Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

zuzkaro
29. okt 2010

@dugyna vsak? dufam, ze ked budem mat vybavicku pokope tak sa aj mne podari vytvorit nieco take peknucke 🙂

dugyna
29. okt 2010

@zuzkaro urcite uz sa tesim 😉 na fotecky tvoje

michaela80
29. okt 2010

@dugyna aj ja uz mam albumcek 😀 😀 😀 😀 😀

milvasik
29. okt 2010

Tak baby, som prala s gulami-tymi 1000kami a som vazne nadsena.prala som na 40, celkom kratky program, lebo som tam mala vela novych plienokc + nejake flakate maleho tricka. Normalne som to vybrale bez flakov a dokonca on ma taky talizman-obrazkovu plienku, ktoru nikdy nechce oprat, len ju vlaci za sebou a viete si predstavit aka je uz zasednuta a spinava. No a sa mi zda oooovela belsia ako ked som ju pravala v prasku na pranie.Inac pradlo bolo mäkke aj bez avivaze a to my mame tvrdu vodu, sice nevonalo ako s avivazou ale vonalo cistotou. Takze ich @sulky urcite nevratim, snad budu gule dlho ucinne a vitalne🙂.

luciferova
29. okt 2010

ahojte,

nebudete niekto predavat weehuggers alebo Tots Bots EasyFit Onesize?

luciferova
29. okt 2010

alebo flipky sty dry vkladacky?

cinocka
29. okt 2010

kocky, viem ze sa tu riesili plavky ale neviem to najst 😒 ake su naj podla vas?? 😉

zuba
29. okt 2010

My máme takéto - už druhú veľkosť a som maximálne spokojná.

http://www.pohodlne-pri-kave.sk/pohodlne-pri-ka...

petrinka
29. okt 2010

@cinocka my mame happy nappy. kupili sme ich a su prdikovi este trochu velke, takze neviem povedat, ci udrzia ciko, ale baby co ich maju a sedia im, tak su spokojne.
ja som ich kupovala tu: http://www.latkovky.sk/produkt-detail/plavky-ha...
chystate sa na plavanie?

petrinka
29. okt 2010

@zuba sme sa zhodli🙂

emjee
29. okt 2010

@cinocka tiez mam happy nappy a ciku perfektne udrzia, kakanicka nas nastastie pri plavani este nepostretla 😀

cinocka
29. okt 2010

@zuba, @petrinka - diky babule 😉 jj, chcela by som zacat plavat s krtkom...tak sa uz teraz pripravujem 😀

cinocka
29. okt 2010

@emjee - 😉 dakujem

miruss
29. okt 2010

@cinocka: Ja mám Imse Vimse a som spokojná. Ciku udržia a kakanica nás tiež našťastie obchádza. 🙂

zuba
29. okt 2010

Tak nás kako v nich tiež obchádza, ale babule na plávaní už mali aj takú nehodu a plavky všetko udržali - takže supiš. Ja som ich kúpila priamo u nás na plávaní.

zuzkaro
30. okt 2010

@labutka jasne, ze je maly slovanista :D, ale super clanok, len skoda, ze nie je este dlhsi 🙂

avila
30. okt 2010

Baby, hodte daky typ na AIO. Chcem rozsirit plienky na von, Flip, IB, GB sa mi nepacia,ze mu take otlacky na kozicke nechavaju. Nemate nieco lepsie?

rossinka
30. okt 2010

Ahojte baby! Neviete mi niektora poradit, kde v Kosiciach kupim snappy sponku na plienky? Skusala som uz v troch obchodoch zameranych na detske veci a nic :( Dokonca v dvoch predajniach mi povedali, ze o nicom takom este nepoculi :((( Vdaka.

zojec
30. okt 2010

@avila a neutahujes ich velmi? ono skoro kazde plienocky nechaju taku znacku trosku.. otmu sa nevyhnes.. jedine vlniaky u nas nenechavaju znacku.. ja som spokojna aj s TB bambusovymi aj novy aj stary tip.. akurat nie su sty dry.. inak paradne plienocky 😉 dalej su dobre aj HH
@rossinka mam obavu, ze to kupis len v eshope s plienockami...

rossinka
30. okt 2010

@zojec Tak toho sa obavam aj ja, lebo plienky z eshopu uz mam a v blizkej dobe sa na dalsi nakup nechystam..

zojec
30. okt 2010

@rossinka 🙂 tomu never.. urcite ti nieco v dohladnej dobe pochybi 😀 a mozno niektora kocka tu z KE spinku nepotrebuje 😉

avila
30. okt 2010

@zojec TB aj ja mam, HH su ktore? Zeby som ich moc utiahla? Ked mne sa zda, ze Flip mu take gumene otlacky robi. TB su fajne, to hej.

divoska
30. okt 2010

@rossinka mam jednu navyse mozem ti poslat postou ked chces.

zojec
30. okt 2010

@avila HH su happy heiyes, ma ich sulky v obchode 😉

zojec
30. okt 2010

@avila happy heinys.. tak sa volaju 🙂

labutka
30. okt 2010

@zuzkaro dlhsiu verziu clanku mam vo fotoblogu - My a latkovanie. 😉 Teraz sme na dovolenke, ale ked sa vratime, mam v plane ho rozsirit a aktualizovat.

spevacka
30. okt 2010

ahoj maminy, dúfam, že mi poradíte, tiež som sa zamotala do látkoviek a neviem z kola von...
mám 15-mes.dcérku a často resp.skoro stále má zaparenú riťušku aj pupáčiky v okolí a preto som sa rozhodla kúpiť aspoň na skúšku zatiaľ na deň látkové plienky aby si pokožka oddýchla a dýchala...pozerala som na nete, pozdávali sa mi tie bambusové..potom som našla tie "vreckové" čo sa vkladá "separačka" (dúfam, že si pamätám terminológiu), ako by ste sa rozhodli na mojom mieste? Hanka je dosť guľka, má 12 kg a je stále v pohybe-aktívne dieťatko. Ďakujem, budem vďačná, keď mi nebudete písať, že sa musím sama rozhodnúť, lebo ja som veľmi nerozhodná, takže poprosím konkrétne tipy, značku, veľkosť...veľmi pekne ďakujem 🙂

etuska
30. okt 2010

@spevacka
no ja mam este male babo-ale Šimonko ma cca 8,5kg(a 5 mesiacov) je teda riadna gulka a ja som napr. spkojna so znackou Ella´s House(konopne plienocky,ale aj s bum hugger na noc) a mame rovno velkost XL 🙂

a tiez nedam dopustit na Bum Genius

spevacka
30. okt 2010

etuska, ďakujem...pozerala som aj dugynu album, je super, krásne fotky, všetko pekne vidieť, ako sú vypracované, vďaka, malá by bola určite nadšená, keď ju zapnem do takej zvieratkovej... 🙂

zojec
31. okt 2010

@spevacka popzeraj si aj viac fotoblogov, skoro kazda z nas nejaky ma 😉 ,,, chces latkovat aj v noci aj cez den? lebo na noc by to chcelo nieco savejsie ako na den.. myslim ze kapsovky Bum Genius 4.0 este nikoho nesklamali, tak isto z tejto znacky Pul nohavicky flip so sty dry vkladackou... na noc nejake bambusove ( napr, anavy,, BBH) ja mam aj dobru skusenost s Bum huggerami a navrch vlniaky 🙂