Plienky Babylove z DM. Som spokojná.Pridáte sa niekto?

zade
28. dec 2007

Pouzivam ich a som s nimi skutocne spokojna. Pridate sa niekto?
Co vsetko este z dm pouzivate pre miminka? Nemam na mysli len vecicky z kuponovej knizky. Totiz my dm v meste nemame a tak na nakupy chodieva manzel ked ide na sluzobku. Castokrat by mi kupil aj nieci viac, len ako chlap sa v tom moc nevyzna a ja mu neviem co povedat nakolko ten obchod nepoznam.
Vdaka.

olusenka
19. apr 2012

Babylove vel.1 jsme používali. Byly naprosto skvělé. Od Rossmanna Babydream jsou prakticky stejné. I stejné balení (množství) i stejná cena. Jen by mohly být levnější. jsou dost drahé. Pampersky vyjdou levněji při akcích, na Babylove a Babydream akce nejsou a kuponů (z DM) je v knížce žalostně málo. 😒

kvetinqa
19. apr 2012

My pouzivame plienky babylove cca od 7. mesiaca - nepamatam si presne, ale som maximalne spokojna! Pouzivame tie eko plienky.

bella22
19. apr 2012

Používáme plíny Babylove a jsou super! Taky kojící tampony a žlučové mýdlo...

pumuckl
19. apr 2012

V DM nakupuju často, jejich sprcháče, tampony do podprsenky při kojení, ale plinky se mi neosvědčily. Narodil se mi pididrobek a dodatečně jsem sháněla plinky velikost 1, měli jen pampers premium care, tak jsem je koupila a když jsme pak prckovi měla dát tu babylove, který jsem měla koupený ve vel 2, tak jsem si připadala jak ta nejhorší macecha. Tvrdý, nepohodlný, nepříjemný na omak, cena taky žádná sláva. 😖 Jinak jsem s DM hrozně spokojená a drogerii kupuju jen tam. 🙂

ibajeho
20. apr 2012

Plienky babylove prve dve teda newborn a mini su super, ale tie midi uz su o dost horsie pretoze presakuju na pokozku dietata co som si vsimla a tym padom musim castejsie prebalovat. A tak to vnoci riesim tak ze mu davam pampers premium care, tie moze mat prestate jak chce ale vobec to nie je citit na pokozke a tak je kludnejsi. Ale babylove je dobra znacka mame odtial kremy, vlhcene urierky, vlozky do podprsenky a dokonca aj hracky a hryzatko a som velmi spokojna.

korinka27
20. apr 2012

Plienky pouzivam latkove aale aj umelace no nie babylove.Inak drogeria,kozmetika,perfektne vlhcene utoerkyvna ritku sensitiv s modrym obalom aj tie zelenkaste.V drogerke maju caje,dzusi,bio produty-cestoviny,par pochutin..Samozrejme cistiace a hygienicke.Vselico a aj cenovo sa da.

patulienkab1
23. apr 2012

Zaznamenali ste aj zmenu kvality plienočiek? My sme kupovali plienky babylove už cca 3 roky - nikdy nám nepretiekli a nemali sme žiadne problémy. No teraz zrejme zmenili dodávateľa... Plienočka preteká, a mokrá je veľmi tvrdá, neforemná...dcérka chodí ako keby mala medzi nôžkami klát. Som sklamaná. Aké sú vaše skúsenosti s novými plienkami? (Ja mám na mysli plienky č. 4. Doteraz bol na nej obrázok so žirafami. Po novom s prasiatkom) Ale už prebaľujú aj trojky tak som zvedavá...

elienka
23. apr 2012

@patulienkab1 nové som ešte neskúšala, mám zásoby ešte pôvodných ale hneď ma zarazilo, že pri rovnakom počte plienok je krabica cca o 30% menšia

vianne
23. apr 2012

@patulienkab1 ja som teraz kupovala to maxi balenie 4, zatial nemam pocit ze by boli hhorsie ako tie predtym. je pravda ale, ze pouzivam hlavne latkove, DMkove mame len na von, takze nemam skusenosti ze by mi pretiekli. S DM som velmi spokojna, kupujeme tam aj mlieko a vacsinu kozmetiky (babylove, balea, alverde)

drobec33
23. apr 2012

No my sme na Babylovkach uz vlastne skoro 4ty rok. Vyskusali sme vsetky, tieto su pre nas najlepsie. Vsimla som si, ze su nejake nove. Tie volaniky uz nie su take siroke, aj gumicky su viac stiahnute. Zatial sa nam nestalo, ze by sme precikali, ale tie gumicky dost tlacia ☹ A to nasa mala pije denne teda dost. Dospelak by sa hanbit nemusel 😅 Zatial teda ok, uvidime neskor. 😉

doda242
23. apr 2012

Najlepsie plienky 🙂

wieruss
23. apr 2012

@patulienkab1 ani nestras ze zmenia tieto plienky, pouzivame 3ky momentalne a predtym sme mali tiez, maximalna spokojnost, tak dufam ze ich nepokazia, su to nase najoblubenejsie ...

