Plienky Babylove z DM. Som spokojná.Pridáte sa niekto?

zade
28. dec 2007

Pouzivam ich a som s nimi skutocne spokojna. Pridate sa niekto?
Co vsetko este z dm pouzivate pre miminka? Nemam na mysli len vecicky z kuponovej knizky. Totiz my dm v meste nemame a tak na nakupy chodieva manzel ked ide na sluzobku. Castokrat by mi kupil aj nieci viac, len ako chlap sa v tom moc nevyzna a ja mu neviem co povedat nakolko ten obchod nepoznam.
Vdaka.

apoloma
6. máj 2012

mne sa tieto plienky zdaju tvrde pouzivame pampersky ale z dmka pouzivame vlhcene obrusky babylove... 😉

zaneta123
6. máj 2012

@kakakina
@strawberry17 ahoj a používaš už tie nové s prasiatkom alebo ešte tie staré zo žirafkami?

baklik
6. máj 2012

@andulkaavetrelec ale vsak ziadna 1-razova plienka ti nezabezpeci siroke balenie - dava sa jednorazovka a na nu latkova...

strawberry17
6. máj 2012

@zaneta 123 pockaj idem kuknut, ten moj sa tak meta pri prebalovani, ze ani neviem ake zvieratko tam je 😀

strawberry17
6. máj 2012

su tam zirafky, je ale pravda, ze teraz tam pridali taku stahovaciu gumu, co nam dost vadi, ale nechcem uz menit plienky, zachvilu sa ich dufam zbavime nadobro, kupujeme modru krabicu 5ky, ja to kupujem vzdy na zlavu 25 percent na tu knizku, takze aj cena mi vyhovuje

strawberry17
6. máj 2012

ja kupujem vsetko v DM, kvoli tym bodom, aj vlhke utierky, plienky, hipp caje, susene mliecka, pre mna drogeriu a kozmetiku, cistisce prostriedky, prasky na pranie, avent flase, veci pre macku 😀

strawberry17
6. máj 2012

my sme mali 2x zapareny zadocek za 2,5r a az do krvi chudak, a nepomahal ani sudokrem, kalciova mast, rybia mast, bepanthen, boli sme j u koznej a odporucila nam imazol, ale pozor, malemu som po kazdok cikani, kakani umyla jemne cistou vodou, jemne osusila jemnou papierovou vreckovkou a az potom natrela imazolom, a casto ho prebalovala, aj kazdu hodinu, a vzdy som ho natrel imazolom, nie len 2x denne ako odporucaju, prve 2 dni nebol vysledok, ale na treti s to zacalo rychlo zlepsovat, tento jediny postup nam pomohol

strawberry17
6. máj 2012

este ste tu spomáinali to siroke balenie. to vam odporucil lekar? lebo ja som vobec nebalila na siroko, v porodnici mi povedali, ze uz sa to nerobi, jedine ak to odporuci ortoped

katun
6. máj 2012

tiez patrim medzi tie,ktore nedali na DM plienky dopustit.. to bolo pred 3 rokmi, .. teraz mam druhe babatko a hned sa mi nejako nezdali tie nove plienky, pozeram do diskusie a vidim, ze aj vam nevyhovuju. zapareny zatial kubko nebol, lebo ho prebalujem aj kazdu hodku - kedze on hned place, ked je pocikany a pomoze jedine prebalit do suchcej 😀 ale dnes som otvorila balenie velkost 3 Tesco plienok - v tom zelenom baleni a su jemnucke (jemnejsie ako DM sa mi zda) a podobaju sa tym DM kovym co si ich pamatam z pred tych 3 rokov. takze vyzera to tak, ze zostaneme na tesco plienkach zelenych..

strawberry17
6. máj 2012

citala som dozadu nejake prispevky a som soknuta, ze plienky zmenili dodavatela a dovazaju sa na Sk z polska, idem skontrolovat krabicu 😝 niektore sa chceli stazovat v DM, neviete ako dopadli???

katun
6. máj 2012

@strawberry17 ahoj, precitaj si dozadu pisu tam vyjadrenie DM - vraj chcu konkurovat pamperskam a tak inovovali, a ze nemecke mamicky im to v testoch odobrili. take vseobecne kecy im odpisali..

strawberry17
6. máj 2012

takze skontrolovala som si 3 krabice babylove plienok co mam doma a 2x mam made in sweden a raz to tam neni napisane, tak to budu asi polske 😝 tak teraz si zacinam mysliet, ze 2 co sme mali zapareny zadocek sme mohli narazit akurat na polske, lebo inak sme boli vzdy spokojni 😝 odteraz si budem davat pozor, aby som kupila len made in sweden 😝

katun
6. máj 2012

http://www.netmoms.de/fragen/detail/neue-babylo... tu som nasla jednu diskusiu po nemecky, tiez su maximalne nespokojne s novymi plienkami.. mali by sme im vsetky napisat a poslat im aj odkaz, ze nielen maminy na slovensku, ale aj v rakusku a nemecku sa uz stazuju! 😠

strawberry17
6. máj 2012

citala som to teraz, fakt sa aj nemecke mamicky na tie nove dm plienky stazuju 😠

cherryl
6. máj 2012

tie zapareniny nemusia byt taka 100% pricina novych plienok teraz je vela zaparenim je to tym nehoraznym teplom a deti sa nazime prelievat vodou a oni su viac pocikane ako boli v zime 😎 sama ale niesom spokojna s novymi pliekami a ako som pisala prechadzame na tesco plienky 😵

