Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

emmka3
13. máj 2009

tamka, ja mam podobne, ale Disany ... ja myslim, ze na noc ako stvorene, lebo nikde netlacia a na den si uz brusim zubky na tenucke loviky 😵

standu
13. máj 2009

Uf, tak ta UD je fakt NOCNA...nam by vydrzala este dalsieho pol dna 😀 vidi sa mi, ze BL velurka je len o cosi stihlejsia 🙂

quika
13. máj 2009

zuzz, ked je raz poskodena PUL vrstva tak uz nepomoze nic. impregnacia na outdoorove oblecenie pomaha napr. pri prevlhavani svov, alebo ak mas nejake velmi male miestecko kadial ti to prevlha. a treba to potom po kazdom oprati znovu nastriekat, takze to vyjde riadne draho. ale zase tie PULky vydrzia dost vela, uz som tu asi aj pisala ze mam take co su po 3 detoch a stale su v pohode.

sissik
13. máj 2009

susicku by som chcela, ale zial nemam ju kam dat. uz teraz mam pracku v kuchyni. a nemozem vyhodit dalsiu skrinu koli susicke, lebo som sa jednej vzdala koli umyvacke. no mame maly byt, takze miesta v byte niekdy nie je dost 😀 😀 😀

vcera mi poslali balik, ak nebude nasa prudko inteligentna slovenska posta haprovat, najneskor v piatok by som mala plienocky mat 😵

vcera vecer som ozehlila stvorce iba z jednej strany, doteraz som ich zehlila z oboch 😔 som sibnuta? 😅 a uz som ich aj poskladala s novoredeneckym skladom. muz len krutil hlavou, ze mi sibe a skonstatoval, ze je zvedavy, ako dlho mi to vydrzi. dufam, ze dlho

standu
13. máj 2009

sissik, ked ta to bavi................kazdy blbne svym spusobem 😀 😀 😀

lilly
13. máj 2009

sissik, ved pockaj, ked ti z plienky po oprati v tvrdej vode vznikne priam az zbran, ze ked by si nou niekoho ovalila, aj by si ublizil, ako mne vcera, tak rada vyhodis jednu skrinku a das tam susicku 😀 no mozno to nebude az take zle 😀 aj ja mam susicku v kuchyni, inde nevosla.. no su aj take, ze das susicku na pracku, len musia byt rovnakej znacky

sissik
13. máj 2009

tak susicku na pracku nedam, lebo mame podkrovny a musela by som zasusickovat okno
ale snad take zle to nebude. ten ocot v plakani by mohol pomoct. normalne uteraky mame tiez relativne makke, ale to davam avivaz.
vsak uvidim, ako budu vyzerat, ale kedze v tt je vraj najtvrdsia voda, tak ich casom budem pouzivat na sebaobranu 😀

petusaaa
13. máj 2009

dobre ranko 🙂
raz som omylom oprala vlhcene utierky. a nic sa im nestalo. tak mi napadlo, ze ci by sa aj tie nemohli pouzivat ako separacky. jasne, ze sa nemozu vyhadzovat do wc, ale mozete ich pouzit niekolko krat a potom vyhodit do wc. netusim, z coho sa vyrabaju a ci to je ekologicke... asi skor nie,ze? 😅

lilly
13. máj 2009

no vlhcene utierky sa podarilo oprat uz aj mne, no pouzit ich ako separacku ma nenapadlo 😀 to je taka nejaka tkanina, ci co, neviem, ci by to bolo dobre.. inac ja obcas tie vlhcene aj splachnem, ked utieram zasratu ritku, tak tie uplne najspinavsie splachujem aj so separackou a ostatne vyhadzujem do kosa 😅 🤐

standu
13. máj 2009

podla mna ak sa ten sajrajt v podobe telovych mliek a cojaviem cim tie vlhcene napustaju odperie, tak ako separacky by mohli posluzit..........................
no ale kupit vlhcene utierky, oprat ich aby som mala separacky.....to asi nie 😵

uz ich takmer vobec nepouzivam. a splachovala somich aj do wc a nezapchalo sa potrubie....to nie ako trebars v grecku ci spanielsku 😀

zuzz
13. máj 2009

ahojte, mozme mi, prosim, napisat, ktore plienky su tie 'loviky' co mate daktore v albumoch? este nepoznam uplne vsetky nazvy a tuto zdrobneninku neviem priradit...

