Plienky Babylove z DM. Som spokojná.Pridáte sa niekto?

zade
28. dec 2007

Pouzivam ich a som s nimi skutocne spokojna. Pridate sa niekto?
Co vsetko este z dm pouzivate pre miminka? Nemam na mysli len vecicky z kuponovej knizky. Totiz my dm v meste nemame a tak na nakupy chodieva manzel ked ide na sluzobku. Castokrat by mi kupil aj nieci viac, len ako chlap sa v tom moc nevyzna a ja mu neviem co povedat nakolko ten obchod nepoznam.
Vdaka.

salonka77
24. sep 2009

Keby niektorá z vás mala záujem o babylove plienky, mám k dispozícii 2 celé balenia a plus jedno balenie, kde pár plienok chýba, všetko vo veľkosti Midi /4-9kg/, tak piste do IP.

nanika
14. okt 2009

Babenky prosim vas, mal niekto tie plienky aj c. 1, to novorodenecke? Lebo je rozdiel len jedneho kg pri c. 2 a mne sa prvy narodil vyse stvor kg, radsej by som kupila dvojky, len neviem, ci je rozdiel v konstrukcii plienky, lebo novorodenecke byvaju specialne na smolku. Vdaka za rady.

nanika
14. okt 2009

Mozno sa to niekomu zide, prave som nasla odpoved na rakuskej DM, obe tieto velkosti maju tu super prepustaciu vrstvu 🙂

carodejnica
14. okt 2009

Ja som si kúpila prvý a aj posledný krát plienky babylove (veľkosť 2 - mám 16. týždňovú dcérku). Kúpila som ich na skúšku, ale mám veľmi negatívnu skúsenosť. 😠

Plienky vôbec nesajú moč ani stolicu, všetko ihneď vytečie bokom buď popri nožičke, alebo chrbátiku. Pritom ja malú prebaľujem často, keď sa pokaká, tak vlastne ihneď, lebo tie zvuky, ktoré pri tom vydáva sú neprehliadnuteľné 😉 - takže nie je to tak, že by som ju v tom nechala dlho a všetko vytieklo. Proste som naštvaná, celý balík 42 ks vyhodím, minula som štyri plienky za dve hodiny a pri každom prebaľovaní som musela malú aj prezliecť, čo mala mokré dupačky, a všetko máme zacikané a zakakané 😠

Ja nedám dopustiť na značku Pampers sleep and play, to sa mi osvedčili ako najlepšie plienky.

nanika
14. okt 2009

Tot moja skusenost z porodnice Kramare, ty si prinesies pre dieta pampersky, ale to neznamena, ze ti do nich sestricky aj dieta oblecu, teda, kym je na novorodeneckom. Takze tento krat nehrozi, ak budu hrozne, necham ich rovno v porodnici sestrickam a hotovo. S vacsimi cislami sme boi spokojni, ale kazde babo je anatomicky ine a co jednemu sadne na zadku dokonale, druhemu nemusi.

euro
9. dec 2009

Ahojte ja som malej od narodenia kupovala dm plienky prvé dve veľkosti sú super lebo majú póriky nakoľko moja malá má len riedku stolicu tak to bolo super teraz máme trojky a tie už tie póriky nemajú čo celkom nepije moč a stolicu a keď je moc pocikaná tak sa mi zdá aj vrch plienky mokrý a tým aj zadok. Neviem no porozmýšľam ešte o inej alternatíve....

nanika
10. dec 2009

Euro, tie poriky maju kazda znacka len na zaciatku, presne kvoli tej riedkej smolke... Mozno to nejaka znacka ma aj vo vacsich velkostiach, ale asi nie, boli by este drahsie, ako tie vacsie uz su.

