Plienky Babylove z DM. Som spokojná.Pridáte sa niekto?

zade
28. dec 2007

Pouzivam ich a som s nimi skutocne spokojna. Pridate sa niekto?
Co vsetko este z dm pouzivate pre miminka? Nemam na mysli len vecicky z kuponovej knizky. Totiz my dm v meste nemame a tak na nakupy chodieva manzel ked ide na sluzobku. Castokrat by mi kupil aj nieci viac, len ako chlap sa v tom moc nevyzna a ja mu neviem co povedat nakolko ten obchod nepoznam.
Vdaka.

junovka
28. dec 2007

Ja som ich tiez kupila pred tyzdnom a som tiez s nimi spokojna.Kupila som ich na Bonusovu knizkz....inak su drahe. 😉

kadea
28. dec 2007

Ja pouzivam kozmetiku Baby Love, plienky nie lebo latkujeme, ale zato davam dojcenske mlieko Babylove a som nad mieru spokojna.
Tiez kase zn. Alnature /alebo nejak tak sa to vola/ a hotove jedla.
A tiez vlhcene utierky.

ena
28. dec 2007

my plienky babylove newborny sme mali z DM, kozmeticke tycinky do usi, nutrilon je tusim tam najlacnejsi( teda, urcite sa oplati, ked mate nazbierane body na 10 perc. zlavu), vlhke utierky babylove, obyc. aj sensitive.

andy.a
28. dec 2007

aj my občas používame Babylove plienky..s tou 10-perc.zľavou to ujde..cez Vianočný týždeň,resp.,posledný predvianočný sme mali dve poukážky na 25 perc.zľavu,za oboje sme kúpili plienky.. 😉

a ešte aj detské utierky sensitívky používame..a spústu iných vecí z DM..čistiace prostriedky,kozmetika,gély na pranie,aviváž..krmivo pre mačky..atď.. 😉

dominica
28. dec 2007

Aj my používame plienky asi od septembra a som s nimi spokojná, jediné, čo mi vadí, že nemajú vzadu na krížoch gumičky, alebo ako to nazvať, takže keď minieme zásoby, prejdeme znovu na tesco fialové, lebo sú aj lacnejšie.
Ale lúbia sa mi, len tá cena, ach jaj, ale vydržia dobrý náklad 😀 .
A tiež tam chodím kupovať drogériu, ale len niečo, bola som spokojná s vložkami do podprsenky keď tieklo mlieko a mali aj dobrú cenu a naposledy som tam kúpila kašu.

janka08
28. dec 2007

My sme ich pouzivali ale presli sme na tesco plienocky a sme s nimy spokojnejsi 🙂

kasper
28. dec 2007

ja tiez kupujem vlozky do podprdky, su velmi fajn. mali sme aj newborn plienky babylove, ale teraz pouzivame plienky z lidla /su super a lacne.

sofik
28. dec 2007

Tie plienky su fak dobre a este pouzivam vlhcene obrusky babylove biele su tiez dobre.

ivka07
28. dec 2007

Ja kupujem len babylove plienky, a aj kozmetiku z dm a som velmi spokojná. 😉

adar
28. dec 2007

My sme používali babylove vlhčené utierky /ale pampers mi voňali lepšie 😉 , tak som sa k nim aj vrátila/. Vložky do podprsenky mi nevyhovovali, lepili sa mi z nich na bradavky také jemné chlpky, tak sme prešli na tampony Tesco. Ale mame aspoň tyčinky do ušiek, tie su dobre.

bibinka
28. dec 2007

akurát sa zajtra chystám do dm-ka a chcem vziať tie plienky na bonusovú poukážku. inak používam vložky do podprsenky a som spokojná.helen harper aj tesco mi robili problémy.

zade
autor
5. jan 2008

Som prekvapena, ze sa Vam zdaju oproti Tesco plienkam drahe. Sice v Tescu su akcie, to hej.
Ja som babylove pouzivala pre tehotky. Strie na brusku nemam vobec, mozno aj vdaka olejceku z Dm-ka.

dominica
5. jan 2008

zade, prečo si prekvapená, že sa nám zdajú drahšie? Veď oni sú drahšie! Tesco plienky kúpim za 299,- Sk a niekedy je akcia 3 balenia za cenu 2 okolo 738,- Sk, tak to je iný rozdiel. Každopádne, používali sme ich asi od septembra do teraz, to som nakúpila niekoľko balení za dm poukážky a mala som ešte zľavu 15% za nazbierané bodíky a 15% zľavu po 18 hod., takže sa oplatili viac ako Tesco, ale už sa minuli a prešli sme na dobrú kvalitu za lepšiu cenu 😉.

