Pampersky = 1 vakcína. Pomoc alebo marketingový ťah?

domeenika
6. feb 2009

mna osobne pribehy deti v tychto krajinach velmi dojimaju... pampersky pouzivame, ako ste na to ostatne?

yasmina
7. feb 2009

chcem sa opytat kde bolo publikovane ze z jedneho balenia ide na UNICEF len 1,4 sk?

yasmina
7. feb 2009

inac kampan nekampan od zaciatku tejto kampane bolo poskytnutych cca 1 118 000 vakcin...
neviem ci kupou inych znaciek sa pomoze detom....ale aj ked ma na tom firma Procter&Gamble zisk...vakciny sa nakupuju a davaju...a my co na to mame to podporime...
je pekne ze vela rodin prispieva na rozne typy charit a kto neprispieva si kupy aspon balenie plienok ked chce nejako pomoct...
inac uz som to nasla 0,07 dol. na stranke unicefu...

zuzula28
7. feb 2009

yasmina, ja si proste charitu predstavujem inak...keď si zoberieš, že tých 1 118 000 vakcín stálo 1,5 milióna, tak to je pre taký obrovský koncern nič, "prach", drobné...veď len "narcisy na malinkatom Slovensku vyberú od ľudkov na ulici každý rok niekoľko miliónov...keby sa dali posielať tie peniaze priamo od dobrých ľudí do Afriky konkrétnym ľudom tam a nie cez celú tú ich mašinériu, tak mamy z mk zaočkujú pol Afriky...keby každá dala len 5 €. 😔

yasmina
7. feb 2009

ja to beriem tak ze aspon nieco...
ked idem do obchodu a kupim nieco tak ide zisk firme a dan statu a pri tejto akcii ide aspon nieco detom...aj ked prach aj ked nic...ale vzdy to je 1 200 000 vakcin a ci to firmu stoji tolko alebo tolko neriesim a vobec ma netrapi ci sa dany koncern ma dobre alebo zle...riesim to ze da aspon nieco na rozdiel od inych...

zuzulask
8. feb 2009

zuzula28 tak to sa nám fakt podarilo.... 🙂 🙂 🙂 🙂

yasmina, je to cca 1,40 Sk 🙂 malými písmenkami na konci reklamy je písané, že je to 0,07 USD , porovnaj si kolko je USD a z toho si zorer len 0,07 a hurá máme hodnotu vakcíny

yasmina
8. feb 2009

zuzulask ja uz som to nasla na stranke UNICEFU...
mne je naozaj jedno kolko ide z balenia a kolko stoji vakcina...ide hlavne vec ze aspon nieco /aj ked malo/ a ze sa tie vakciny kupili ...ved 1,2 mil.vakcin nie je malo...keby to ta firma nerobila tak nie je zaockovanych 1,2 miliona deti a to je dost nie?

alon111
8. feb 2009

ono sa niekto zamyslel kolko ich stoji ta ich reklama? ak to chcu na vakciny pre deturence v afrike tak stacilo dat letacik na kazde balenie plienok a kazdy kto chce tak ich kupi a prispeje.

domeenika
autor
9. feb 2009

ono ani nieje problem tie vakciny nakupit, alebo cokolvkek ine co deti potrebuju v Afrike (oblecenie, pitnu vodu, stravu, lieky, atd.).. ono je totiz problem dopravit ich tam.. predsa len musia aj zaplatit ludi co to napr dopravia, zabalia, vynosia, prelozia a ja neviem co vsetko tato cela sranda stoji... ja som to niekde citala, alebo to bolo v telke a vyjadrovali sa k tejto problematike..
ja pampersky ako som pisala pouzivam, hlavne koli tomu ze su najlepsie - malej vyhovuju, nikdy nebola precikana, taktiez mam dobry pocit ze som "pomohla jednou vakcinou" ... samozrejme prispievam aj inak.. niekto to tu uz pisal.. akonahle vidim ze deti potrebuju pomoct, tak dam s radostou, pokial mam.. a verim ze to pojde´na spravny ucel, ked uz ma niekto oklame, tak si hovorim, ze sa mu to vrati..ale ja mam dobry pocit a to je pre mna prioritne..
co sa tyka latkovych plienok a tych "batohov" co su najnovsie v mode, mne osobne to nevyhovuje - tymto nikoho neurazam a je mi fuk ze to niekto dava svojim drobcom.. mne to pride take moc velke a myslim ze pre moju Lili su lepsie tie pampersky..
ps- dufam ze sa teraz na mna baby nevrhnete, co mate iny nazor.. 🙂

alon111
9. feb 2009

ja tiez ked mozem pomoc tak pomozem len mi vadi ze pri tom stale zneuziju deti.vsade ukazu to najhorie deticky a to ma stve.ja som si tiez adoptovala dve deticky a som spokojna ze ich mam,ale kazda reklama je presne spravena aby najviac zasiahla hormonmy nabite mamicky.a nie je to len ta vakcinova ale dalsie desiatky ktore bezia v telke.ale to je len moj nazor.

