a nie to dokoncit 😀 😝

brisilda
29. aug 2010

@fialllka no tu vybavicku nikdy nedokoncis 😀 lebo stale budu nove a krasne plienky ktorym neodolas to by nam museli dat puta na ruky aby sme kreditky nepouzivali 😀 😀 😀

fialllka
29. aug 2010

@brisilda 😀 😀 😀 😀 😀

etuska
30. aug 2010

takuto krasnu plienocku som nasla na nete 🙂 Hmmm-bodlo by doplnit plienkovu garderobu 😅

zfidorka
30. aug 2010

@alusha ja uz nove anavy mam doma... idem lanolinovat 😵

sulky
30. aug 2010

@zfidorka ,no hura, konecne 🙂 A ako sa ti pacia na prvy pohlad?

zfidorka
30. aug 2010

@sulky vlniaciky anavy vyzeraju super, chcem ich pouzivat na stvorce narovno, co som zatial skusila, tak by to malo ist 🙂 napisem potom viac ked ich zabehnem 🙂

luciferova
30. aug 2010

@etuska to je aka plienka? Krasna je 🙂
@brisilda a vraj latkovky su ekonomicke, no prdlajs 😀

avila
30. aug 2010

Zenusky, co pouzivate aj stvorcove plienky.... Do akeho obdobia ste balili novosklad?

alusha
30. aug 2010

@sulky @zfidorka aj my uz mame doma balik, vlniaky su skvele na prvy pohlad aj dotyk, uplne tenucke, super 😀 idem ich aj ja nalanolinovat dnes 😀 a ostatne plienocky tiez super 😀

janefonda
30. aug 2010

pošlite mi niektorá link na vlniačiky o ktorých tu tak básnite, prosím. Na tie som sa ešte neodhodlala...

brisilda
30. aug 2010

@luciferova preco si myslis ze nesu ekonomicke?

zojec
30. aug 2010

@avila ja som cca do 8mich tyzdnov.. teraz skladam normalne... akurat vcera trosku prekakala bokom.. ale uz tak casto nekakava.. ten novosklad bol u nas dobry na to, aby neokakala v noci vlniaky a cez den pulky.. 🙂

labutka
30. aug 2010

@brisilda ked okamzite neopustis tuto diskusiu, zistis ze su latkovky neekonomicke. lebo tu su baby pokusitelky. davaju linky a fotky a ty si ich kuknes a zistis, ze tu plienku potrebujes.
riesenia su:
a - nechodit do tejto diskusie vobec, nechodit ani na ziadne latkove e-shopy
b - ak sem nakuknes, neotvaraj ziadne linky, ktore tu najdes
c - ak otvoris link a chodis kukat latkove e-shopy, daj si zablokovat kreditne karty

inak neusetris. 😉 😀 😀

zfidorka
30. aug 2010

kto mate bbh magic fialovu pusila vam farbu pri prani?

@alusha ja som zobrala aj 2 bambusky anavy, vyzraju tiez super... 🙂 len tie patentky sa tazsie rozopinaju...

@labutka kolko si minule na plienky, aby som si mohla posunut limit? 😉

luciferova
30. aug 2010

@brisilda presne preto, co pise @labutka 😀 vraj kupis si vybavu a mas vysrarano aj pre dalsie deti 😀 no to by museli prestat vyrabat novinky alebo sem fakt nechodit 😀 😀 asi si aj ja posuniem limit 😀

brisilda
30. aug 2010

@luciferova
@labutka 😀 😀 😀 no mate pravdu ale kaslat na ekonomicku stranku treba hladiet na ekologiu zdravie a blaho nasich deti 😀

labutka
30. aug 2010

pvedzme si ale pravdu baby, nase deti by kludne mohli byt zabalene v bielych nohavickovych plienkach, je im to suma fuk ci maju na sebe hviezdickove, kvetinkove alebo farebne. to len my matky sme za toto zodpovedne.
kludne si posunte limit aj na 700 euro a ajtak vam to bude malo. ja som minula okolo 600 ale uz som nieco popredavala.

katka888
30. aug 2010

môj limit je tiež tatam za kopčekmi za dolami.... a to látkujeme ani nie mesiac 🙂 a chceme ďalšie bábo 🙂
ale ak vezmem do úvahy, koľko by sme minuli na jednorazovkách, tak priestor tam stále je 😀
ale teraz je to u mňa už o inom, nie len o financiách... je to taká jemnučká a mäkkučká droga 😉 a to sme iba na začiatku 😝

emjee
30. aug 2010

@zfidorka moja fialova bbh nepustila nic

baby, prave som si spomenula, ze mam odvcera namocene vlniaky v lanoline 😲 mam volat muzovi, alebo to vydrzi do vecera?

sulky
30. aug 2010

@zfidorka , mne hneda BBH magic na prvom prani pustila farbu.Radsej ich na zaciatok vyper zvlast, s farebnym pradlom.

luciferova
30. aug 2010

Kocky mozem oprat flip vnutra v slize?

sulky
30. aug 2010

@emjee , pisala si ze ides na den dokupit male merino BOJ. Preco male? Mate zhruba podobny vek ako my, a my nosime Mko. A aj to nam zachvilu bude male.