Plienky Babylove z DM. Som spokojná.Pridáte sa niekto?

zade
28. dec 2007

Pouzivam ich a som s nimi skutocne spokojna. Pridate sa niekto?
Co vsetko este z dm pouzivate pre miminka? Nemam na mysli len vecicky z kuponovej knizky. Totiz my dm v meste nemame a tak na nakupy chodieva manzel ked ide na sluzobku. Castokrat by mi kupil aj nieci viac, len ako chlap sa v tom moc nevyzna a ja mu neviem co povedat nakolko ten obchod nepoznam.
Vdaka.

ianitka
27. apr 2012

@nickushka
Ja ich pouzivam od velkosti 1 - sem tam aj ine (Pampers, Huggies, Gaga.... apd. ) na vyskusanie, ale vzdy som sa vratila k Babylove - ostatne bud nerobili dobre na pokozku - najhorsie boli zelene pampersky alebo nevyhovovali strihovo a pretekali.
Inak tie gumicky mna osobne potesili (ale neskoro - kedze uz mam tuhsiu stolicu).
Inak prave som bola pozriet - ja kupujem len krabice - takze dvojbalenie mam polske a trojbalenie svedske. Tie polske, ked nad tym spatne uvazujem sa dost rychlo minuli (a to ja prebalujem velmi casto) a trosku vadila ta gumicka - akoby skriabala prvy den, ale potom uz nic, tie svedske uzivame teraz a pohoda.
No musim si dat pozor pri dalsom baleni. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 a ked bude divne - tak im ho pojdem otrieskat o hlavu asi.

woman04
27. apr 2012

@nickushka tak my sme mali možno ešte starú šaržu,lebo mali sme 126 ks a už ich nemáme ,takže kupované asi pred mesiacom zhruba.dám si na to pozor..ak budú poľské,nekúpim... 😒 ...tak ako nič polske zväčša nekupujem..mrzelo by ma to ,lebo z DM som bola max spokojná,mm raz za mesiac skočí do Rakúska,lebo aj mliečka ,kaše aj plienky sú v Bipe lacnejšie a samozrejme kvalitnejšie...raz za mesiac je tam baby days a 25% zľava,tak to už pomôže..

nickushka
27. apr 2012

@woman04 však to, aj ja som max. spokojná s dm. teda drahý sú dosť,ale pri tých zľavových kupónoch to ide. tiež tam kupujem drobcom všetko, výživy ovocné, kaše, tešia ma tie celozrnné cestoviny a iné veci, čo bežne nedostať. aj mlieko mi po uplatnení zľavy vyjde najlacnejšie. no rada by som, keby si skúsila aj tie poľské, či len ja som taká fajnovka, alebo čo si už mám o tom myslieť 😒

nickushka
27. apr 2012

@ianitka ja som tie švedske ešte nenatrafila, myslím, že k nám ich asi ani nevozia. tie veľké trojbalenia majú ozaj len výnimočne. aj mojim vadí tá gumička, možno za to, že sú aj menšie, alemoji majú 11kg a to by mali byť plienky do 18kg, takže ani zďaleka by im nemali byť malé. pochopila by som, keby mali moji 15kg. a najnovšie majú aj zapareniny na vajíčkach, no otras! 😠

stardust
27. apr 2012

@nickushka asi maju inu sarzu...lebo dovtedy boli tie plienky velmi dobre, aj ja som si ich tu na fore vychvalovala. Teraz kupujeme ine, nechce sa mi vyhadzovat prachy za nieco, co moze byt v serednej kvalite.

nickushka
27. apr 2012

@stardust ak nie je tajomstvo, poraď. aj ja som doteraz bola max. s tými plienkami spokojná 😒

patulienkab1
27. apr 2012

Ano predpokladám ze ide o inú šaržu. Veď aj ianitka píše že na jej krabici je písané made in Sveden. O tom som písala aj ja vyššie. Ale moja skúsenosť je tiež taká: kvalitatívne sa plienočky predtym a teraz nedajú ani porovnať.

