Plienky Babylove z DM. Som spokojná.Pridáte sa niekto?

zade
28. dec 2007

Pouzivam ich a som s nimi skutocne spokojna. Pridate sa niekto?
Co vsetko este z dm pouzivate pre miminka? Nemam na mysli len vecicky z kuponovej knizky. Totiz my dm v meste nemame a tak na nakupy chodieva manzel ked ide na sluzobku. Castokrat by mi kupil aj nieci viac, len ako chlap sa v tom moc nevyzna a ja mu neviem co povedat nakolko ten obchod nepoznam.
Vdaka.

graceful9
4. máj 2012

@andulkaavetrelec ja používam tesco s takými sloníkmi 🙂

kutcher
4. máj 2012

@andulkaavetrelec jj Tesco plínky nám moc vyhovujou, ale teď je v Hypernově(Albertu) akce na pleny Háppy a ty miluju nejvíc. Berem 4-ky a je tam 70ks + sáčky na použité plny, jsou supr!

andulkaavetrelec
4. máj 2012

@kutcher díky za tip

acer11
4. máj 2012

vylepšené plienky Babylove,som NESPOKOJNÁ,pridáte sa niekto? 😀 😅 😖 😠

zaneta123
4. máj 2012

@acer11 čítaj vyššie tu nás nájdeš ažaž, čo je veľká škoda ☹

trutka
4. máj 2012

@olusenka kup si tie ktore maju na plienke obrazky vceliciek,tie su este tie stare

nickushka
4. máj 2012

@kutcher tak to som si vôbec nevšimla, dám si pozor na to. Ďakujem, veď keď to bude tiež taký bordel, tak sa im zadočky zas zaparia a potom to bude úplne jasné. No neteší ma to. Mne sa tie ich plienky veľmi páčili a aj verím tomu, že boli všetky vyrábané v Poľsku, aj tie, čo písali, že v Nemecku. Robila som v jednej firme, kde sa vyrábalo pre Nemcov a robilo sa to na Slovensku a písalo sa made in germany...ale oni si dodávali materiál a know how a tak je to určite aj s tými poliakmi. DM sa rozhodlo na niečom ušetriť tak zmenili pokyny na výrobu a bolo. Toť môj názor.

stardust
4. máj 2012

@nickushka zacali davat menej pevne gumicky do stran, nam potom sprosslingovia kakaju do oblecenia 😀

nickushka
4. máj 2012

@martinex neviem, prečo ich tak obhajuješ, si ich zamestnanec, ale odtiaľ potiaľ. tiež si myslím, že keď nemec uvidí na niečom narazené poland, tak si to ani nekúpi, bez ohľadu na to, či je ten výrobok kvalitný, alebo nie. možno pár úbožiakov, čo aj vo veľkom nemecku žijú biedne. slepo dôverovať niečomu, čo nemáš osobne overené, to už je viac ako lojalita. dostala si sa už k spomínaným plienkam? a ty nevidíš ten rozdiel? tebe sa nezdá, že sú drsnejšie, gumičky tuhšie až režú? a veľkosť to ani nespomínam, to nie je až taký problém, kúpim si väčšie, nech zarobia chudáci. veď keď to prejde pampersákom, tak prečo sa neprispôsobiť. DM je dobrá značka, ja som bola doteraz maximálne spokojná, dotazník som vypĺňala rada, ale postoj, aký zaujali zamestanci na pobočkách ohľadne výhrad mamičiek sa mi nepáči.

nickushka
4. máj 2012

@stardust celé ma to už nebaví, ale keď čítam tie názory sa mi trasú prsty nad klávesnicou a zas reagujem, trúba 😀 . som zvedavá, ako to celé dopadne, inak tie eko som ti asi spomínala sa mi zatiaľ zdajú v pohode, až na to čo spomínala @kutcher. ty si neskúsila?

acer11
4. máj 2012

@zaneta123 to bolo odľahčenie,ale je mi na grc z toho ze z nas robia smetisko....

stardust
4. máj 2012

@nickushka nie, neskusala som...strach, ze zase budem musiet umyvat okadene veci bol vacsi. Nejak to neriesim s tymi plienkami, su aj ine plienky ako babylove.

knobloska
4. máj 2012

@acer11 já taky koukám, co to má malinká na prdýlce za kuličky. Nesnáším proto Pampers a ted to dělají i moje oblíbené plenky. Kupovala jsem je i pro starší dceru, tj od 2008 proto, že byly jediné takové čistě papírové. Nezkoumám, kde se vyrábějí, ale asi už je nekoupím.

nickushka
4. máj 2012

@stardust to máš úplnú pravdu. len sa mi nechce experimentovať a potom celé procedúry ako ich zbaviť tých zaparenín 😖

schnek
4. máj 2012

s obyčejnými Babylove zkušenost nemám (teda kdysi jsem asi 2 použila pro prostředního, když byl mimino), jedeme v látkovkách, ale používám ty Babylove eko (dřív jsem brala Alany) a jsem spokojená.

