Plienky Babylove z DM. Som spokojná.Pridáte sa niekto?

zade
28. dec 2007

Pouzivam ich a som s nimi skutocne spokojna. Pridate sa niekto?
Co vsetko este z dm pouzivate pre miminka? Nemam na mysli len vecicky z kuponovej knizky. Totiz my dm v meste nemame a tak na nakupy chodieva manzel ked ide na sluzobku. Castokrat by mi kupil aj nieci viac, len ako chlap sa v tom moc nevyzna a ja mu neviem co povedat nakolko ten obchod nepoznam.
Vdaka.

zuzana581
21. jan 2010

Ahojte. Kúpila som si tašku babylove v dm drogérii a boli tam dve plienky ako darček. Velkosť 2 a mali vnútro také akoby sieťkové. Páčili sa mi a boli aj mäkké, skoro tak ako pampersky, tak som kúpila velkosť 4, lebo malý už potrebuje také a tie nemajú to vnútro sieťkové a sú aj vcelku tvrdé. Neviete mi povedať prečo? Má s tým niekto skúsenosť. Ďakujem.

magimary
21. jan 2010

ja sa len chcem spýtať, hovoríte o tých "eko-plienkach", že sú dobré, alebo o tých, čo sú v DM-ke v tých megapackoch? 😕 😨 , lebo tie mi prídu také...igelitové... či iné máte na mysli...
ja totiž hľadám neprecikateľnú plienku 😅 , zatiaľ som u posledného drobca takú nenašla 😝 😅

nanika
22. jan 2010

zuzi, ta sietka byva len u malickych velkosti, pre novorodencov, u babylove 1,2 kvoli smolke. Aj ine znacky ju maju len zo zaciatku, alebo nemaju vobec, tak preto. Ale moj sukromny nazor, tie mensie velkosti su hrubsie, makksie, pri vacsich sa este da, ale uz to nie je presne to.

Migimary, nie su igelitove, su to klasicke papieraky, pripadaju mi makksie, ako byvale tesco fialove. Neriesime tu tie tusim sa volaju alverde zelene eko odburatelne. S tym, ze sa ti precika mas problem u vsetkych plienok cez den, alebo len v noci? Mne sa precikaval oli v noci, lebo spal aj 11 hodin a vypil od vecera 600-800 ml mlieka, to ziadna plienka nevzala, tak zostalo len v noci prebalovat a bolo...

Ja som mala aj tie eko, ale nemaju pruzny pasik, ani okraje, ani na chrbatiku, tak nam nesedeli dobre :(

zuzana581
22. jan 2010

Aha, tak ďakujem NANIKA. Mne sa tie práve páčili, ale inak sme mali z rakúska babywell plienky a teraz sme kúpili tieto babylove a sú úplne rovnaké ak by to niekoho zaujímalo a sú celkovo inak fajn, si myslím. Neprecika mi ich a ani sa z nich nevyhadzuje. Na noc používam pampersky. A mimochodom, ten megapack čo sú tam v krabici dva balíky babylove 4 plienok, je v rakúskej dm drahší o viac ako euro ako u nás v dm, len pre info.

zuzana581
22. jan 2010

😒 😲 😎 😀 😝 😔 😅 🙄 😨 😨 😵 🙂

magimary
22. jan 2010

nanika, dík 🙂
to zn., že myslíte tie bežné (dvojbalenia v krabiciach) dm-babylove, hej? 😕 🙂
no, nanika, na počudovanie sa mi malý preciká aj za dve hodiny počas dňa... (ale plienka nie je až tak prepchatá, tak ja netuším, ako sa môže takto precikať, že ho musím dolu celého prezliekať), cez noc iba niekedy (to by som ale skôr pochopila)... nie je prvým chlapcom, ktorého denne prebaľujem ( 😅 ), takže to nebude nejakou neskúsenosťou, ale asi jeho "šalamúnskym" cikaním...
v podstate mi takto zatiaľ precikal všetky vyskúšané plienky (pampersky sme ešte neskúšali)... 😝 🙄
tak asi najbližšie kúpim tieto dm-kové a uvidíme... 😉

nanika
23. jan 2010

Magimary, nesedia mu plienky asi okolo noziciek :( My sme mali take obdobie, asi mesiac, dva, na porazenie, co plienka, to sa precikal, pampers, huggies, des. Vies ze uz ani netusim, cim to prestalo? Tusim tesco plienkami, ale skor si myslim, ze to bolo take obdobie, co mu mala velkost bola uz mala, do velkej nedorastol a po tych par tyzdnoch dorastol a uz to nerobila plienka ziadna, teda neskor to precikavanie v noci, s tymi plienkami by si hodom zabila... Tak bud vyskusat zasa ine, alebo len trpezlivo pockat a prejde to samo.

vladkaz1
23. jan 2010

http://www.soi.sk/sk/Nebezpecne-vyrobky/Upozorn... kocky skoro som odpadla citajte ...
ja som ich raz mala a bola som spokojna

rainee
24. jan 2010

fuha, my ich tiez mame a sme velmi spokojni, su fajne makucke...

nanika
24. jan 2010

ja to poznam ako bezny problem u vsetkych plienok, dokonca aj tych premiovych drahot...

