Pampersky = 1 vakcína. Pomoc alebo marketingový ťah?

domeenika
6. feb 2009

mna osobne pribehy deti v tychto krajinach velmi dojimaju... pampersky pouzivame, ako ste na to ostatne?

zuza80
6. feb 2009

my pampersky používame hlavne preto, že nám vyhovujú. skúšali sme mnoho iných,a osvedčili sa pampers. takže pre mna je momontálne najdoležitejšie prdelka mojho drobca a keby mu nesedeli,tak ma ku kúpe nedonúti žiadna reklama a takýmto nadáciam moc neverím.určite sa na tom niekto pekne nabalí,ale snád aj niečo pomože tam, kde má.

bejbypd
6. feb 2009

my sice napouzivame pampersky ale ked zacala tato akcia kupili sme...moj chlap je vo vedeni tesca v pd a myslim ze ludia ktori si kupia pampersky kvoli tomu aby pomohli sa nemaju coho bat peniaze idu tam kam maju cize na pomoc detom 😉

titkovamiriam
6. feb 2009

ja som nekupovavala,teraz maju v metre nane akciu 🙂

sassi
6. feb 2009

pampersky som používala na noc, a tiež vždy kupene len v akcii
na den zväčšia niečo lacnejšie (TESCO, TOUJOURS, CLEVER)
určite by som nešla kupiť plienky po 7-8 Sk, len kvoli vakcíne
to dam radšej na charitu inak

bejbypd
6. feb 2009

charita ako charita 😉a aj toto je celkom mila a pekna vec ako pomoct inym detom podla mna..

sassi
6. feb 2009

radšej keby dali tie plienky za normálnu cenu stále a financovali sami od seba nejaké projekty
ved kolko može byť vyrobna cena ... 1-2 koruny

sassi
6. feb 2009

inak my sme už bez plienok 😀 takže už mi ostáva podporiť chudiatka deti v Afrike len iným sposobom 😉

elbel
6. feb 2009

pokial boli moje deti v plienkach tak som kupovala iba pampers plianky tie nam vyhovovali a stale este pouzivame papers utierky

bejbypd
6. feb 2009

ja sa nechcem hadat ale keby proste neexistuje kazdy chce zarobit a takto by sme mohli zamyslat nad vsetkym 😉 a mne sa paci ze sa vobec nieco robi pre tie deticky mohlo by to byt lepsie lacnejsie a ja neviem co vsetko ale myslim ze mozme byt radi ze je aspon nieco 😉

elbel
6. feb 2009

takze my stale podporujeme 😉

sassi
6. feb 2009

len aby tam aj niečo prišlo ... 😔

bihan
6. feb 2009

z takej smiešnej akcie mi je na zvracanie.. nejaký výrobca sajrajtu, ktorý zahlcuje celú planétu, si dá do reklamy, že očkuje deti v Afrike a všetci sa idú zblázniť z toho, akú super vec robia...

bejbypd
6. feb 2009

no mozno to nie je len reklama,viem o tom ako som hovorila moj chlap s tym ma nieco do cinenia a nebojte sa tie deti v afrike sa naozaj za to ockuju...a neviem konkretne co je myslene tym sajrajtom ale ak plienky tak nechapem 😕

sassi
6. feb 2009

bihan len zasa propaguje latkovky
😉

bejbypd
6. feb 2009

aha 😉

bihan
6. feb 2009

ja nič nepropagujem, len logicky uvažujem 😉 Kedysi aj cigaretové koncerny robili "úžasné" charitatívne akcie.. nevidím v tom rozdiel.

erikasadek
6. feb 2009

janse ze nic nepropagujes, kazdy predsa vie ze klasicke pilenky su pliaga pre prirodu.....