edusik
10. dec 2009

my používame Pampers, švagriná mi dala nespotrebovaný balík Babylove, dávala som ich malej cez deň na krátke prebaľovanie - teda nie keĎ sme niekam šli a nie na spanie - aby som ich spotrebovala a malej sa vyhodili ukážkové vyrážky na riťke. A to sme pol roka sa chválili že sme ešte nemali červenú riťku a od pôrodnice som jej riťu vôbec nekrémikovala.... no aspoň teraz spotrebujeme aj Sudokrem.... 😠

chruminka
10. dec 2009

ja mam 7 tyzdnove dvojicky a s plienkami Babylove som velmi spokojna,zatial stale frcime este na c.1 kedze sme dost drobunky,ale uz su nam len tak tak takze mame doma uz aj c.2 (pre istotu)
Zatial sa mi nikdy nestalo ze by sa mi precikali,ano tusim raz sa jedna prekakala,ale to bola plienka plna od hora dole komplet!
Mala som na skusku aj pampersky c.1,tam sa mi viac krat stalo ze sa precikali,dokonca mali mokry zadok,som bola uplne v soku,tak som rukou skusila a fakt som mala mokru ruku....
Tie pampersky c.1 su asi robene fakt iba pre novorodencov co malilinko cikaju a plienky sa im menia kazdu hodinu,my sme na UM takze papame kazde 3-4h a tak sa aj prebalujeme (samozrejme pokakana plienka sa meni hned) a to tie pampersky nevydrzali.
v noci spinkaju jezibabulky aj 5-6h a plienky babylove uplne pekne saju nikdy sme este neboli ani v noci precikany!

susisus
12. dec 2009

Mne sa zdali dosť tvrdé a zaparovali zadoček malej...

nanika
13. dec 2009

Mne oproti nim tescove pripadali take tvrde a neforemne. Ale novinka, nas sa prave vyhadzal s tych nacvicnych nohaviciek, tak hladam inu alternativu. Dost ma to zerie, lebo cena vyborna, vypracovanie super, maly ich mal rad a just na jednom boku sa z nich po tyzdni vyhadzal. Ked porovnam s huggies, tak boli lepsie aj lacnejsie, no co uz...

tehula
13. dec 2009

ja som zatial frcala na pamperskach. S 2kami som bola spokojna velmi, no s midi active baby uz menej, zrazu permanentne stolica pretekala a furt sme boli spinavi. Kym bola malinka, som skusila aj fialove tesco a v pohode, spokojnost. Teraz skusame babylove z DM 3ky midi a zatial musim povedat, ze nepretiekli, okrem toho, ze su hrubsie sa mi zdaju minimalne tak dobre ako pampers, kym som s nimi bola spokojna, plus cena samozrejme uplne o inom. Zatial skusam len jedno balenie, uvidim, ci bude nejaky vysyp, alebo nehoda. Ak nie, ideme sa predzasobit a ostaneme na babylovkach

emjee
13. dec 2009

my tiez ficime na babylove plienkach - podla mna su vyborne

quika
13. dec 2009

mne vsetky jednorazovky priserne smrdia, takze sme na latkovkach, ale ked treba, davame tiez tieto babylove plienky, lebo smrdia najmenej 🙂 mali sme aj ALANA "ekologicke" jednorazovky tiez z DM, ale tie nam strasne pretekali.

nikollette
14. dec 2009

No my sme cca do pol roka používalli pampersky.
A potom sme prešli na babylove z DM, že za pokus nič nedám, a zatial sme spokný 🙂
A podla mna jaj cena je dobrá 😉

siuzi
18. dec 2009

ahojte my sme do veľkosti 3 používali babylove,sú super,pampersky sa nechytali,precikali sme a museli sa často meniť.a na tých veľ.1 je super jadro-také to "dierkované"-aj riedka stolica tam pkne vsiakla.od 3 hore sme nosili toujours z Lidla- tiež super aj cena.a na konci zase babylove-tie obliekacie-ked sme sa učili bez plienok-sú tiež fajn

dzinka
18. dec 2009

ahojte, my tiez pouzivame plienky babylove, zatial 1ky a su pre nas najlepsie. Najhorsie boli pampersky, tie dost casto precikali. Som zvedava potom na vyssie cisla ake budu.