klincek
27. apr 2012

ahoj maminy.
nasla som vas dnes nahodou a len som prispevky preletela, no navrhujem zmenit nazov temy: som NEspokojna atd. 😠
uz davno kupujem babylove plienky, a bola som nadsena. kvalita super, cena s kuponom v pohode..ale od minuleho mesiaca nadavam. kupovala som vel. 4, moje baby su na svoj vek velke, no krasne sa do nich zmestili. naposledy som si vsimla, ze je zmena balenia, tak som zacala tusit problemy (este nic vylepsene sa mi neosvedcilo), a fakt. povodna vel. 4 je o 2 cm na dlzku mensia, ovela "papierovejsia" a ta gumka vzadu nechapem na co je, predtym tam nebola potrebna a drzali super...takze hoci maju baby 10 kil a teoreticky by im ta plienka mala byt akurat, vzhladom na ich vysku je im kratka, takze som musela prejst na vel. 4+, samozrejme stoja rovnako a v krabici je ich o 8 ks menej. spotrebu plienok mame pri dvojickach 4 krabice mesacne, takze zas na mne niekto pekne zarobil 😠
ako prve mi napadlo pozriet vyrobcu, ale moje plienky boli vzdy polske, aj stare, aj nove, tak to bude asi celkova zmena obchodnej politiky alebo ako sa tomu oblbovaniu zakaznika hovori...
ak ste sa niektore stazovali, resp. to reklamovali, ako ste uspeli? lebo ja mam fakt chut to tak nenechat, nastvali ma. a to som si dmku chvalila do neba..

nickushka
27. apr 2012

@klincek toto napísali mne dnes:
ďakujeme, že ste sa obrátili na našu zákaznícku linku.

Veľmi nás mrzí, že nie spokojná s našimi novými plienkami Babylove. Keďže sa snažíme neustále zlepšovať
a chceme aby naše výrobky boli kvalitné a odpovedali lídrom na trhu, ktorým sú v súčasnosti plienky Pampers,
každé dva roky inovujeme a prinášame na trh nové, vylepšené plienky. Tieto plienky boli uvedené na všetky
trhy, kde sa dm nachádza, to je aj v Nemecku, Rakúsku či v Čechách. Na trh boli uvedené, keďže v rámci testov
sme na ne mali veľmi dobré ohlasy.

Niekoľko výhod našich plienok:
• plienky od SCA majú porovnateľnú veľkosť s veľkosťami plienok Pampers
• plienky sú tenké s účinnými absorpčnými kanálikmi a majú nový elastický pás
• plienky sú zabalené v obaloch vyrábaných z dreva certifikovaného spol. FSC (Forest Stewardship Council), ktorá podporuje environmentálne vhodné, sociálne prínosné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov
• dvojité absorpčné jadro pre lepšiu absorpciu a suchšiu pokožku
• extra jemné boky: pre optimálne prispôsobenie sa tvaru postavy a perfektný komfort
• unikátny elastický pás s ochranou proti pretečeniu na zadnej strane – pre viac bezpečia cez deň aj v noci
• priedušné a bez obsahu latexu

Keďže každé dieťatko je individualita, je možné, že práve Vaše deti na ne zareagovali plienkovou dermatitídou. Určite by som
Vám odporučila poradiť sa s detskou lekárkou resp. kožnou lekárkou o ich ďalšom používaní.

Napriek tomu verím, že nám zachováte svoju priazeň aj do budúcna.

S pozdravom ...
nechcela som kopírovať jej meno, ale ak bude treba, zverejním 😉

nickushka
27. apr 2012

@klincek a ešte, nenechaj to tak. ak nás bude viac, možno sa tým niečo zmení.

klincek
27. apr 2012

@nickushka no zaujimave, ze na krabici je napisane to iste co predtym.. 😖
to su fakt zvasty, co ti napisali. mohli sa este vyjadrit k tej scvrknutej velkosti a neprijemnemu materialu. ked uz im ide o porovnanie s pamperskami, tak toto bol krok spat o 300%.
no veru si dam namahu a napisem im nejaky pekny mail, nech si nemyslia, ze im zakaznik vsetko zozerie.. fakt ma nastvali. bolo dost tazke najst dobre plienky za dobru cenu, sklamana som totalne. najhorsie je, ze dietatu konecne nieco vyhovuje, a zrazu zo dna na den hladaj nieco ine. ved na tych drobcoch sa stale neda testovat nieco nove. joj, kopla by som niekoho do zadku, nemaju co robit, len hluposti vymyslat.
som zvedava, ci to bude mat nejaku celoplosnu odozvu, alebo to nechaju tak.