cerkris
28. jan 2010

no baby včera som kúpila plienky babylove sú tenšie to je pravda kus ma vyšiel na 3,90sk veľkosť maxi plus to je 9-20kg, s tým 25% kupónom, používam ich len cez deň , častejšia výmena, aj happy plienky sú podobné na noc mám overenú značku, ale u mojich detí som vyskúšala kopec plienok a najhoršie dopadli u nás pampers sleep and play to totálne precikal a nepije veľa čaju, pampersky a huggies mi celkovo nejak nejdú a na noc dobre sajú aj lidlácke

dene
1. feb 2010

od začiatku používam babylove a som spokojná, ani nebudem testovať iné

martinex
2. feb 2010

ahojte... my ich pouzivame od zaciatku, dokonca sme vyhrali v DM ich celorocnu zasobu 😀 takze neni co riesit

salonka77
2. feb 2010

Gratulujem, aspon na plienockach usetrite... 🙂

martinex
2. feb 2010

salonka to ano.... ani som nevedela ze nejaka taka sutaz je,len zrazu mi volala nejaka teta,ze sme vyhrali... 😀 velmi som sa tesila...a s ich plienkami som max. spokojna

tinusi
2. feb 2010

Ja som bola spokojna s kremom na opalovanie babylove. Vonavy a super vysoky faktor... no a cena tiez fain...

pegie
5. júl 2010

ja ich tie pouzivam od zaciatku a som spokojna aj cenovo su dobre, aj cistiace obruzky

hanka333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
75janka
28. nov 2010

som rada, že toľké máta kladné skúsenosti s babylove, ja sa ich chystám tiež vyskúšať. Doteraz som používala pampers sleep and play a poslednú dobu sa mi Dávidko začal precikávať, aj ked plienka nie je úplné mokrá asi dobre nesedí pri pohybe alebo čo. a Hugiesky sa mi zdali dosť tvrdé. A tiež mám kupón na zľavy z DM, tak skúsim. Ale myslím si že tí chlapci asi bežne divne cikajúúúúú 🙂

domika007
6. apr 2011

Obnovujem temu, nejake novsie skusenosti s tymito plienkami nemate? vdaka 😉

froschka
6. apr 2011

@domika007 ja som ich mala pri dvojickach cely cas a boli perfektne! akurat newborn sme mali pampers ale potom sme presli na 3-6kilove babylove....ja som kupovala vzdy to maxibalenie a nikdy nikdy mi neprecikali plienku

domika007
6. apr 2011

@froschka dakujem, lebo premyslam, ze by som ich vyskusala 🙂 tiez som chcela na zaciatok pampersky a ze potom skusit tieto 😉

froschka
6. apr 2011

@domika007 pampersky som davala lebo nam ich davali v porodnici a bala som sa najprv zmeny...ale sak pri 2 detoch...si clovek rozmyslel...ale vazne bili ovela lepsie ako tesco plienky ci huggies. a aj teraz pri babetku tak urobim 😵

froschka
6. apr 2011

@froschka a ritusku a kozmetiku sme mali Bübchen 😉 nedam na to dopustit, ziaden sudokrem ziadna indulona ci aviril pudre, bleeee

domika007
6. apr 2011

@froschka hej? lebo ja som zase citala, ze v porodniciach neradi vidia pampersky 😅 tak asi zavisi, ze kde ako... ale tak pozriem aj aj...a nejake vyberiem...sak najvyssi cas 😅 😀

domika007
6. apr 2011

@froschka ja mam na zadocek hned niekolko 😅 od babylove, potom nieco od natura house...

froschka
6. apr 2011

@domika007 ja som rodila v rakusku, tak tam nam ich davali automaticky, teraz tu na sk si treba vsetko brat vlastne este aj pribor....a pampersky asi za to neradi bo ich davaju cigancatam co nic nemaju a mamicky potom placu ze z ich drahych plienok sa ziavia cigancence....

silvia0111
6. apr 2011

@froschka moze byt tiez sme dostali obycajne a vratili sme pampersky

sareenah
6. apr 2011

Sranda, ja ked som sla do porodnice, tak som si doniesla plienky a kazdemu babu davali plienky presne z toho, co si jeho matka doniesla...a co sa tyka mojho prieskumu, kedze uz mam maleho vacsieho, v DM plienkach sa mi nikdy neprekakal, pretoze su vzadu trosku vyssie...okrem toho odporucam kludne TESCO zelene, minule som ich skusila po dlhsej dobe a bola som milo prekvapena, tiez pekne vysoke a este pouzivame pampersky...ale priznam sa, zacinaju mi liezt na nervy, lebo maly zacal viac pit, viac cikat a kym este plienkoval aj cez den, tak zrazu som si nevsimla, z plienky velka hrca...a ked som to neustriehla, tak zacali vypadavat tie krystaliky...a to ma slo porazit...proste mam pocit, ze tie nove pampersky su malo ucinne...z tesco plienok krystaliky nevypadli ani raz...a DM som uz dlhsie nemala...a uplne na zaciatku som skusala aj ine znacky, Huggies som mala raz a uz nikdy viac, nemali totiz okolo natahovacie nic...malemu som ich dala, stravil co mal v brusku a sup sa krasne precikal a prekakal...lidl, tam maly chytil taku reakciu, ze sme jeho vyrazky riesili mesiac, kym mu to preslo...tak to su moje skusenosti 🙂

strelka11
12. apr 2011

my sme velmi spokojny s plienockami Babylove,zacinali sme s Huggieskami ale tie sa mi moc nepozdavali,potom sme mali Pampersky tie boli dobre ale moc drahe a skusili sme aj zlte Tesco plienky ale maly sa mi z nich vyhadzal takze uz nikdy viac 🙂