baileysa
5. jan 2008

ja tiez pouzivam plienky babylove, tie recyklovatelne a som spokojna, znacku babylove mam rada, pouzivam aj tampony do podprdy, tycinky do ucha, jednorazove podlozky na prebalovanie, uvazujem aj nad ich mliekom a kasami, zatial ale plne kojim, okrem znacky babylove pouzivam aj ostatne dm vyrobky, najma toaletak, tekute mydlo na ruky, utierky na zachod, vlhceny toaletak, kuchynske utierky, vreckovky v krabici a co ja viem co este, so vsetkym sme spokojni... dokonca nasa gretka, jediny cumel, ktory z casu na cas vezme na milost je tiez babylove 😵

renuska1
6. jan 2008

ahojte pridam aj ja svoju skúsenosť, ja som nad mieru spokojná s plienkami babylove, ale používam už aj Tesco, ďalej používame telové mliečko Babylove, potom krém do nepriazvnivého počasia to je super, a dnes som práve kúpila sprchový šampon od hlavy po päty pre babatka tak uvidíme ako budeme spokojný

janina777
6. jan 2008

Ja som mala plienky Babylove len raz, tie najmensie, od 2 do 5 kg, a oproti plienkam Happy sa mi zdali, ze su mokrejsie a aj drahsie, tak som potom kupovala Happy. Neviem ako je to s vacsimi velkostami. Ale to moj drobec mal sotva 2 kg a plienka po 3 hodinach na omak mokra, tak to mi teda vadilo.

Ale z DM pouzivam tablekty do umyvacky riadu a vela veci Babylove pre babetko, no a este veci z kuponovej knizky.

A teraz som kupila plienky Huggies 2, na kupon, ale nie som s nimi velmi spokojna. Su nejake tvrde ☹

grofka
11. jan 2008

Asi budem prva s negativnym nazorom...
Moja dcerka je uz starsia - 19 mes. Najskor sme pouzivali Pampers Sleep and Play asi do pol roka. Potom sme sa precikali. Skusili sme Tesco, ale tie od 13 mes. boli dost uzke, aj najvacsia velkost 5!!! Tak som na skusku vzala jedno balenie Babylove, ale kedze my uz cikame viac, plienocka sa pri 2 pocikaniach uplne rozpadla - myslim to vatove vnutro bolo porozdelovane na kusky - hruza!!! Tak sme presli na HAPPY od Bella a tie teraz pouzivame vo velk. 2 Su uplne super. Malicka ich parkrat mala celu noc a nic... neprecikane, pohodlne, siroke... zatial najlepsie plienocky!
V DM sme zvykli kupovavat jednorazove plavecke plienocky, su lacnejsie ako Huggies a dobre. A este tam kupujeme Mliecne kase HAMI - aj ranajky aj vecerne, rovnako ako prikrmy, susienky... oproti hypermarketom maju najlepsie ceny - niekedy aj 20,- Sk rozdiel a to je dost!
Kozmetika Babylove je fajn, mali sme ju isty cas, teraz sme presli na Johnson´s - levandula, s tajnym prianim, aby to malicku naozaj pred spanim upokojilo a prespala celu noc... Nooooo, parkrat to vyslo, ale ci kvoli levanduli, to netusim 😵

prunti
11. jan 2008

Mne plienky Babylove celkom vyhovovali, mali sme tie najmensie. Pocas tehotnosti som sa natierala telovym mliekom babylove 😉 bolo celkom fajn.
Grofka, to co opisujes sa nam stalo tiez, ale pri Huggies plienkach, co som bola dost PAF, pretoze su drahe a kazdy mi hovoril ake su kvalitne... 😖 Ale mozno som len vychytila jedno zle balenie 😝
My pouzivame teraz Libero plienky, neviem ci sa daju dostat na Slovensku, no v Madarsku su a su perfektne 😀

smisela
11. jan 2008

Ahojte,tak ja sa pripajam k spokojnym uzivatelkam zn.babylove.Zo zaciatku sme pouzivali plienky huggies ale tie su drahe,tak sme presli na babylove a ked sme skusali pampers,ci ine,moc nam nesadl 😒 Teraz sme velmi spokojne,inac zacali vyrabat nove babylove plienky,ktore maju na suchych zipsoch gumicky a je to super. 😉
Okrem plienok pouzivame babylove mliecko,je vyborne,mala mala suchu pokozku a po tomto mliecku sa to neda porovnat,kupujeme vatove tycinky do usi,vlhcene obrusky(sensitive aj s aloe vera).
V dm kupujeme aj ovocne vyzivy znacjy alnatura,malej velmi chutia 🙂

kisska
11. jan 2008

Ahojte, ja zatial ako tehula pouzivam Babylove krem proti striam a ci funguje uvidime 😉 . My inak z DMka pouzivame hubky na riad (zlte aj zelene s logom DM) - a su uuuplne bomba, a mame radi aj osviezovat textilii Denk Mit. Nemate niekto skusenosti s pracimi praskami/gelmi Denk Mit? Ake su na detske pradielko?

trixi
11. jan 2008

Asi zlepsili kvalitu. Ja som kupila hned po narodeni plienky babylove a nebola som spokojna, mala som s nimi podobnu skusenost ako grofka. Pred par dnami som bola v DM na nakup a kupila som ich znovu, bola dobra cena a este som mala 20% zlavu na karticku, a bola som prijemne prekvapena. Zlepsili zapinanie a su take prijemne makulinke, malemu ich davam na noc a zatial nam nic nepretieklo a nerozbadli sa. Cez den musime dominat pampersky.