patulienkab1
27. apr 2012

@nickushka @klincek mne odpísali takmer presne to isté. Nenechaj to tak...a tiez by som bola za zmenu témy.

nickushka
27. apr 2012

@patulienkab1 práve dobre, že je to postavené takto, lebo sem nazrú aj tie, čo nie sú spokojné aby sa rozčúlili a bude nás viac. ja tiež verím v celoplošnú odozvu a by ma zaujímalo, na základe akého prieskumu ich teda spustili do obehu. ale to im ešte napíšem. a priložím aj link sem, že keď sú tak všetci nadšení, tak prečo tieto sklamania? 🙄

stardust
27. apr 2012

@nickushka kupujeme raz v Rewe, Aldi, potom su dobre aj Helen Haarpers ci ako sa volaju....velke spolocnosti si malokedy priznaju, ze predavaju srot 🙂 Najpr zvalia chybu na jednotlivca, az ked sa bude viac ludi stazovat a klesne predaj toho produktu, zareaguju.

nickushka
27. apr 2012

@stardust však ma nasrala, ťapa, že mám sa ísť poradiť s kožným lekárom...jej by som mala tiež tak múdro poradiť, nech skúsi tie staré plienky vrátiť späť na trh. ja prístup k tým obchodom nemám, ako sa spieva v jednej sprostej pesničke od ešte hlúpejšej kapely ( môj názor, nebite ma), že najväčšia diera je Prievidza, ....

stardust
27. apr 2012

@nickushka no ta, co ti napisala ten text nema absolutne ziadne kompetencie...takze je zbytocne sa nad nou rozculovat 🙄 Akurat, ak mas este nejake neotvorene plienky od nich, mozes ich vratit a ziadat svoje tazko zarobene peniaze naspat...my sme to tiez tak urobili.

nickushka
27. apr 2012

@stardust to máš úplnú pravdu, ona za to nemôže, ale môžem ja zato, že sa kompetentní schovávajú za chrbty svojich podriadených. je to zákon padajúceho hovna, aj ja som si vypočula svoje, robila som v obchode...tovar vrátiť ma nenapadlo. to je tiež dobrý antireklamný ťah, a čo si uviedla, zdravotné hľadisko? ja nemám papier na to( no nepôjdem s vyrážkami na zadku k doktorke, nie? 🙄 )

stardust
27. apr 2012

@nickushka nic, len, ze su zle. moj chlap kupil tie plienky vo vacsom mnozstve na amazone, tam su maximalne orientovani na zakaznika, tovar vzdy bezproblemovo prevezmu naspat.

henushka
27. apr 2012

Caute baby, nebolo by mi napadlo, ze budem reagovat do tejto temy, kedze som "latkarka" a jednorazovky pouzivame ozaj prilezitostne. Ale ked uz take kupujem, tak su to bud Babylove alebo tie ich eko (predtym Alany). Rovno som pozrela, kde su vyrobene, tak obe mam nemecke, ale su to iba tie jednobalenia 4-riek.

No a k veci - nedavno som kupila dvojbalenie v krabici a prva ma "zaujala" krabica, ze bola akasi jednoduchsia, predtym som natrafila na pesnicky, vystrihovacky a pod. Ale zarazilo ma, ako tie plienky smrdeli! Ja som na tieto veci strasne citliva, obzvlast teraz v tehotenstve, aj preto mam rada "stare dobre" Babylovky, lebo nesmrdia. Napriklad z takych Pampersiek sa mi vazne dviha zaludok. Ale tieto "nove vylepsene" Babylovky smrdeli uz ked som ich rozlozila, ani ciknute do nich nebolo. Po tom, co som si pricitala prispevky za posledne dni, mi to je uz jasnejsie. Smutne 😖 Uz nech idu vsetci s tymi polskymi vyrobkami niekam!

