Plienky Babylove z DM. Som spokojná.Pridáte sa niekto?

zade
28. dec 2007

Pouzivam ich a som s nimi skutocne spokojna. Pridate sa niekto?
Co vsetko este z dm pouzivate pre miminka? Nemam na mysli len vecicky z kuponovej knizky. Totiz my dm v meste nemame a tak na nakupy chodieva manzel ked ide na sluzobku. Castokrat by mi kupil aj nieci viac, len ako chlap sa v tom moc nevyzna a ja mu neviem co povedat nakolko ten obchod nepoznam.
Vdaka.

luna22
28. sep 2011

koľko stoja Dm kupacie plienky a su dobre?

julie1412
27. okt 2011

My sme presli snad vsetkymi znackami od Tesco plienok, cez Huggies, Helen Harper, Lidl, Pampers a co ja viem co este a nakoniec sme zakotvili pri Babylove, lebo to boli jedine, ktore mi dcerka neprecurala. Este aj Helen Harpery boli celkom dobre, ale len po urcitu velkost, potom jedine Babylove🙂 A najhorsie boli Pampersky, napriek tomu, ze su asi najdrahsie, pravidelne sa z nich odtrhavali tie lepiace usi, takze som ich vyhodila viac nepouzitych ako pouzitych☹ S kupacimi skusenost nemam, ale ked obycajne Babylove su dobre, tak ja myslim, ze budu aj kupacie dobre🙂

rebecca2006
4. nov 2011

Babylove sú naše najobľúbenejšie

janka_pn
4. nov 2011

u nas naj 😉
@luna22 pouzivali sme na baby plavanie, v pohodicke, a cenovo boli najlepsie, hoci uz neviem co stali 😒

skippy7
7. nov 2011

aj ja som spokojna s Babylove, skusila som aj vychvalene z Lidla-Toujours, ale boli tvrdšie a maly ich precikal...Pampersky-drahe, Sleep&Play - alergia......

soucke00
6. dec 2011

Ahoj, my jsme vyzkoušely Huggies newborn, Tesco esential a všechny druhy Pampers a nejvíc nám vyhovujou Babylove. Nedám na ně dopustit. Prý jsou stejné i Babydream. Ale s těma nemám zkušenost.

elana
7. dec 2011

@soucke00 od velikosti 3 už bohužel stejné nejsou-podobají se zeleným Pampers ☹ Jsem zklamaná. Takže za nás Babydream jen 1 a 2, dál Huggies Newborn s organickou bavlnou (ty jsou ale taky jen 1 a 2) a potom Babylove a Toujours (Lidl).

ja.na81
7. dec 2011

Babylove je take nase moc oblibena znacka (a nejenom plenek 🙂 ). Pouzivame od zacatku, nyni jsem u velikosti 4+ a spokojenost naprosta porad.

gretocka
7. dec 2011

s Babylove sme maximalne spokojni aj my. Pouzivame ich od narodenia. Aj cenovo vychadzaju najlepsie. Skusili sme Pampers - precikal aj prekakal ich vrchom -su na chrbatiku kratke. Mali sme Huggies, precikaval ich bokom cez slabinky, takisto aj tescove, Na Babylove sa mi paci, ze maju tie uska aj vpredu aj vzadu. Tojours z Lidla vyzeraju tak isto ako Babylove strihom, ale cenovo su drahsie. Takze u nas naozaj vedu Babylove. Drzia tak skvelo, ze ich neprecika za celu noc 🙂

kamilka22
7. dec 2011

ja som z plienkami babylove velmi spokojna a nemenila by som. Pekne sedia, nezosmyknu sa a deti sa mi z nich neprecikali.

katchi
7. dec 2011

Sice latkujeme, ale tyto plinky mame na noc a obcas i na cesty a velmi nam vyhovuji 😉

maca_p
7. dec 2011

doteraz som bola spokojna, ale vsimla som si, ze maly cura nejako nabok hlavne v noci a vyteka mu bokom. takze ma mokry overal. takze na noc uz nebalim do babylove. ale su super zasa na chrbate, ze mu z nich kako nevytecie ani ked kadi po sediacky 😀

rolak
7. dec 2011

ja som používala Pampers a nedávnos som kvôli cene skúsila Babylove, malej sa zaparila riťka a vyhádzali sa všade vyrážky.. takže sme zas na pampers... 😖

stardust
19. dec 2011

nemate pocit, ze plienky babylove vyrazne polavili v kvalite?

zeytin
19. dec 2011

Mne babylovky tiez nevyhovovali... mali po bokoch slabe gumicky a mala mi ich normalne viac krat prekakala, co sa jej pri pampersoch nikdy nepodarilo. Aj ked su pampersy najdrahsie, vzdy sa nejako daju kupit v akcii.

lucia375
19. dec 2011

Ja som bola s plienkami Babylove velmi spokojna, ine som kupila len ked to bolo nevyhnutne. Moja dcéra mala alergiu z Tesco plienok a Pampers hned precikala, čo sa mi pri Babylove nikdy nestalo. Vyhovovali mi aj cenovo. 🙂

llluckaaa
19. dec 2011

Já mám taky nejraději Babylove. Pampersky byly pořád pročůrané a po Tesco plínkách byl malý osypaný. Teď mám ještě Huggiesky, z tohoto pytlu jsou nějaké lepší než dřív, to byly dost drsné.