wieruss
6. máj 2012

@cherryl tie tesco plienky myslis tie zelene essential? lebo u nas dosli Babylove (nemali ich v obchode) a bola som nutena kupit Pampers a pravdaze sa mu zaparila ritusa ako aj v minulosti a to prebalujem naozaj casto, lebo maly hned citi mokro a je z toho nervozny ... tak hladam ze ake pouzit teraz

zaneta123
6. máj 2012

@strawberry17 ak sú tam žirafy tak to sú ešte tie staré, s nimi sme boli spokojní aj my 🙂

zaneta123
6. máj 2012

@strawberry17 nám zapareniny spôsobili tie made in sweden, je to rovnaký humus ako tie made in poland

zaneta123
6. máj 2012

@cherryl u nás sú zapaaneniny 100 % a nových babylove plienok. Akonáhle som vymenila plienky začali sa liečiť i zapareniny a to nehovorím o tých tuhých gumkách na boku. môj ročný syn nemá ani 9,5 kg je 80 cm vysoký, taká vyžľa a tie nové plienky mú normálne drali kožu na stehienkach ( a to mám kúpenú veľkosť 4+),a to nehovorím o tom, že ich dokázal prekakať -u nás to bolo asi tak čo pokakaný tak aj prekakaný

katuska169
6. máj 2012

ja som ich pouzivala aj pri starsej dcerke nerobilo jej to nic a pouzivam ich aj pri mladcsej a nerobia jej nic 😅 pouzivam aj navlhcene babylove 😅 ja som stouto znackou spokojnou

cherryl
6. máj 2012

@zaneta123 moji chalani prekakaju aj stare plienky hlavne ked mame zubkove kakanie 😨 mam stastie ze nakupujem plienky aj ine veci ako zasobu aj na cely mesiac dopredu a tak este mam kopec starych nove sme dostali na velku noc ako sibackove 😵

baklik
6. máj 2012

@strawberry17 ano, ja som rodila v Ziari nad Hronom a tam neviem, ci su za opicami, ale vsetkym, kto odchadza s novordencom z porodnice, kazu balit nasiroko. a potom ked ides v 3 tyzdnoch veku dietata na kontrolu, tak ti kazu balit nasiroko do 4. mesiaca, aj ked ma klbiky v poriadku, prosim pekne. udajne preto, ze to v 3 mesiacoch ani skor este nie je vidiet, ci tie jadierka su spravne vyvynute. je to zvlastne, pretoze v porodniciach na okoli - Bojnice, Zvolen nic take nekazu... 😖

kakakina
6. máj 2012

@zaneta123 ,uz mame s prasiatkom,tak neviem 😉 !

stakat
6. máj 2012

@martina646 Ja používam veľ.č. 3 a tiež som okamžite zbadala rozdiely a to k horšiemu. Tuším sa scvrkli, vadí mi ten pružný pás vzadu a medzi nožičkami keď sa pociká, ako tu niektorá už spomenula, "klát". A to som si včera doniesla 2 krabice. Ostáva mi len dúfať, že nebude mať žiadnu kožnú reakciu. Musím teda sledovať. Dnes som otvorila túto témua vidím, že nie som v tom sama. Ešte sa stávalo, že v plienkach boli pozostatky lepidla z výroby!!! Vtedy ich treba reklamovať. Takže bloky si odkladajte ešte aj z plienok 😅 .

patulienkab1
6. máj 2012

Ku vsetkym tým ostatnym nedokonalostiam pridavam aj to že ten pásik kde su nakreslené prasiatka sa nam na 7 z 10 odlepí 🙂 ale našťastie s nimi končíme. Baby mate niekto skúsenosti uz aj s vylepšenými 3-kami? U nas ich este stale nedostať...

nickushka
7. máj 2012

@baklik to balenie na široko je zvláštny fenomén 😀 . málokde vo svete sa to robí, iba vtedy keď je to nutné. ja som rodila v bojniciach a prišla už aj tam tá "novinka" nebaliť. som sa potešila, lebo pri dvojičkách ma to dosť nebavilo 😅 jedného som balila do tej prvej kontroly v 3 týždňoch a on to priam neznášal , ale myslím, že ak si to robila tak to na škodu nebolo. všetko ukáže čas, či tí moji nebudú mať problém v dospelosti. ja som im aspoň dávala látkovú plienku medzi nožičky, bez poštoliek. je zvláštne, že ti povedali, že až v 4 mesiacoch to vidieť. načo to potom sonujú skôr, keď to nie je vidieť?ale to už je mimo témy, zas ma niekto nahlási 😀

marcellka32
7. máj 2012

My používame tesco zelene essentials,su fajn,aj cena.

nickushka
7. máj 2012

@marcellka32 ja som ich používala zo začiatku, ale sa mi nepáčili, lebo boli trochu drsné a tvrdé, je to už lepšie? možno sa zmenili. odkedy ich používaš?

marcellka32
7. máj 2012

@nickushka kedy ste ich používali? Ja dávam synovi veľkosť 4+ a su fajn, mäkke.,žiadne zapareniny,ja ani nedávam krém,len umyjem vodou,utrem,zabalim.používam ich už rok.

nickushka
7. máj 2012

@marcellka32 keď boli malinkí, od narodenia, tie prvé boli žlté tuším. to bolo pred 19 mesiacmi...asi opäť skúsim. a vieš mi povedať aj cenu? tých 4+, cenu za 1 ks?