@kutcher kde tam máš igelit? já na žádnej nenarazila 😕

mmch - každá plenka je z igelitu, všechno jsou to folie, jen jsou upravené (ty eko jsou z plastu z kukuřičnýho škrobu), jenom to jako papír vypadá 😉

jazzy03
4. máj 2012

Pridavam sa do klubu nespokojnych, velmi nespokojnych. Na plienkach z DM sme frcali skoro od zaciatku, lebo ostatne nam robili zle. Ale minule ma napadlo vyskusat tie nove Nature (prva velka chyba 😠 . Malej sa vyhodili skarede zapareniny. Hned sme sa vratili ku klasike, teda klasike v novom obale (chyba cislo dva 😠 . Ale ziadna zmena, zadok stale skaredo zapareny. Ani osvedceny Sudocrem nezabera (a to som ho pouzivala vynimocne na najhorsie pripady), Bepathen to zhorsil. Az teraz, ked vas tu citam, konecne mi to doklaplo. Neskoro, ale predsa. A to som chcela zajtra nakupit velke balenie. Nam teda nerobili dobre ani tie super Nature plienky. Vsetko to zacali. Co by pomohlo na ten zadok? Zatial aspon vela vetrame pocas dna, aj ked vsetko je precikane naokolo malej 🙂 trosku pomohlo.

kutcher
4. máj 2012

@schnek když lehce natrhneš to vrchní tzv rouno, tak je pod tím igelit a malej se mi zapařuje - když takhle natrhneš jakoukoliv jinou plenu, tak tam není - já tu plenu začla pitvat, protože se mi nezdálo normální, že by na tak úžasnou plenu, jak píšou, měl takhle reagovat☹

kutcher
4. máj 2012

@jazzy03 nám na to lékař musel napsat Imazol, byl hrozně zapařenej, chudinka:'(

baklik
4. máj 2012

@knobloska a ktore pampers ti pustaju gulicky? lebo my pouzivame premium care - absolutna spokojnost, maly v noci este 2-krat papa a nema ich rano precikane. tie ani gulicky neobsahuju.
cez den davame active baby, ale este sa mi nestalo, aby pustili gulicky. z pampersiek su vraj nanic sleep&play, to su tie najjednoduchsie pampers, radsej som ich ani nekupila.
este sme skusali fixies, ale tie mal vzdy po 3 hodinach precikane a pustaju gulicky, takze nikdy viac.

jazzy03
4. máj 2012

@kutcher potom musime cez vikend vydrzat a v pondelok to poriesime u doktorky 😢 teraz uz len kupit nejake nove plienky a vyskusat ich. a to som sirila dobre meno DM plienok... ale o zlej skusenosti ludia rozpravaju 10x viacej, ako ked su spokojni s vyrobkom. tes sa DM 😎

martinex
5. máj 2012

@nickushka samozrejme ze ich mam odskusane,nebudem obhajovat nieco o com nic neviem... my s nimi nemame ziadny problem,ja som spokojna....

nickushka
5. máj 2012

@kutcher ja som natrhla aj rozpitvala a tiež som nenašla igelit, žeby sa polepšili? 😕

andulkaavetrelec
5. máj 2012

@baklik sleep and play nejsou špatné, ale ovoněné, což se mi nelíbí, taky tenké, takže kvůli kyčlím pro novorozence naprd

kutcher
5. máj 2012

@nickushka no, holky, mám tu 2 balíky plné toho igelitu, ale dobrá, koupím ještě jedno balení a dyštak nafotím, aby toho taky nebyly 2 druhy, jako u klasických Babylove, ale holky u nás na FB to tam mají taky☹

nickushka
5. máj 2012

@kutcher ja ti verím, len ja som nenašla, možno som zle hľadala. kedy si tie tvoje kupovala?

mata1976
5. máj 2012

@kutcher nam ani Imazol na tie zapareniny po 'vylepsenych' plienkach babylove nepomohol ☹ ☹ ☹

kakakina
5. máj 2012

no neviem,asi budme skoro jedini 🙂 ,no ja som s babylovkami spokojna,!A to ich uzivame od zaciatku,teda v porodnici som mala balik pampers-premium!A to uz pouzivame 4-ky.Nevidim zmenu,a to maly momentalne,trosku hnackuje,koli zubkom,no plienku neprekakal,a zadocek este zapareny nemal!Ked trosku,okupem,natriem bepanthenom a je dobre 😉 !

strawberry17
5. máj 2012

my kupujem tiez len tieto plienocky. skusali sme par krat aj ine ale nevyhovovali nam

olusenka
5. máj 2012

@trutka : ale do balíku přece nevlezu... NO, dnes už jsem je koupila a teprve doma jsem si všimla, že je každý balík jiný. Jedny budou asi starší a druhé ty novější... 😉

trutka
6. máj 2012

@olusenka ja ti tam nekazem vliezt,ale ked si balik otocis zo zadnej strany,tak je na nom obrazok plienky aj s obrazkom. to si si nevsimla?