sirinka
9. feb 2009

aj ja rada pomozem...pri druhom babu chcem prejst na latkove plienky, lebo si myslim, ze tym pomozem mnohym a mnohym detom, ked im tu nenecham tony neznicitelneho odpadu 😎

baby podla mna su fakt ovela horsie veci ako reklama v telke a podla mna to stoji za to, aj ked by iba jedna jedina vakcina zachranila dieta...takze ti co chcu a su ochotni zaplatit za pampersky, nech v tom pokracuju, iste to ma svoj vyznam...

yasmina
9. feb 2009

kto moze kupi a pomoze...kto nemoze pomoze inak 😉

domeenika
autor
9. feb 2009

yasmina.. teraz sice od veci, ale neda mi to.. preboha ako zvladas dve deti v tomto veku? moja krpata je presne v tom veku ako tvoji drobci a poviem ti, mam dost... 🙂

erikasadek
9. feb 2009

domenika jasn eze s ana teba nikto nevrhne pretoze mas iny nazor , len je rozdiel ako ho niekto napise, a niekto predtym tu bol dost provokacny... 😉 asi preto mozno bola uz par krat stopnuta administratormi...
jasne aj ja ich kupujem malo pretoze pouzivam malo, a pouzivam aj latkovky pri mojom druhom to bola ekologicke rozhodnutia a hlavne aj financne....

ale ja osobne nekupujem nieco naco je prave reklama... proste zda sa mi to naozaj ako velky reklamny tah, ktory uz trva roky; a ko ste predtym pisali, ta vakcina nestoji skoro nic, takze naozaj je to len obmekcenie rodica, aby ich kupil vo vojne znaciek plienok...
lebo treba si priznat medzi znackami je vojna kazda ponuka neaku akciu stale tak si treba neako zabezbecit , zakaznika aby kupoval dlhodobo, teda kazdou kupou sa pricini k dobrej ''akcii, teda cinu''

yasmina
9. feb 2009

ja kupujem Pampers ci su v akcii ci nie su...si prave prispievam na vakcinu alebo nie...som spokojna detom robia dobre...
domeenika no mam co robit to mi ver 🙂 / denne 14 plienok vymenim 🙂 ekologicky mamicky odpustia ale pri dvojkach by som sa bez Pampersiek zblaznila

domeenika
autor
9. feb 2009

ja som bola dost znechutena, ked som si kupila huggies superflex, myslela som si ze budem spokojna.. nakolko sme ich pouzivali aj predtym,ale mala bola asi za hodinku uplne precikana -aj cez pancusky aj cez teplaciky.. v tomto su pampersky super.. no ako hovorim latkove som neskusala,ani asi skusat nebudem.. ratam ze do leta budeme bez plienok

domeenika
autor
9. feb 2009

yasmin, no ved keby so to vsetko mala prat... 😝 ja si neviem predstavit ze by som mala len pre moju.. ako nase maminy.. vsak mne sa nechce zehlit to co mam, nie to este plus plienky pre dvojcata.. mne stacilo ked sme balili nasiroko a to bolo 4 mesiace

yasmina
9. feb 2009

domenika ved to...by som sa zblaznila...nevenovala by som sa detom ale pracke a zehlicke

domeenika
autor
9. feb 2009

yasmin, a ako zvladas behat za nimi.. tipujem ze uz pekne bezkaju... lebo moja LILi musi staaale behat, neviem si predstavit ze by som obhanala +1
no v ttescu by som pampersky nekupila, ved tam vyjdu na cca 700sk najradsej nakupujem v tevose, tam ma vzdy vyjde megapack za 519sk.. pisem v skk, este som sa staale nestihla preorientovat na eura.. stale si na to nemozem zvyknut..

sirinka
9. feb 2009

baby moderne latkovky sa nezehlia...a perie predsa pracka.... 😉

ja mam zase opacnu skusenost, pampers sme precikali jedna radost a huggies premium drzia vyborne 😀