lilly
13. máj 2009

zuzz, loveybums 😉 ja mam tie fialove rucne farbene

dudri
13. máj 2009

loviky-loveybums jersey-vrchne vlnene nohavicky-tenke
standu ma fotky-sandrine plienky-str.33/35-oranzove
a ja mam fialovu

quika
13. máj 2009

baby, vlhcene obrusky maju jeden zasadny nedostatok - drzia mokro 😀 na odseparovanie kakosky by sice posluzili dobre, ale inac by to bolo strasne mokre. ale ked to chcete skusit, v DM sa predavaju aj nenavlhcene, alebo v zdravotnickych potrebach mavaju take obrusky na umyvanie pacientov, to je to iste.

sissik
13. máj 2009

drazdite ma s tymi vasimi albumami 😀

brinzulka
13. máj 2009

taaaaaaaaaaaaaak babulky...
tetuska nam napisala, ze na nas zabudla a ospravedlnuje sa...a bum genius uz neboli ta spravna fabra..len ruzove-chlapcom zaujimave 😀 ..tak, ze ak chceme a pockame..tak posle, co treba...
Tak sme happy... 😵

standu
13. máj 2009

ja som si prave doplnila...... 😀 😀 😀 😀

sisa.b
13. máj 2009

brinzulka, tak super 🙂

sisa.b
13. máj 2009

standu, ked budem mat velurku, tak ich porovnam 😉

sissik
13. máj 2009

brindzulka tak dobre, ked poslu 🙂

sisa.b
13. máj 2009

ja si robim zas zalusk na tie australske chlpatice 😀 kto mi tu povedal o nich? 😠 😝

zuzz
13. máj 2009

mam par otazociek:
tak ste ma navnadili na IB, ze by som aj natalke vyskusala taku kupit. teraz ale riesim, ktoru velkost z tych SIO by som mala zobrat. mala ma uz teraz 8kg. M-ko, ci uz radsej L-ko?

a podla coho sa da tak objektivne posudit savost? ci je to vzdy iba na subjektivnom pocite maminy? chcela som vediet porovnanie LL bamboo a Baby idea bamboo extra. a ktora rychlejsie uschne? LL bamboo ma vraj prisitu tu vkladacku, je to dobre, ci je lepsie, ked je odopinatelna?

sisa.b
13. máj 2009

zuzz, zober uz L-ko, moja mala ma cez 8 kil a je nam dobre. Mka budem za chvilu predavat.

sisa.b
13. máj 2009

tie dve ti neviem porovnat, lebo nemam, ale mne je jedno, ci je ta vkladacka zvlast alebo prisita. v tych LL, co mam, je prisita len na jednej strane, takze to pekne rozlozis pri suseni. mam ju nafotenu v albume 😉

zuzz
13. máj 2009

sisa .. dik.
aj mna vsetky tie albumiky nenormalne drazdia. a potom si mam vybrat 😀 😝

zuzz
13. máj 2009

a ked budem mat tie bamboo plienky na noc, co davate na vrch? vzdy len vlniaciky?

sisa.b
13. máj 2009

ja este v noci nelatkujem 😔 a vlniaciky som si prave na noc strikovala. teda malej, nie sebe 😀 dnes budu hotove druhe a este na jedny tu mam vlnu

sisa.b
13. máj 2009

mna drazdia tie CT a BBH 😠 😀

standu
13. máj 2009

zuzz, ja davam na noc hocico. akukolvek AIO plienku (okrem IB) plus do nej bamboo vkladacku. ak davam nohavickovu plienku, tak uz len vlniaciky, pulky cez den na obyc stvorce.

sisa, mna tie bbh ani nie...........ale CT mi emmka privezie z brany v lete 😎 😀

olinka6226
13. máj 2009

nejak som sa stratila prosim o rozlustenie skratiek CT a BBH