A tiez som si zopar razy vsimla, ked prisla od nasich, ktori toto dvojbalenie mali, ze bola trochu zacervenana a hlavne mala take akoby odrate nozky od gumiek, co predtym nebolo.

desszi
27. apr 2012

@klincek absolutne suhlasim, podobne som s novymi plienkami nespokojna, mam krpca stihleho ale dlheho ako tyzden pre vyplatou, takze tiez musime kupovat o cislo vacsie plienky, lebo tie na jeho hmotnost su mu "bedrove" 😒 nastastie dermatitidu sme nechytili, ale spotrebujem za den viac plienok a co je najhorsie, musim ho prebalovat aj v noci, lebo sa mi do rana precika 😠 a to sa s predoslymi nestavalo. No pokial sa chceli prirovnat k pamperskam, ta to na plnej ciare posrali, pretoze ja som mala presne rovnaky problem s pamperskami ako mam teraz s babylovkami. Ja len dufam, ze v lete sa oducime a budeme mat pokoj 😲

desszi
27. apr 2012

@nickushka tiez im napisem, ze som nespokojna, kde presne si adresovala svoju staznost?

klincek
27. apr 2012

@desszi my na noc este pouzivame biele pampersy, lebo baby uz noc prespia a nechcem riskovat zobudenie kvoli prebalovaniu..u nas oducenie este nehrozi, maju 8 mes. ale plienkovat 2 deti naplno pampers premiumkami je drahe, vydrzala som do pol roka, odvtedy sme boli cez den BBL a teraz fakt neviem, ci idem vymenit znacku alebo co. reakciu na ne nemaju, tak sa mi velmi nechce, ale zase su ovela menej kvalitne nez predtym a to ma hneva. Lidlove som tiez skusala, no podla mna nic moc, tescove este nie, ale bojim sa reakcie..zelene pampersy su hnus, to sa vyhadzali hned, cele balenie slo dokelu. uz je fakt problem najst poriadne plienky za normalnu cenu. nikdy som nepodporovala nakupy v rakusku, ale teraz zacinam nad nimi uvazovat..

nickushka
27. apr 2012

@desszi na ich stránke je voľba vaše otázky, tak tam 😉

nickushka
27. apr 2012

@desszi aj by som ti hodila link, ale nestíham 😅

martina646
27. apr 2012

Dievcata a nespokojne ste len s velkostou 4 a vyssie? Ja som si teraz kupila 1 balik mini-c.2, ze vyskusame po malickych newborn (tie mam kupene Huggies) tak dufam, ze aspon to jedno balenie zuzitkujeme bez problemov.

kika1111
27. apr 2012

a aká krajina je na tých, čo sú ok?? Nemecko? my sme nachystaní s pamperskami, ale mala som v pláne po ich minutí skúsiť tiež babylove.. DM vyrobky mám rada, aj sprcháče, mydlá a podobné veci sa mi páčia.. len ono je to tak, že ja a manžel zvládneme, no s malou sa budem báť experimentovať keď toto čítam.. 😖

nickushka
27. apr 2012

@martina646 tak to vyzerá, že tie menšie buď vypredávajú, alebo postupne vymenia aj tie. mám kamošku, čo kúpila nedávno 3 a sú to ešte tie pôvodné. naozaj neviem, prečo je to tak, či je to len zásobami v skladoch, alebo to postupne zmenia.

mata1976
28. apr 2012

@elienka praveze ani ten uz nezabera ☹ ☹ ☹ bezne pouzivam sudocream ale na toto som dala imazolm predtym zabral a teraz nie

anika25
28. apr 2012

@mata1976 ahoj nam na zaparenini pomohol cicaderm a vonia bilinkami 🙂

nickushka
30. apr 2012

@stardust no tak tie plienky mi nechceli zobrať. a údajne som jediná, čo sa už druhý x sťažujem na tieto plienky 🙄 . neviem, buď ja som divná, alebo ostatné maminy na to prdia...