desszi
19. dec 2011

Tiez pouzivame plienky Babylove, som s nimi maximalne spokojna - dobra kvalita za dobru cenu 😉 Pampers sme vzdy precikali, Huggies classic boli trosku tvrde, Huggies premium boli ok, ale cenovo nakladnejsie, takze vyhrali Babylove. Okrem toho maly miluje kase Alnatura - ovsenu a psenovu - a su to jedny z mala kasi, ktore su bez cukru, co je pri nasej potravinovej alergii dolezite. Vseobecne som s vyrobkami Alnatura spokojna, su velmi kvalitne - kupujeme javorovy sirup a agavovy sirup, ryzove mlieko, ovsene mlieko, cervenu sosovicu.
A kym som kojila pouzivala som aj Babylove prsne vlozky - tiez som bola spokojna.

sylvia78
19. dec 2011

no ja som kupovala stale pampers alebo huggiesky ale u svokry tak sme veru vyskusali vsetky a jedine, ktore neprecika su Pampers Baby active a uz aj plienkove nohavicky a som s nimi spokojna ci sa pokaka alebo pocika. Kupila som aj z LIDL cenovo mi viac vyhovovali ale ak dva tri krat sadol na ritku teda myslim, ze padol tak som mohla plienku menit a nevydrzali dlhsie ako hodku. Ked som si preratali minute lacnejsie plienky a potom pampers tak mi ti e drahe plienky vyšli lacnejsie nakolko sa z nich tolko neminie. ale kazde dieta je jedinecne, co je dobre nam nemusi byt dobre inemu babetku alebo naopak.

1andy
21. dec 2011

my uz 3 mesiace pouzivame babylove a sme spokojny, pouzivali sme huggies, ale moc sa mi nepacili, lebo maly hrozne smrdel od mocu, tak sme presli na pampers sleep and play, kym bol maly tak sa to dalo, neskor sme presli na pampers activ zelene, no a po nich sa hrozne vyhadzal a premokali, lebo bol vzdy po boku mokry, takze zvitazili babylove. 🙂

priadka
21. dec 2011

@stardust neviem ci polavili v kvalite, ale vsimla som si, ze posledne 2 balenia akosi smrdia. Myslim cerstve, nepouzite 😀 Tak nejako technicky - asi zmenili ten absorpcny gel vnutri plienky... Nie ze by som k nim pricuchavala, ale zasmrdelo to pri otvoreni sacku. Ale aj pouzite - pocikane viac smrdia.

baculka77
21. dec 2011

my pouzivame od narodenia babylove a sú bezchybne pre nas, pampersky nam nerobili dobre, sme sa vyhadzali od nich, takze my sme spokojni s babylove

gabena1
19. jan 2012

aj my pouzivame babylove a sme velmi spokojni, ostatne ako pampers,huggies ...a tesco precika aj ked sa mi zda ze teraz co ich vynovili /cislo 5/ tak su o dost vacsie , kupujeme to dvojbalenie v boxe neviem ake su tie co su len 36 ks...ale zevraj ich vsetky tak vynovia....uz aby sme cikali a kakali do nocnika 😀 😀 😀 najlacnejsia varianta 😉

marieta7
20. feb 2012

9 mesiacov som pouzivala PAMPERS ze znackove ☹ ....hmm
moj maly mal STUDENU RITKU,VLHKE PYZAMKO,musela som ho pocas noci prebalovat...
plienky BABY LOVE SU NAJLEPSIE NA SVETE... CIZE ODPORUCAM MAMINKAM KTORE MAJU TAKY PROBLEM AKO JA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj ked stoja rovnako ako tie drahe... 😕

marieta7
20. feb 2012

@stardust ano mam taky pocit preto som presla na ine,dieta maly studenu ritku od mocu,vlhke pyzamko 😢

stardust
20. feb 2012

@marieta7 aj my, odvtedy nam radikalne klesol pocet okakanych veci 🙂

juanita2711
15. apr 2012

Dva roky sme pouzivali Babylove a boli sme absolutne spokojni. Dieta sa neprecika (narozdiel od Huggies) a ziadna alergia (narozdiel od Pampers).
Ale minuly mesiac DM zmenila vyrobcu (co sa tyka maxi 4) - vyrobene v polsku a nie v nemecku, plienky su mensie a tensie a 8 z 10tich plienok je zrazu precikanych - KATASTROFA. Mate niekto podobny problem?

gangulienka
15. apr 2012

pri oboch babach som ich pouzivala...mladsia je atopicka z niektorych plienok mala vyhadzanu ritku ale z babylove nikdy takze super 😉

tami_tami
19. apr 2012

@juanita2711 taktiez nie som spokojna s novymi plienkami babylove - maleho odiera ta gumicka vzadu - ma cervene fleky z toho uz a velmi mu to vadi... precikany zatial nebol, no to by ma tak nemrzelo ako toto... neviem ake plienky budeme pouzivat, kedze nikdy sme ine nemali dovod skusat... teraz vsak budeme musiet

igiana
19. apr 2012

@juanita2711 mame presne ten isty problem, ostala som uplne soknuta, este tak cez den ked ju castejsie prebalim, tak nepretecu, ale ked som jej dala na noc, uplne sa precikala 😠 . Ja som tieto plienky teraz skusila prvy krat, megapack balenie, som uplne sklamana