Mali ste pri odvykaní od plienok tréningové nohavičky?

jana3
11. nov 2009

Ahojte, pouzivali ste pri odvykani od plienok treningove nohavicky? Ak ano, aky druh a boli ste s nim spokojne? Alebo je to zbytocnost?
Viem, ze je tu viacero tem o uceni na nocnik, ale poprosim len reakcie na treningove nohavicky...
Dakujem za odpovede 😉

dosa
11. nov 2009

ahoj, my sme pouzivali tescove, podla mna boli celkom fajn, ine som neskusila, neviem porovnat. vlastne islo mi len o to, aby som sa nemusela trapit s plienkou ked zakrici cikaaaaaat, ale len ako keby som stiahla nohavicky a uz sedela na zachode 🙂

jana3
autor
11. nov 2009

Dakujem... a take tie latkove, s nimi nemate niekto skusenost? Sa mi zdaju dost drahe na to, ze ich budeme pouzivat dufam, ze len kratko;)

nanika
12. nov 2009

Jani, my to tu prave doma riesime, asi druhy mesiac. Doma je maly v slipkoch, ak sa stane nehoda, tak periem, ale uz sa to teda dost zredukovalo, este mame par normalych plienok, tie sa snazim dolikvidovat. Tie cvicne, mam balicek huggies doma, maly ich ma rad, ale kupila som ich, lebo DM nemali akurat tu velkost a chcela som to vyskusat. A cvicne a ten zvysok normalnych plienok pouzivame uz len ked ideme von, aby sme nemali pocikanu autosedacku, alebo fusak a tak... Naklady naozaj minimalne 🙂

trixi
12. nov 2009

Ahoj, ano pouzivala som treningove nohavicky, kupila som 2 ks v Mothercare. Nebola som s nimi spokojna, pretoze ked sa do nich maly pocikal, tak to pretieklo. Objednala som si este cez net nejake ekologicke z cistej bavlny, ale tie sme uz vobec nepouzivali. Na cestovanie pouzivam prenosny cestovny nocnik. Jednoducho kazdu hodinu som maleho posadila na nocnik a ziadne nehody neboli.

nanika
12. nov 2009

Trixi, ja to tak praktizujem doma, kazdu hodinu, ale zeby som to mala robit pri cestovani, mas moj plny obdiv 🙂