cikyta
20. dec 2009

My sme vyskušali snád všetky,čo existuju a napokon vyhrali babylove.Od ceny po praktičnosť. 😵

ema.nz
20. dec 2009

tak ja som bola verna pamperskam od narodenia do 11mesiacov....ked bola malicka som vyskusala aj babylove,huggies,neskor tesco ale musim povedat,ze som bola najviac spokojna s pampers a najviac mi vyhovovali v tom,ze su tenke...ale pred mesiacom uz bola mala rano cela mokra a tak som kupila znovu babylove a tesco ale tie uz fialove nemaju 😖 a musim povedat,ze uz ostanem pri babylove 🙂 ani raz sa nestalo,ze by bola rano mokra a cena neporovnatelne nizsia ako pampers 😝

pimpa
21. dec 2009

my sme spokojni s pamperskami, ale su strasne drahe, takze iba ak nam ich nejaka navsteva prinesie, fialove tesco boli super, ale ked ich prestali vyrabat, tak som skusila tie zelene a boli zle, pretekali nam a aj moc z nich smrdela. Dedko nam raz doniesol babylove a teraz uz pouzivame len tie a su fakt super. Prechadzame z 3 na 4 velkost. Teraz sme dostali Helen Harper plienky, tak som na nich zvedava 😅

tehula
21. dec 2009

pimpa, tie fialove tesco uz nevyrabaju? Lebo minule som veru pozerala po nich, ze kolko stoja, ak by sa Babylove neosvecili, ale nemali ich vobec. Nastastie Babylove super sadli, tak som bola nakupit zasoby

pimpa
21. dec 2009

uz ich veruze nevyrabaju, uz su miesto nich tie zelene a obcas maju dopredaj tych fialovych 😕

maja402
5. jan 2010

zelene tesco plienky su strasne.. tvrde, neforemne.. my sme pouzivali 3 mesiace pampers a potom sme objavili baby love a sme velmi spokojni.. este sa mi nestalo aby ich maly precikal, takze fakt velka spokojnost..

laydy
15. jan 2010

ahojky, pridam sa k Vam. Ja pouzivam od malicka Babylove plienky, teraz sme presli uz na 3 ky. Su aj cenovo dostupne, som s nimi nadmieru spokojna, ale striedam ich s pampers, obcas treba aj zmenu.

tinika
17. jan 2010

ahojte, ja som prvy balik mala pampers čo mi svokra s polska doniesla ale potom uz babylove a sme spokojni, cena tiez fajn a načo kupovat drahsie ked su dobre aj tie. Pouzivam aj babylove vlhke utierky, tamp. do podprsenky a minule som kupila aj kremik malemu, bol lacnejsi ako nivea, čo som držala v ruke ta reku skusim a je fajn.

tinika
17. jan 2010

tiez som chcela davat latkove plienky, ale maly často cika, tak ma to prestalo bavit, ze sa budil mokry. a v nemocke nam davali bebu a pediatrička vravela ze by sa nemalo menit, takze babylove mliečko sa nekona

zoeno.1
17. jan 2010

my sme pred nedavnom presedlali na plienky babylove,ale asi po dvoch-troch tyzdnoch pouzivania mala sa zacala skriabat medzi nozickami,ked je na nocniku a posledne dni tam ma aj take pupiaciky,ale kozicku nema cervenu,je to mozne aj tymi plienkami?ritku umyvame uz len vodou,ziadne obrusky,ale ziadna zmena.dnes muz kupil tesco plienky,ze vyskusame,tak som zvedava 😕 inak s plienkami sme boli spokojni,cena/kvalita super 😉

nanika
18. jan 2010

zoeno, ono to nemusi byt konkretne plienkami, nam to zacali sice tiez robit babylovky, ale jednoducho uz bol cas presedlat na nohavicky, v tomto veku uz je ten moc iny zlozenim, ako predtym, viac drazdivy...

babylove mlieko nam nevyhovovalo, letela cela skatula do smeti :( Na tom sa tazko da nieco usetrit. Tinika, ak si z prihranicnej oblasti, skus pozriet bebu tam, my sme si nosili z rakuska, tak isto aj v madarsku je lacnejsia.

zoeno.1
18. jan 2010

nanika,myslis akoze je cas prestat nosit uplne plienky? 😅 inak nam to mliecko vyhovuje,pouzivame ho asi od cca roka 🙂

nanika
18. jan 2010

U nas to tak bolo, bol vecne zapareny, vyhadzoval sa na chrbte, z kazdych plienok, uz som bola zufala a potom sme dali bavlnene gatky a bol pokoj. Druha vec je, ze z uciacich nohaviciek dm sme sa tiez vyhadzovali, na gulkach a na bokoch, neviem, ci boli ine, ako tie mensie? zeby?