Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

strociatka
3. apr 2012

@zfidorka dakujem velmi pekne

nenocka
3. apr 2012

@zojec a tá sóda plienkam neublíži? ja ju mám, nevedela som, že to je táto praobyčajná 😀 , ja som s ňou právala monterky 😀

naturalnarodinka
3. apr 2012

@strociatka skus pozriet aj plienky značky B´bies - je to absolutna novinka na Slovenskom trhu. Su to plienky vsetko v jednom od narodenia az po 15 - 17kg (zalezi od typu). Lou Bambou a Max Bambou su zvnutra ako Anavy bambusove, ale zvonku su jemnucke chlpatucke minky, takze uz nie je potrebne na ne davat vrchne nohavicky. TE2 sú zasa na sposob FLip-iek, ale vnutorne jadro je bambusove a k nohavickam sa pripina patentkami. Pekny vecer 🙂

peluskovo
4. apr 2012

@vavrenka
dakujem, ondrik ma skoro 9 kil, rozmyslam, ze mu vezmem na leto Lko, ktore sa ti zdaju na dotyk najtensie?

vavrenka
4. apr 2012

@peluskovo urcite mu vezmi eL, tie lightweight wool su najjemnejsie, ja som zatial take jemne vlniaky nedrzala v ruke (mam disany, shorties, bundles, handmade vlniaciky a tieto loviky), ale farby mohli ma t eda krajsie 😎

peluskovo
4. apr 2012

@vavrenka
objednane lightky Lko , pri jersey mi neslo vybrat velkost a ani farby neboli pre chlapca... ak budu dobre, tak rozsirime ponuku aj u nas 🙂

ramzesa
4. apr 2012

@euffra no ja sa prave obavam, aby sa mi tie bavlnene bodiky a dupacky nezbehli, lebo uz teraz su dost malicke 😕 . S kosielkami problem nemam, tie sa mozu v pohode na vysokych teplotach prat. Nieze to tam supnem na 60 a nebudem jej mat co obliect 😅 . Bude mat dcerka pre chou chou 😅 . Takze Little Lamb neodporucas? Ja som prave na tu bambusovu pozerala, taku hunatu 😒 . No akosi furt na zle plienky pozeram 🙄 . Si napisem zoznam tu odporucanych plienociek a ked bude ten tyzden, tak cosi pokupim 🙂 .
Inak tie flisaciky su z dvoch vrstiev flisu alebo z jednej? Som rozmyslala, ze si nejake usijem. 😕

vavrenka
4. apr 2012

@peluskovo idem sa dnes pozriet do latkoviek, tak som zvedava ake loviky a velkosti tam este maju..

juliam
4. apr 2012

@ramzesa mne sa LL bambusky páčia - dobre držia okolo nožičiek, kaka nám nikdy nepretiekla a pulky nám zatiaľ v pohode držia 😉 a baby chválili ak kapsovku, že je fajn.

zdraveplienky
4. apr 2012

Dnes u nás špeciálna akcia: všetky dnešné objednávky majú poštovné zdarma

zuzanamolnarova
4. apr 2012

ahojte 🙂 idem predávať bum genius freetimeky farba lovelace na suchý zips - 3x použitú ak by niekto mal záujem tak IP (zatial ju nedávam do bazárika 😝 )

zajaciq
4. apr 2012

maminky prosim vas, poradite mi. bratranec s priatelkou maju mesacneho chlapceka, ma cca 3 kila, chcu prejst komplet na latkovanie, mate niektora napisany zoznam a vysvetlenie pre vybavu na zaciatok ? byvaju v Novych Zamkoch, tam ziadne kamenne obchody nie su, nikto tam nelatkuje.. ja som jej poslala pred narodenim satku a nejake male nohavickove plienocky a co som mala po ruke, no ale tak viac neviem urobit.
ja pred 3 r. ked som zacinala zbierat plienky , tak vtedy isli na novorodeniatko stvorcove na novosklad a nejake vrchnacky dobre keby ste vedeli hlavne poradit na male babenko

zdraveplienky
4. apr 2012

@zajaciq
mozu mi poslat mail a rada im poradim 😉

sima.p
4. apr 2012

@timkoemkamatko ahoj, pozri stránku 1357 tu spomínajú plienku, čo má dotykovú vrstvu bambus

indys
4. apr 2012

Dievcata prosim ktore periete v slize. Uz som si ho pripravila, ale strasne mi vadi mydlova vona toho mydla na pranie co som rozustalal.Nechcem aby bolo pradlo za nim citit. Citala som ze sa moze potom dat do priehradky na avivaz aromaticky olejcek, ale mna zaujima ci akykolvek. Aj tak co sa dava do vonnych lamp, alebo treba kupit nejaky konkretny druh, aby sa to pradlo prevonalo inou vonou ako mydlovou? Dakujem.

pifina
4. apr 2012

@indys niektore mydlo je take vyraznejsie, ja som volila dvojite plakanie aspon na detske veci (mala som Lanzu, strasne silno vonala) ... co sa tyka olejceka, ja to robim tak, ze dam par kvapiek olejceka na nejaku latku a to hodim do prania, pouzivam bezne aromy, co aj do aroma lamp sa davaju ... len to nekvapkaj priamo na pradlo, lebo ti ostane flak, niektore aromy su velmi silne ... priamo do avivazovej priehradky som to neskusala kvapkat ...

zajaciq
4. apr 2012

@zdraveplienky hej uz som jej to poslala. @miruss aj na teba som poslala aj na @peluskovo

no som zvedawa.. vola sa Hena 🙂

zuzanamolnarova
4. apr 2012

@zajaciq ak by náhodou mala cestu do Komárna - ja by som jej to rada vysvetlila 🙂

zajaciq
4. apr 2012

@zuzanamolnarova napises mi do IP tvoj mail ? ja by som jej ho posunula.,, dakujem pekne 🙂

vojann
4. apr 2012

@indys môj muž nemôže mydlo ani cítíť, keď som prala v slize nechcel mi ani deti do rúk brať. Potom som pridala ešte jedno plákanie a nesmrdeli vôbec. dávala som mydlové vločky.

wewe22
4. apr 2012

@ramzesa ja davam bodinka bezne prat s plienkami a nic sa nezbehlo mam prevazne tesco ale ani inym to neublizilo

ekoplienky
4. apr 2012

@zajaciq: Jasné, keď mi napíše tak jej pošlem rady k plienkovej výbave a k údržbe plienok, ktoré rozdávam na prezentáciách plienok.

ramzesa
4. apr 2012

@vojann no, ja ked to mydlo struham, tak ma svrbi cela tvar akycham z neho 😝 . Nepredava sa nahodou uz aj postruhane? 😅

sima.p
4. apr 2012

@ramzesa dajú sa kúpiť Bupi mydlové vločky a sú super

nenocka
4. apr 2012

@zuzanamolnarova táto 😉

vojann
4. apr 2012

@ramzesa predáva - mydlové vločky http://www.bupi.sk/mydlove-vlocky-bupi/ dajú sa v drogérii normálne kúpiť 🙂 a páči sa mi aj ich zloženie.

vojann
4. apr 2012

@sima.p nevšimla som si, že si ma už predbehla 🙂

sima.p
4. apr 2012

@vojann v pohode, radšej 2x ako ani raz

zuzanamolnarova
4. apr 2012

@nenocka už viem je to popolini tencel - Vkladacia plienka z jemného froté zo materiálu TENCEL na zvýšenie sacej schopnosti plienky. - 70% Lyocell 30% polyester