ewschen
30. mar 2008

ahojte, ja som tiež zo začiatku mala babylove-aj v pôrodnici pre maleho...vyskušali sme aj pappers..ale sú strašne drahé..dlho sme boli na plienkach z tesca..cenovo sú fakt ok..ale nakoniec -teraz fungujeme na plienkach z lidla..značka clien-tie male balenia vyjdu ešte lacnejšie akko tescove..

alami
30. mar 2008

tie som aj ja používala, keď už bol syn väčší, pamätám sa, že boli dobré a lacné.

bzuco
31. mar 2008

aj my sme vyskúšali, sú dobré...a tento mesiac bude na ne akcia, tak pôjdem na nákup 😉 , ešte mám aj zľavu 20%nú, a bonusový kupón z knižky, tak sa zásobím
je pravda, že aj nám sa to vnútro rozpadlo, ale to len cez noc, ked malého neprebaľujem a ráno bola plienka riadne zacikaná...ale aj ked vnútro bolo rozpadnuté, nič nepretieklo 😉
tak teraz dávam na deň babylove a na noc huggies zelené 🙂

wienika
31. mar 2008

ja pouzivam asi vsetko z dm...od plienok, vlhcenych obruskov, kozmetiky pe babo,flasticky, dudliky, vyborne su plienky na plavanie a aj cele tehotenstvo som sa natierala kozmetikou pre tehotne a nemam ani jednu jedinu striu....
dokonca pouzivam aj dm prasok na pranie na detske veci-je super a ine veci do domacnosti...
tiez nakupujem aj UM, kase, hippky, alnatury a vsetko co tam pre babatka maju...ja som spokojna....a aj tie ceny sa mi zdaju super....

katia7
31. mar 2008

my sme tiez pouzivali plienky baby love,musim povedat ze okrem huggiesiek ktore pouzivame teraz(kupim ich vzdy v akcii a vydu lacnejsie ako babylove) to boli jedine co nam nedrazdili zadocek,takze super. z tesco plienok mal maly dokonca plesen takze tie nemusim.inak v dm-ku kupujem hocico lebo tie casy ked boli najdrahsia drogeria su davno prec a stale maju nejake akcie 😎

lulu2407
31. mar 2008

Ahojte,
tiez mam tie poukazky, no zatial som z nich vela neminula. Akurat dojcenske mlieko HAMI2, pretoze to davam mojmu Adamkovi a tiez tu hraciu hradzu. Prosim vas, surne potrebujem vediet, v akej firme sa da zakupit ta autosedacka, kde je zlava 990Sk. Momentalne som v BA a poukazky mam doma v CA, tak by som tam isla pozriet aj s manzelom. Je to dobra zlava, len som zvedava, kolko bude zakladna cena tej autosedacky.

zuzka.25
31. mar 2008

ahojte..
ja som teraz tiež kúpila prvý krát plienky z dmky a zatiaľ som spokojná, sú jemné, mäkkučké, majú bočné pružné pásiky a neprečúrali mi ich ani raz... sú o niečo drahšie ako tesco /mimochodom, tesco teraz zdraželi/ alebo lidl... to je pravda.. lenže tie z lidlu v malých baleniach tiež zmenili.. už sa nevolajú cien, vyzerajú rovnako, aj rovnako stoja, ale nemajú vzadu pružný pásik.. ako stále sa dajú v pohode použiť, ale teraz sa mi malí kvôli nepružnému lemu niekoľko krát prekakali...

lulu, pozri na http://www.babetkoshop.sk/?idmenu=217.... volá sa solo a stojí 2.780,- Sk

valhali
31. mar 2008

ja som tiez kupila teraz prvy krat babylove plienky, nie su zle,ale druhy krat ich uz nekupim. Trocha ma prekvapilo,ze to vnutro sa rozpada, aj ked malu prebalim o 3 hodiny. Tak na noc ich radsej ani nedam. V DM som videla ekologicke plienky Alana,tie vyskusam tiez, aj ked neviem,ci su dobre...vyskusame 😉

lulu2407
1. apr 2008

zuzka.25 dakujem ti za odpoved.
Zatial som nekupila Baby Love plienky. Zo zaciatku som kupovala Tesco, ale tie najmensie, no s Tesco midi som uz spokojna nebola, tak som presla na Huggies klasik.Ale nakolko mi uz Adamko sam sedi a potrebuje viac volnosti, tak som zacala pouzivat Huggies Premium s ktorymi sme nad mieru spokojni. Su sice drahsie, ale dlho mi vydrzia. Velmi dobre akcie na tieto plienky su v Cz, tam sme kupili 1bal.kde bolo 80ks za 325Sk. Teraz je vo VDrogerii akcia na plienky Huggies. Ked kupite Mega balenie resp.tie Huggies Premium tak k tomu dostanete 200ml krem Nivea zadarmo.
Prajem pekny den vsetkym mamickam.