Otlačené nôžky od plienok. Ako to riešiť?

tanja61
4. mar 2009

ahojte baby no normalne som prekvapena lebo som si doteraz nic take nevsimla ale teraz za posledny tyzden ma maly v zahyboch kde sa zapina plienka normalne podrazdenu,cervenu a suchu kozu,ja mu to natieram det.kremom ale stale to ma, vyzera to akokeby mal velky skrabanec.....mam vymeit plienky alebo ako to riesit?vdaka(pouzivame pampersky)

fifinna
4. mar 2009

tanja, skus len prejst na väcsie cislo plienok, mozno, ked do nich nacika, tak ho zacnu tlacit a preto to ma cervene

anavila
4. mar 2009

aj mne sa to stava od pampersiek...normlane az na stehnch ma akoby zaparene.. ale pomastim jej to a casom to zmizne... to je tak...ked kupis vacsie cislo, tak sa moze stat, ze nebude dobre priliehat a pocika sa mimo...tak to clvoek ako ma vediet?

fifinna
4. mar 2009

ja ked som premeriavala vecsie plienky k mensim, tak rozdiel bol vo vyske, nie v sirke, takze by mali priliehat, treba skusit, ved ked budu velke vyuzijete ich neskôr

janinah
4. mar 2009

nedávaj mu tie plienky nonstop, ako sa vypišká,tak plienku nedávaj,nech je čo najviac navoľno,aspoň kým sa to zahojí

julie6
4. mar 2009

Ahojte, presne aj nam sa to vcera stalo, presli sme tiez po dlhej dobe na pampersky,tie s tym zelenym kremom,boli v zlave,predtym sme nosili Huggies a idem sa k nim vratit.

tanja61
autor
4. mar 2009

a inak baby ked balite chlapcekov tak do plienky pipik hore? 😀 alebo to nieje podstatne?ja stale davam pipik hore a neviem ci je to dobre 😉

alon111
4. mar 2009

myslim ze je to jedno pokial neplace tak by nemalo vadit ci hore alebo dole 😀 aspon ja som pri malom balila velmi rychlo lebo sa hadzal tak ani neviem kde ho poriadne mal 😉

fifinna
5. mar 2009

ja davam pipik dole, tak mi to pride prirodzenejsie a pamätam si , ked sme krsna balili este do latkovych plienok a mal pipika hore, tak sa precikal.

tanja61
autor
5. mar 2009

no hej niekedy sa stava ze sa maly precika ale vzdy ma mokry chrbatik tak zrejme sa mu pipik zosunie dole 😀 inak si to neviem predstavit 😉

fifinna
5. mar 2009

tanja, mozno sa mu zosunie na niektoru stranu a preto sa precika, skus ho davat dole. 😉

tanja61
autor
5. mar 2009

😉 skusim