Nemáte niekto skúsenosti s plienkami z Lidla?

anickaajanko
16. mar 2009

Nemate nahodou skusenosti s plienkami z Lidla Toujours alebo tak nejak a Sevena, ake sú? A ktore su lepsie. Mame moznost zohnat si ich lacnejsie ale este sme ich nemali. Dakujem za radu

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cherub
16. mar 2009

Plenky TOUJOURS používáme a jsou supr, nemáme s nimi žádný problém. Přešli jsme na ně z Pampersek. Žádné opruzení ani pročůrání se zatím nekonalo 😉 Je na nich výhodou to, že mají vysokou zadní část 🙂

beruska2x
16. mar 2009

obcas pouzivam Touj. stridam je s pampers - kdyz je to na kratsi dobu a tak a jsou moc dobre, z tech obyc plinek mi prijdou nejlepsi, urco jsou o 100% lepsi nez Huggies...

lucxy
16. mar 2009

ja davam tiez malej na spanie tie sevena a som spokojna,,,,,a kupovali sme obcas aj tie toujours a tiez boli tiez ok,,,,podla mna lepsie ako pampersky alebo huggiesky 🙂

kubinkov
16. mar 2009

Toujours jsou dobré, pružné pásky apod. Sevena taky fajn, ale bez pružných pásků.

cherub
16. mar 2009

souhlasím s tím, že jsou lepší než huggies, po nich byla malá asi po 10ti dnech strašně opruzená 😖 😖 😖 Ale pokud se lídlácké plenky budou zdražovat (asi na 229 Kč), tak se asi vrátím zpět na pampers, protože to už vyjde finančně stejně a jejich výhodou je, že jsou voňavé 😵

kubinkov
16. mar 2009

Musím nesouhlasit, Pampersky smrdí. 😝 😝 😝

aponchie
16. mar 2009

tak to jsem rada co slysim od Vas ja se chystala je koupit,ale hledala sem natrzenej balik abych si je osahala jake jsou jestli spis papirove nebo igelitove?ale je fakt,ze sem slysela,ze ty i z penny marketu jsou super tak ja nakoupim od kazde znacky par baliku kdyby nahodou nevyhovovali ,kolik vlastne stoji ty z Lidlu?sme davali male pampers a pak ty fialove z tesca

katka76
16. mar 2009

oba druhy su fajn. sevena kupujem na noc, su dlhsie, tak sa nezosuchnu a este sme ich neprecikali.

sylvar
16. mar 2009

pampersky že smrdí???to nééé

my používáme lidlovské TOUJOURS a spokojenost, vydrží mnohem víc než pamperska, pampers musím v noci přebalit, lidl ne, ale nejraději máme huggies,ale jak říkám, žádná přes noc nevydrží,Sofi se budila pročůraná, prostě to ta plena neudržela 😒

anickaajanko
autor
16. mar 2009

my sme s Pampers spokojny aj s tescom fialovym
Huggies sa nam vobec nepacili furt sa mi zdali vlhke este aj od vonka

cherub u nas stoja Toujors 309 balik

martinka79
16. mar 2009

no já je ještě nekoupila ani nevím na kolik přijdou. dávám jen pampers. Ale pokud tu čtu samé ovace tak bych je na doma zkusila. 🙂

cherub
16. mar 2009

u nás stál 209,- balík, teď je akce za 179,- ale bylo to zlevněné z 229,- tak nevím jestli se bude zdražovat o tu dvacku nebo chtěli jen vypadat, že dávají v akci velikou slevu 😉

a pampersky mě nádherně voní teda 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzla2
16. mar 2009

my sme mali aj jedny aj druhe...ale viacej vyuzivame tie Sevena...
mimochodom v piatok sme boli v Polsku a tam vyjdu sevena na 45korun a toujours na 197korun..dobry rozdiel co??? 😠

pirlenka
16. mar 2009

Toujours používám a jsem spokojená...zvlášť když je mají v akci za 179,- 😀 😵 Jednou jsem objevila natržený balík, tak jsem plínku ošahala a přišla mi jako Pamperska, akorát bez té "vůně" 😝 Po vyzkoušení jsem byla spokojená ještě víc. Ty druhé - Sevena - jsou obyčejnější, víc igelitové, ty jsem vzala jen jednou na zkou%

pirlenka
16. mar 2009

...jednou na zkoušku a nikdy víc.
Jinak ty Toujours mi přijdou jako plínky, co mají v Rossmannu nebo v DM drogerii (ty jejich značky).

