Látkové plienky začali zapáchať čpavkom. Ako sa toho zbaviť?

jasminke
26. mar 2008

Ahojte, nevedeli by ste mi poradit, co mame robit s plienkami, ktore smrdia cpavkom..? Su to plienky babylucy 3 in 1, asi za to moze nas drobcek, lebo v noci spi minimalne 7 az 10 hodin, a za tu dobu stihnu poriadne zatuchnut. Skusali sme uz aj sodu bikarbonu a nezabralo. Budeme radi, ak nam pomozete.

jasminke
autor
6. apr 2008

Ani ja, rozmyslam, ze to kupim cez internet.. A dala som celu Lanzu, tiez mam z toho radost, taky drobny pocit sebestacnosti, ako ked si zavaris marmeladu 😀

zdenkaamarosko
7. apr 2008

jasminke, tak som rada, že si spokojná. 😉 a hlavne, že to dobre vypralo 😎

fifla
7. apr 2008

dididi, co teda pred casom pisala jedna holka a bol o tom aj clanok, prave v anglicku podporuju pouzivanie latkovych plienok. viem, ze mamicky, po prve tri mesiace dokonca mozu vyuzit sluzbu, ze ich zbieraju a peru a nosuia ciste, aby mali cas na miminko a zvykli si na latkovky.

ale to je len na margo tej poznamky. ja prosi papmerskam nic nemam, ked sme na viacdennych cestach tak mam so sebou tiez papierovky, kupujeme tie eko z DM, aj ked musi mat jakub asi centimentrovu vrstvu kremu na ritku :o))) aby sa nezaparil.

jasminke
autor
7. apr 2008

Som spokojna, dakujem Vam vsetkym za rady..! 😀

bambusko
7. apr 2008

jasminke, kde v ba je ten obchod zivica? mne kupovala kamoska zlcove mydlo ulrich a nejakej pani na byte a bol to vraj tazky porod...

fifla
7. apr 2008

bambusko, ekozivica je na vysokej kusok od pizerky ramazotti. maju tam celkom fajne vecicky.

jasminke
autor
7. apr 2008

Je v Bratislave, www.ekoobchod.sk da sa nakupovat aj cez internet..

bambusko
7. apr 2008

dakujem 🙂 periete niekto aj ostatne veci v slize? ja len plienky a robim z obyc jadroveho mydla, je bez parfemov ap. maly ma supercitlivu pokozku, radsej som ine neskusala

olinka6226
7. apr 2008

bambusko to bolo asi od pani co dovaza popolinky. ekoobchod aj ja berieme produkty ulrich od nej. ja ich este nemam na stranke, ale budu coskoro 😉

olinka6226
7. apr 2008

ale pravdupovediac mne sa velmi osvedcilo zlcove mydlo z dm drogerie za 30sk.

fifla
7. apr 2008

oli ked uz spominas vyrobky, kedy ich chystas? dochadzaju mi niektore vecicky :o)))

mon25
7. apr 2008

baby, kde mam kupit v BA tu sodu ? V DM-ke ju nemaju ......
Jasminke, super, ze sa Ti zadarilo, aj ja uz to chcem skusit, ale furt mi nieco chyba 😠

sanya
7. apr 2008

http://nosime.sk/kategoria511-ekologicke-prostr...

mon25 - sodu na pranie maju bezne aj v Tescu, skus tam

olinka6226
7. apr 2008

fifla, dodat nie je problem, skor kym sa mi to podari nahodit do shopu bude chvilku trvat, ak nieco chces kludne to hod do IP.

suhlasim so sanyou / ja sodu kupovavam v tescu. mavaju ju tam ako su prasky na zaclony.

mon25
7. apr 2008

dik baby, zajra idem na to 😉

oli, mas aj tie bamboo - baby lucy?

olinka6226
7. apr 2008

buduci piatok mi pride tovar. akosi im to trosku trva... objednavala som ich uz davnejsie

olinka6226
7. apr 2008

tie tyrkysove som ale neobjednavala, baby na ceskych latkovkach spominali ze pustaju farbu.

jasminke
autor
7. apr 2008

Zivici je ta sol o 150,- Sk lacnejsia, s plastovym obalom stoji 245,- a cisto len napln 200,-.
Olinka, a Ty mas aky obchod..?

zdenkaamarosko
8. apr 2008

BabyLucy predavaju aj v Zivici 🙂

zdenkaamarosko
8. apr 2008

Olinka tešim sa, že si otvorila 😵 Dakujem z konikovskú zľavu. Super nápad. 😎 🙂 😉

olinka6226
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olinka6226
8. apr 2008

kocky bola som upozornena adminom, takze uz budem kecat len o plienkach a tipoch a skusenostiach priamo vo fore a ostatne cez IP.

kackabrcka
5. mar 2009

pekny den kocky kolko ste tych plienok kupovali na prvy krat ked bolo novorodeniatko ? ja ich chcem skusit preto sa pytam ? do babylucy ste kupovali aj nahradne vlozky este ci precika babo vlozku alebo aj plienku hned ? kolko vydrzi taka plienka na ritke ?
uvazujem kupit v. S a neskor ak sa osvedcia babylucy 3v1 ..
diky kata