vrtule83
23. apr 2012

Měla jsem velmi oblíbené pampersky babyactiv, ale kvůli opruzeninám jsem hledala jiné a byli jsem na tesco zelených, nebyli špatné, ale jsou silné. Zkusila jsem babylove č.4 a jsou super. Už jiné nekupuji, máme třetí krabici a zatím mi neprotekli, pěkně sedí a jsou slabé. 😉

patulienkab1
23. apr 2012

@wieruss aj naše. Žiaľ už iba boli...na tie trojky som sama zvedava. Ale u nas v Prešove ich uz nebolo dostať viac ako mesiac. Este som si na krabici všimla jednu zmenu: výrazné made in Poland :(

mata1976
23. apr 2012

My ich pouzivame od 1 roka do teraz bez problemov, no odkedy zmenili vyrobcu (pravdepodobne) aj balenia, mala je v kuse vyhadzana na zadocku, este nikdy taky nemala tak som musela kupit babylove natur. Som zvedava ci to pomoze. ☹ ☹ ☹ Neviete kde sa vyrabali predtym?

patulienkab1
23. apr 2012

@vrtule83 a su to tie nové plienočky s motívom prasiatka?

erika1977
26. apr 2012

@mata1976 Ahoj.aj ja mam teraz tie nove,ešte zabalene.tak dufam,že nebudeme mat ten isty problem.budem to sledovat.
@patulienkab1 ano su to tie s prasiatkom.

vrtule83
26. apr 2012

@patulienkab1 ano jak napsala erika1977 s prasátky.

elienka
26. apr 2012

@mata1976 pozrela som si starú krabicu - tie plienky predtým boli vyrobené v nemecku

mata1976
27. apr 2012

@elienka tak to hovori za vsetko; bojujeme so zaparenym zadockom uz 2 tyzdne a nevieme sa toho zbavit (a to ma mala plienku uz len v noci). Aj plienky sme uz zmenili tak uvidime.

Baby, dufam ze nebudete mat ten isty problem, ktovie co tam zacali pridavat 😠 😠 😠 aby zlacnili vyrobu 😠 😠 😠

martinkatinka
27. apr 2012

@mata1976 no to nie som potešená, lebo my sme kúpili teraz tie veľké balenia s 25ercentným žolíkom, lebo malému vyhovovali a vobec ma nenapadlo, že zmenili výrobcu, ale že sú iné, som si všimla, j ten patent, už sa mi viac krát utrhlo to lepenie ☹ Tak máme plienky na tri mesiace..Ale malý nemal problém so žiadnymi, tak hádam sa mu to nestane, používame ich cca tretí deň

nickushka
27. apr 2012

tak aj ja sa pridám na stranu spokojných, ale predtým, nie s terajšími úžasnými "vylepšeniami". ja som volala na zákaznícku linku a bolo mi povedané, že aj predtým boli vyrábané v Poľsku, ale to tá kvalita bola niekde inde žiaľ. na slovensko stačí aj brak! ak s tým chceme niečo urobiť, treba sa sťažovať, pokiaľ bude človek len ticho, oni budú spokojní a my nie. ja som premýšľala aj nad tým, že si budem žiadať urobiť zápis do knihy prianí a sťažností v tom zmysle, že chceme naše dobré dm plienky späť! pridajte sa! 🙂

elienka
27. apr 2012

@mata1976 na ten zaparený zadoček nám funguje imazol krémpasta. stojí za vyskúšanie

