Nemáte niekto skúsenosti s plienkami z Lidla?

anickaajanko
16. mar 2009

Nemate nahodou skusenosti s plienkami z Lidla Toujours alebo tak nejak a Sevena, ake sú? A ktore su lepsie. Mame moznost zohnat si ich lacnejsie ale este sme ich nemali. Dakujem za radu

karkulka163
16. mar 2009

ahojte my tie používame plienky z Lidla tie Sevena a som s nima spokojná 🙂

bramburka
16. mar 2009

holky a kolik vyjdou kolik jich je v baliku?

natalien
16. mar 2009

My taky jedině Lidl - Toujo., kupujem 4. a v balíku jich je 50ks a teď jsou v akci za 179. Přešli jsme z Huggies premium a fakt naprostá spokojenost 😵

emka1
25. jún 2010

Ja som tiez velmi spokojna z plienkami Toujours - teraz pouzivame 3-jky. Presla som cez Babylove, aj Pampers, aj Hellen Harper ale Toujours vyhravaju. Najviac ma sklamali Pampersky, su velmi makke, mala mi ich vzdy precikala aj prekakala ... stale sa jej zosuchli z chrbatiku az na zadok. Babylove som pouzivala len Newborn a chvilu aj 2jky, ale od kedy som vyskusala Toujours, tak uz neexperimentujem 🙂.
Mala nemala po nich nikdy zapareninky, ritku ma krasnu a hladku, skoro ako tvaricku 😅

pamaja
29. dec 2011

Maminy, ktore pouzivate plienky Toujours, nemate pocit, ze by sa pokazili... mala bola v nich doteraz suchucka, na povrchu boli uplne suche, teraz len troska cikne a stale su mokre na povrchu... tie pre nas dobre mali vnutro cele biele, teraz tam je taka modra sava vlozka

monikkak
26. júl 2012

Ahojte maminky 🙂 chcela by som sa vas opýtať, či máte skúsenosť s plienkami z Lidlu tie Softino...chcela by som vyskúšať...aké máte s nimi skúsenosti ?

jajka0211
26. júl 2012

my pouzivame z lidlu tie Toujours a som s nimi velmi spokojna.

jajka0211
26. júl 2012

@pamaja no mne sa tiez zdalo ze predtym boli trocha lepsie..

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenuska6666
7. jan 2013

@monikkak Ahoj ja ich dávam dcérke na noc som spokojná ale tie toujours mi pripadajú lepšie hlavne cenovo vychádzajú lepšie 😀

mizo
14. jan 2014

Mile mamicky.Vcera som bola v Lidli a nasla som plienky Tourjours uz v novom baleni.Zmenili farbu obalu je zeleno-fialovy.Pred tym bol zeleno-modry.Tak som rada ze su spat 😀