Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

vladkaz1
7. júl 2009

vobec ich nepoznam 😉

bihan
7. júl 2009

BBH sú austrálske chlpatice 😀 Sisa, ty máš, nie? Sa mi zdá, že si veľmi neospevovala.. len tak priemerne.

snikol
7. júl 2009

to budu asi nove vyrobky. vladka no neboli ste na pohotovosti?? ako je malej bambulke??

vladkaz1
7. júl 2009

no neboli spinka dala som nurofen ledvaj fuci ja som uplne jak pes unavena a je mi do placu .. z malej som hotova .. ☹

snikol
7. júl 2009

bihan mas pravdu sisa ich ma a ja som myslela, ze je to nova plienka. 😀

snikol
7. júl 2009

vladka to ti verim ja vzdy hovorim nech som radsej ja chora ako moj maly-velky chlapcek. 😒

vladkaz1
7. júl 2009

no uz v tescu stale plakala a bobo ze ju nieco boli a bolo mi cudne ze tolko spi ... jaj idem spat lebo nevladzem kukat na pc

snikol
7. júl 2009

dobru noc a oddychni si. 😔

sisa.b
7. júl 2009

bihan, mam, neospevovala som ich, lebo su velke oproti IB, ale zistila som, ze je to pre nas idealna nocna plienka 😵 tak ma s dalsimi nedrazdite, jo? 😀

vladkaz1
7. júl 2009

no idem ajstak nebudem spat cela maternica ma boli musim ist aj ja dokimu zas... dufam ze sa namna nehnevate ze sa stazujem som ko ... prepacte ficim spat

snikol
7. júl 2009

sisa ty si kde objednavala BBH?? 😉

sisa.b
7. júl 2009

snikol, priamo z australie, aj s CT plienkami. to ja som taka netrpezliva 😀 kto bude cakat, kym ich daju na branu? 😅

standu
7. júl 2009

baby ved aj tak cakate kym doplnia CT...tak si na ne pockajte 😉 😉 mna nelakaju, prezijem to bez nich...inak ja som svatosvate prisahala muzovi ze CT ruzovegulky je POSLEDNA 😵

teraz som vas docitala, bolii sme podlhsom case vonku, mame dnes vyrocie sobasa 😉

vladi jaaj co vy stale mate, hnacky, teplota...moja mala zlata, daj jej pusinku, nech sa rychlo vylieci 😢

standu
7. júl 2009

a mne to nejak uniklo, preco sa nezatvara tema po 10tis prispevku? kto mi to objasni?

vladkaz1
7. júl 2009

Standu dakujeme 😵 ja neviem ci nema upal ani spat nemozem cela maternica ma boli ,ked stojim ja neviem co nam stale je. keby si ju videla, ako lezka ako anielik spinka a prave som vyrazila fetosov spod okien na plno muzika z telefonu sama nadavka no chuda len ju tak mikalo aj ked sa nezobudila... ☹ 😢
inak zda sa mi ze uz zabera nurofen .. zajtra ma prist kamoska ani nenam chut na nic .. ale ked uz sa jej slubujem mesiac a idem este do mesta kupila som od Sulky skoro nove bamboo pisatcia2je tak idem pre ne..
Inak bamboo plienocky su velmi pekne nam sadli jak uliate su v pracke len nechcem pusat pracku koly malo plienkam ... ta zelena bamboo je uplne uchvatna .. inak pan Pilka poslal vsetko v poriadku okrem jedneho stvorca pre Zuuz mrzi ma to nebudes mat jeden stvorec oranzovy ale cerveny.. je mi to luto som nejaka rozcitlivena aj placem neviem co je somnou 😢 tesim sa ze mame nove plienocky aj sa trapim koly Lucke ..

Inak tie yucca plant su velmi pekne skoda ze ich nemam aj take jemnunke aj oranic velur banujem 😖

bihan
7. júl 2009

Standu, neviem...minule písla Krista do väčšiny tém správu, že už netreba zakladať nové témy ;)

standu
7. júl 2009

Aha. dakujem 😉 bihan no alo CT? este tecu?
ja som dnes bola superspokojna s nou, vydrzala 3 a pol h cestu do KE a nazad 😉 aj ked bola mokra do nitky...( dobre, vsite vnutro nevieeeem 😅) zacina sa mi lubit a veru nebanujem, ze som objednala este jednu 😀

topzuzana
7. júl 2009

bihan, dnes mi prisiel hamburger a je uzasne makkucky, to sa neda s mojim ani porovnat...bude to tou susickou?

standu
7. júl 2009

zuzi ja som kupovala prvy hambac puzity trikrat a doteraz sa s mojim novym ktory je opraty uz asi 10x nemoze v makkosti rovnat...podla mna je to aj vodou..a susicka tiez robi svoje (tak by som ju chcela....raz mozno 😵 )

emmka3
8. júl 2009

vladi, to je mi luto, ze vas to obe takto chnaplo ... nech ste cim skor zdrave a v poriadku ... a dakujem za ochotu 🙂

vladkaz1
8. júl 2009

Emka nemas za co to je moja chyba ,mala som si to zaridit inak nie tahat cely den po vonku malu no kto mohol vediet nic sa nedeje mne je lepsie musim ist dokimu a malej jak keby odtrnulo ale teplotu ma v noci mala 40 ☹
plienocky mam uz oprate ,, baby hlasim nas prvy uspech MM dnes prebalil SWB velurku tesim sa ale nachystala som mu ju uz vypchatu 😀

standu
8. júl 2009

vladi super, ved ja ani teraz od mojho nemozem scet aby nieco vypchaval 😉 plienku musi mat hotovu a babka detto 😵
ja zasa hlasim na co som vcera zabudla,ze sme mali vcera enormnu spotrebu plienok, celkovo 8! komplet precikanych 😅 cudo sa stalo 😵

brinz onoo tak surne nereba, ale ja uz mam a kupujem druhy kvoli dovolenke a mam lepsi pocit ked to pridavam do prania, lebo zvacsa perem uz len na 40 tak nech sa to dezinfikuje a podla mna s tymto by nebolo treba novoskovi zehlit stvorce 😉

brinzulka
8. júl 2009

standu a kupujes skade?

standu
8. júl 2009

teraz som brala z brany ale pozeram ze tam co si dala link je naj cena, lebo na brane stoji tolko ale ceskych a v predeti stoji v kamennom obchode cca 6€ a na webe okolo 10€

brinzulka
8. júl 2009

standu..dakujem...poskulujem tam po jednom baleni testovacieho balicku bambino mio...ale snad sa mi zrak upravi a prestanem po nom skulit 😉 a snad len toto...ale nebude tomu po ceste smutno?

standu
8. júl 2009

brinz s vv mas? zober radsej tie....aaale, nieco tam musia mat, co vam isto "treba" 😀 😀 😀

marianeta
8. júl 2009

Cavte kocky.

Ja len k tej Slov.poste:
Som z TT ako sissik alebo vladkaz.Dvakrat som dostala balik z plienka.sk a to az do domu.Prislo take to zlte velke auto ujo dal balik ja penezi a hotovo.Tak nechapem preco Vam davaju listky do schranok 😕 a musite na postu.
Alebo som to zle precitala a pochopila?
Dnes som objednala zasa tak dufam ze to bude tak ako doteraz.

marianeta
8. júl 2009

A este mam otazocku ak Vas to nebude obtazovat:

Spominate akusi branu co to je?

zuzz
8. júl 2009

vladka, zlty listocek uz mam doma. a to som bola tu, volam na postu, ze co je, a vraj 3x zvonila! figu borovu. musim sa tam teraz trepat.