aponchie
16. mar 2009

no ja nevim kde je Lidl v Polsku u nas prave,ale jejich kurzem 6Kc za zloty je to parada i ty pampers ..kuknu na to a zeptam se.maji nejmensi velikost?a kolik je jich v baleni teda?

sylvar
16. mar 2009

pir a nám babylove z dm nevyhovovaly vůbec 😒

cherub
16. mar 2009

apon, jaké je nejmenjší balení nevím, používáme je teprve pár měsíců. ale teď máme vel.4 a je tam 50 plenek 😉

sylvar
16. mar 2009

my používáme od velikosti 4, ted máme 5 a je jich 44ks, my ale dopo a odpo pleny nepoužíváme, pouze kalhotky a tepláčky a perem a perem 😖

pirlenka
16. mar 2009

Sylvi, je to holt jako se vším 😉 Někomu vyhovuje to, někomu zas tohle 🙂

sylvar
16. mar 2009

pir, jasně 😉

aponchie
16. mar 2009

no ja na ten zacatek uz si nepamatuju kolik jich mala prosrala ,ale asi celkem hodne a nestacilo se to ani dolepovat kolikrat takze prdim na nejake drahe ,ted je v globuse ,ze koupis dve baleni huggies a odectou ti 100kc sem to pocitala na tu nejmensi velikost presne 3kc za plinku,ale huggies nic moc a fixies taky nic moc pro nas

pirlenka
16. mar 2009

Hodně mi teda vadí plíny z Penny Marketu, to je fakt igelitka 😝 Tchýně si je koupila domů pro malého, tak jí musím nenápadně nasměrovat, ať příště koupí v Lidlu. Nebo jí je koupím sama, raději.

sylvar
16. mar 2009

pro mimi jedině new born pampers 🙂

bianca
16. mar 2009

ahojky
normalne ste ma inpirovali.My pouzivame plienky podla toho ake su prave v akcii 😒 najviac nam vyhovuju pampersky a happy.Do Lidlu mam chut ist uz teraz a skusim kupit aspon jedno balenie

janab78
16. mar 2009

Taky kupuju plenky z Lidlu a jsou supr. Jsou příjemné, malá je nepročůrá, pružné pásky na stranách.Po pamperskách a huggieskách se opruzovala. My jedině lidl. 🙂

lisounek
16. mar 2009

Presne tak Pampersky smrdi, uz se nedaji sehnat nesmradlava baleni 😠 Lidlovske mame poprve a zatim dobry...taky vyvovuji babylove, ale ty nemaji vysokou tu zadni cast a jsou takove mensi mi prijde....

rohacka
16. mar 2009

My sme Lidlacke plienky skusali uz pri starsej dcere, kupili sme ich pred cestou na dovolenku a ta z toho mala take zapareniny, ze sme museli ist az tam na pohotovost, lekarka bola zhrozena, ze ma taku reakciu, ze je to az herpeticke ☹ . Urcite to bolo z plienok, lebo po uplnom vylieceni som po par tyzdnoch skusila jej davat znova a hned bola cela cervena na ritusi. Synovi sme tiez raz skusili, lebo naozaj cena je dobra a su na suchy zips, ale on mal tiez podrazdenu pokozku, takze v nasom pripade nikdy viac. Viem, ze mnohe mamicky kupuju a su spokojne, ja len odporucam - kupit na skusku len jedno balenie, ci nahodou dietatko nema na ne alergiu tak ako my. My odvtedy neskusame nove plienky 🙂

mahulena
16. mar 2009

ahoj,
lidl plenky jen toujours, ale ne na moc dlouho, max jeden den v kuse, pak stridave, protoze ma po nich Justynka opruzeniny. A citim pres ne a pres obleceni moc. Myslim, ze proste je to materialem. Ale jinak dobry.
Sevena vubec nevyhovujou.

Pouzivam Pampers, Happy a Babylove.