patulienkab1
27. apr 2012

@nickushka hovoríš mi zo srdca. Presne to som mala na mysli aj ja. Iba premýšľam aká forma sťažnosti by bola najúčinnejšia. Veď taký telefonát iste rýchle upadne do zabudnutia.
A ktým plienočkám. Nie je pravda že sa vyrábali v Poľsku. Mám doma niekoľko starých krabíc, všade je uvádzané: vyrobené v Nemecku. Dokonca aj na týchto "nových" plienkach existujú 2 možné alternatívy. Na krabici sa uvádza: krajina pôvodu - viď šaržu na obale. (SE - Švedsko, PL - Poľsko)
hnevá ma že k nám sa dostane menej kvalitný výrobok. Zvlášť preto že za plienky som doteraz nechala v obchode mesačne cca 40 eur (pri dvoch deťúrencoch s plienočkami) a to sa mi vidí byť celkom dosť. Len nedávno mi bol zaslaný dotazník spokojnosti... načo je to potom všetko?
Aj ja vyzývam mamičky, ak ste nespokojné pridajte sa! Chceme späť kvalitné plienočky...

patulienkab1
27. apr 2012

dnes som zaslala písomnú sťažnosť, cez stránku dm-drogeriemarkt.sk v sekcii otázky, som zvedavá na odpooveď 🙂

nickushka
27. apr 2012

@patulienkab1 idem aj ja. vieš,keď som telefonovala s tou ženskou, pýtala som sa jej, či tieto hovory zaznamenávajú, povedala, že hej. no tak si prajem, aby si tento telefonát vypočul niekto kompetentný. možno sa v duchu zasmiala, ale povedala mi, že určite túto sťažnosť posunie na kompetentné miesta. nech by to aj nepadlo na úrodnú pôdu, ale aspoň som sa snažila s tým niečo urobiť. povedala som to aj pani pri pokladni u nás v dm, mala za mnou kopu ľudí, tak som ju nechcela zdržiavať, ale určite to len tak nenechám. už ma to štve, ide momentálne o h...o, však si môžem kúpiť iné, ale mňa hnevá ten princíp. nech si už z nás nerobia krajinu, kde sa im predá všetko. a ak mienia tie plienky nechať tak, tak nech teda cena zodpovedá kvalite a potom prosím, kto si nemôže dovoliť lepšie, ten si ich kúpi, lebo nepatria k tým najlacnejším, ale momentálne sa dajú porovnať s tescovými. aj tá vnútorná strana plienky je taká drsnejšia, okrem samozrejme iných vecí, čo sa popísali vyššie.

ianitka
27. apr 2012

Som sa prelakla, ale u nas zatial ziaden problem - ale ked som skontrolovala krabicu - tak Made in Sweden 😉 ... Mne tie nove s motivom prasiatka (velkost 4 celkom vyhovuju), najma som sa potesila tej gumicke vzadu -predtym chybala a isty cas sa maly prekakal vzdy az na chrbat - tak som ich na chvilu vymenila za Happy Bella.

woman04
27. apr 2012

..no neviem,my sme mali trojbalenie veľkosť 4 s prasiatkami..krabicu sme už vyhodili a plienky minuli,tak neviem,kto bol výrobca,ale nemali sme problém..teraz sme kúpili v akcii Toujours plienky v Lidli,tiež žiadny problém..nabudúce pozriem,keď pôjdem do DM..ja som mala snáď všetky známe značky,všetko ok,iba Pampers mi smrdia chemikáliou ...

nickushka
27. apr 2012

@ianitka
@woman04 neviem babule, či ste ich mali aj predtým, ale to sa fakt nedá zrovnať. ja mám na krabici napísané made in poland. a zapareniny sme nikdy nemali a teraz áno. mám dve deti, tak by to musela byť sakra náhoda, aby to nebolo z nich. ale verím tomu, že koľko ľudí, toľko chutí. mne tam napríklad tá gumička vzadu vôbec nechýbala. všimla si si, že nie sú už také pružné na brušku? Tieto plienky sa nedali porovnať s tými v Lidli, teraz už hej. Tiež som skúšala všelijaké druhy, tieto sa mi zdali kvalitou primerané cene. tak nech ich zlacnia, ak ich mienia nechať také a potom je to na uvážení, či chcem ušetriť, alebo chcem kvalitu.

nickushka
27. apr 2012

@stardust to teda, že poľavili! si to pekne napísala 😀 . Ale mám pocit, akoby sa tu hovorilo o dvoch rôznych šaržiach. ja som kúpila tie made in poland (som si všimla doma) a poviem ti otras. riťky zaparené, drsné sú no hnus. ale píšu tu niektoré, že max spokojnosť, tak neviem, ony nevidia tú zmenu, či majú inú šaržu?