Plienky Baby baby soft

zirafka52753
5. feb 2013

rada by som vedela alebo sa informovala ci uz mate niekto skusensti s tymito plienkami.popripade kde sa daju natiahnut ci iba vzadu alebo aj tie zapinacie pasy sa natahuju a ci su vobec dobre 🙂

ajkask
9. jún 2013

ahoj viem ze je to uz viac ako 3 mesiace stara otazka ale ja som ich kupila teraz cca pred 3 dnami na skusku boli po 3€ v kauflande a na moje prekvapenie su fakt dobre 🙂 su mäkke , zapinacie pasy sa daju natahovat a vydrzia nam celu noc bez toho aby sa precurala...zatial som spokojna😀

kalinko
4. feb 2014

Za dobrú cenu porovnateľné s pampers a vypadá že sú vyrobené na Slovensku.

7katka
4. feb 2014

@kalinko a cim su bielene, chlorom?

sasena9689
5. feb 2014

Ahojte, takže by ste tieto plienky odporúčali?

laurinka34
21. feb 2014

Ahojte, plienky Baby soft pravidelne kupujem a som s nimi velmi spokojna... Dokonca viac ako s Pamperskami. Mala mi zatial ani raz nepretiekla...Odporucam.

bella77
25. mar 2014

baby a kupujete tie obyčajné?alebo premium? akurát som objednala tie premium, tak som zvedavá

lenkanr
2. apr 2014

Co viem tak tieto plienky su vyrabane na sr a nie su bielene chlorom a nie je pouzity ani latex.detto plati o vlhcenych obruskoch od nich

pacna
23. apr 2014

Kde sa daju kupit,normalne?

tothova86
24. apr 2014

Tusim v bille... Teraz budu cez vikend v akcii

tinka1986
8. máj 2014

Dobry den, rada by som prispela....Co sa tyka absorpcie su super, mala zatial nema ani podrazdenu pokozku pouzivame ich par tyzdnov (mala ma 9 mesiacov) . Akurat ze ked ich ma dlhsie na sebe tak ked ju odbalim z plienky presakuje gel von a ma to vsade na pokozke kde bola plienka popisana. Zatial jej to nic nesposobilo ale znova ich uz urcite nekupim :(

minqea
13. máj 2014

My sme ich tiez kupili na vyskusanie. Konkretne baby soft premium..no a zdaju sa docela fajn. Zatial bez problemu. Nie su ako pampers premium ale pripominuju mi pampers active, len su podla mna este jemnejsie (prijemnejsie na dotyk) a nie su parfemovane. problem s gelom nemame a to som ich skusila aj na celu noc, kedy bola plienka teda poriadne precikana 🙂 Updejtnem info ked minieme cele balenie, ale zatial sa mi pacia 🙂 🙂

kamkalu
19. máj 2014

Ahojte kocky, tie ktore este mate tieto plienky doma, nemozte odfotit ako vyzeraja plienka? Nikde na nete som to nenasla...
Dakujem

beloba
20. máj 2014

aky je rozdiel medzi Baby baby soft Standard a Premium? zvazujem ich kupu a neviem ktore vyskusat...

kajark
12. jún 2014

@beloba standard nemaju elasticke boky pri suchych zipsoch. Ja kupujem premium a som s nimi velmi spokojna, kupujem z mall.sk

mimacek
16. jún 2014

@kamkalu ahoj maju tieto plienky aj na mall.sk a su za dobru cenu