a zase povedzme si to rovno tato reklama pampers uz trva dobre 3 roky..;
a ruku na srdce rodici aak mate v akcii dve zancky; a kazda s nich rovnaka cena v akcii a jedna s nich naviac tuto informaciu tak jasne ze vase svedomie vam povie idem po pampers aspon vykonam dobru vec... 😉

sassi
6. feb 2009

ja kupujem oblubenu značku, nejaká charitatívna akcia ma len tak nepresvedčí, moc tomu neverím
teraz nevravím len o plienkach, ale celkovo ...

maruschka
6. feb 2009

našim babám sme kupovali len Pampersky-z nich jediných nemali plienkovú dermatitídu..A keď môžeme pomôcť dobrej veci, prečo nie. 😉 .Preto sme teraz kúpili synovcovi šesť balíkov Pampers s reklamou na vakcíny 😎

bejbypd
6. feb 2009

porovnavat cigarety s plienkami 😀 len sa zasmiat...ale uz neprovokujem 😎

bihan
6. feb 2009

to je fakt.. cigarety a plienky sa nedajú ani z ďaleka porovnávať.. cigarety sú takmer na 100% rozložiteľné 😉
Politika týchto úžasných firiem je však rovnaká... vrazme prachy do toho, aby nás bolo vidieť, zahrajme na citlivú strunu, to na ľudí zaberá... a ak kúpime jednu vakcínu v Afrike, budú naše výrobky kupovať s pocitom, že urobili dobrú vec.. fakt na zvracanie...
Ale som rada, že sú ľudia, na ktorých to neplatí 😉

bejbypd
6. feb 2009

ono to je dobra vec...a ja som rada ze na inych ludi to plati 😉

kisska
6. feb 2009

bihan sklamem ta (aj ked to ti je asi jedno 😉 ) ale kupila som balik pampersiek len kvoli vakcine a nevedela som ich dopouzivat 😒 , jedna z mala nadacii, ktorym naozaj verim, ze Unicef 😕

jankando
6. feb 2009

Ahojte
no , my kupujeme pampesky stale...ale aj ine rozne...zalezi kde a na ake maju dobru akciu..reklamu , ci ako to nazvat som si vsimla o vakcine, ale verim tomu len tak ma malo percent..
ja mam priatela z Afriky a ten sa len smeje ak pocuje o charitach...netvrdim, ze niektore vazne nepomahaju....ale moj priatel tvrdi, ze vacsie mnozstvo ide im do vrecka a ak tak mensie ide vazne napr. pre deti do afriky.. 😢

erikasadek
6. feb 2009

ja sa zastanem bihan, ma pravdu, ako viete tato akcia uz trva viac ako 3 roky v zapdnych krajinach, no a hlavne kvoli comu, je to reklamny trik, aj kvoli plienkam ekologickym, ono totizto trh sa narusil uz nie su, taky monopol ako boli tak vynasli iny sposob ako zahrat na strunu rodicov..
ako v inich monopoloch, ako je mliekarsky, aa cukor..... je tolko klamstiev za ich vyrokami, len aby sa vyrobok predal.......

sassi
6. feb 2009

no kočky - latkovačky ... však ked to nekupujete, tak sa nemusíte k tomu ani vyjadrovať
my vam tiež nelezeme do temy Latkove plieny - bla,bla, bla ...

toto bolo povodne tema o charite, a nie o tom, čo je eko a nie je eko 😎

bianca
6. feb 2009

my sice pampersky kupujeme ale nie koli charite.Myslim ze rodicia deti v afrike by mali skor predat kalasnikovi a nakupit si prezervativi aby nebolo treba potporovat chudakov deti s AIDS,alebo HIV ktr.za nic nemozu.

sassi
6. feb 2009

bianca - durex by mal taku charitu urobiť - za baliček kupených prezervatívov - 1ks ochrany do Afriky 😀

bianca
6. feb 2009

sassi presne 😀 Ale to ich moc nepodporim bo durex moc draha jednorazova pomocka 😀

sassi
6. feb 2009

tak to ani ja ... nedava niečo aj Mirena? 😀 😀 😀