• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemáte niekto skúsenosti s plienkami z Lidla?

14. januára 2014 
ahojte my tie používame plienky z Lidla tie Sevena a som s nima spokojná :slight_smile:
16. mar 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a kolik vyjdou kolik jich je v baliku?
16. mar 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My taky jedině Lidl - Toujo., kupujem 4. a v balíku jich je 50ks a teď jsou v akci za 179. Přešli jsme z Huggies premium a fakt naprostá spokojenost :dizzy_face:
16. mar 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiez velmi spokojna z plienkami Toujours - teraz pouzivame 3-jky. Presla som cez Babylove, aj Pampers, aj Hellen Harper ale Toujours vyhravaju. Najviac ma sklamali Pampersky, su velmi makke, mala mi ich vzdy precikala aj prekakala ... stale sa jej zosuchli z chrbatiku az na zadok. Babylove som pouzivala len Newborn a chvilu aj 2jky, ale od kedy som vyskusala Toujours, tak uz neexperimentujem :slight_smile:.
Mala nemala po nich nikdy zapareninky, ritku ma krasnu a hladku, skoro ako tvaricku :sweat_smile:
25. jún 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy, ktore pouzivate plienky Toujours, nemate pocit, ze by sa pokazili... mala bola v nich doteraz suchucka, na povrchu boli uplne suche, teraz len troska cikne a stale su mokre na povrchu... tie pre nas dobre mali vnutro cele biele, teraz tam je taka modra sava vlozka
29. dec 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky :slight_smile: chcela by som sa vas opýtať, či máte skúsenosť s plienkami z Lidlu tie Softino...chcela by som vyskúšať...aké máte s nimi skúsenosti ?
26. júl 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pouzivame z lidlu tie Toujours a som s nimi velmi spokojna.
26. júl 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pamaja no mne sa tiez zdalo ze predtym boli trocha lepsie..
26. júl 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dneska bola v Lidl akurát mali akciu na plienky tak že skúsim, lebo som nane počula samé dobré ohlasy . Zatiaľ vyzerajú dobre, len takú divnú vôňu majú. Ako keby boli niečím napustené . Taká nepríjemná je tá vôňa.
7. jan 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikkak Ahoj ja ich dávam dcérke na noc som spokojná ale tie toujours mi pripadajú lepšie hlavne cenovo vychádzajú lepšie :grinning:
7. jan 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mile mamicky.Vcera som bola v Lidli a nasla som plienky Tourjours uz v novom baleni.Zmenili farbu obalu je zeleno-fialovy.Pred tym bol zeleno-modry.Tak som rada ze su spat :grinning:
14. jan 2014 o 11:10  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok