Plienky Babylove z DM. Som spokojná.Pridáte sa niekto?

zade
28. dec 2007

Pouzivam ich a som s nimi skutocne spokojna. Pridate sa niekto?
Co vsetko este z dm pouzivate pre miminka? Nemam na mysli len vecicky z kuponovej knizky. Totiz my dm v meste nemame a tak na nakupy chodieva manzel ked ide na sluzobku. Castokrat by mi kupil aj nieci viac, len ako chlap sa v tom moc nevyzna a ja mu neviem co povedat nakolko ten obchod nepoznam.
Vdaka.

liz_lemon
3. máj 2012

@lupatko absolutne suhlasim, my tam chodime uz dost dlho nakupovat, a fakt je to o niecom uplne inom ako u nas, a presne ako vravis, zdravie mame len jedno
DM je na Ungarstr. 14, je to v centre Hainburgu, inak zaparkovat sa da uplne v pohode pri Dunaji, a potom sa len prejdete kusok do mesta
inak urcite si vybav Billa kartu aj Bipa kartu, maju na ne vselijake zlavy, ja si to vzdy tu pozeram http://www.billa.at/Aktionen/Aktionen/dd_bi_cha...
http://www.bipa.at/on/demandware.store/Sites-AT...

lupatko
3. máj 2012

@liz_lemon Ďakujem za tip, idem si tu adresu niekam poznačiť 😀

martinex
3. máj 2012

baby, vsetky krajiny kde je dm budu mat tieto nove plienky...nie su to "sunty" urcene len pre nas trh 😉
@zaneta123 dakujem za mail zajtra ti nan odpoviem oficialnou cestou 😎

andulkaavetrelec
3. máj 2012

Mám ekoplínky Babylove, výborně udrží "vaječnici", ale nějak divně voní, nemáte s tím někdo zkušenost?

lupatko
3. máj 2012

@martinex a to vieš odkiaľ?? neverím, že by mali všade plienky z poľska 😅

martinex
3. máj 2012

@lupatko pretoze robim v dm-ke.... su vsade tie plienky, pretoze kazde dva roky sa inovuju a na trh idu nove plienky a casto a s novym vyrobcom/dodavatelom

lupatko
4. máj 2012

@martinex aj som si myslela.. ale aj tak sa mi tomu nechce veriť, že by do každej dodávali len tie z poľska... snáď nie..

lupatko
4. máj 2012

@martinex a budú sa meniť aj tie ekoplienky?? nevieš náhodou? 😉

cherryl
4. máj 2012

plienky boli super az do ich akoze vylepsenia prechadame na tesco plienky nemusim si uplatnit nijake zlavy a body a cena je taka ista nakolko su kazde 2-3mes v akcii

zaneta123
4. máj 2012

@martinex ďakujem za odpoveď, hoci nič iného som nečakala, však kto si bude "kydať" do vlastného hniezda.Syn je tak zaparený,že nám už nepomáha ani IMAZOL, vrieska od bolesti, takže nové vylepšené plienky putujú do koša a ja sa vraciam k lidláckym TOUJOURskám.Prfe mňa je týmto kauza Babylove ukončená. Pre ostatné ak chcete vedieť oficiálne stanovisko DM k novým plienkam ozvite sa rada prepošlem.

martinkatinka
4. máj 2012

Tak my zaparený nie sme, len teda sa zase trhajú a vypadáva z nich občas vnútro, stalo sa mi to dva krát a to ich máme asi týždeň... len sme ich kúpili veľa, na zlavový kupon, takže s nimi vydržíme, ked mu zdravotné problémy nesposobujú...

rosannar
4. máj 2012

ja som s novými plienkami babylove viacmenej nespokojná ☹ ...doteraz boli super, ale teraz kupujeme veľ. 4+ a zdajú sa mi menšie, našťastie žiadne alergie ani precikanie sa ešte pri nich nestalo. Skúsili sme prejsť na tesco plienky ale sú ešte horšie, strašne tvrde, neohybné a pri každom prebalovaní mal tie absorbčné guličky na riťke, čo nie je dobré...len dúfam, že teraz sa nám odplienkovanie podarí, aby sme nemuseli už teraz prejsť na veľkosť 5 😀 inak podla mna sa asi kvalitovo nezhoršili, aj ked to už asi nebudem vedieť posúdiť, lebo aj v noci cikáme menej 😉

helsinka
4. máj 2012

ja od začiatku kupujem len Babylove. Skúšala som aj iné( Pampers, Háppy), ale to nie je ono. Babylove sú najlepšie a tieto posledné čo som kúpila, sú vyrobené vo Švédsku (dosť ma to prekvapilo). Nikdy žiadny problém s nimi nebol, iné už kupovať nebudem 🙂

hajajanka
4. máj 2012

Aj my pouzivame Babylove plienky. Aj pri 1., aj 2. dietatku. Sme velmi spokojni. Tiez pouzivame Eko-plienky z DM a tie su vynikajuce. Sme spokojni aj s kozmetikou a roznymi doplnkami. Takze sa pridavam do klubu 🙂

nickushka
4. máj 2012

@zaneta123 ja už jedno oficiálne stanovisko mám, dokonca som ho tu zverejnila, ale zaujíma ma to čo poslali tebe, pošli mi ho prosím.

nickushka
4. máj 2012

@zaneta123 skús malinkého posadiť do repíkového kúpeľa. malo by to trošku ukľudniť a vydezinfikovať pokožku. dobré je pridať aj harmanček, ten je protizápalový. a potom som zvykla riadne premastiť kalciovkou, aby sa pokožka mohla regenerovať. keď sme boli z najhoršieho vonku, tak som začala používať klasickú modrú indulónu na zadoček a okolie, tá tiež nechá mastnú vrstvu a potom sa pokožka tak ľahko nepodráždi od moču a stolice. tiež som skúšala kadečo, imazol, sudokrém, bepanthen, drahé to bolo ako šľak a zabrali až úplne jednoduché veci. snáď pomôžu aj tebe 🙂

ianitka
4. máj 2012

ja som pred chvilou dala prvu plienku z "polskeho" balenia, "svedske" sa minuli ☹
inak v nasej DM z tych krabiocovych uz stare dobre plienky nemali, ale a 2 sa este nasli - stare maju na obale len foto deticiek a nove foto deti a kreslene obrazky zvieratiek

lupatko
4. máj 2012

@zaneta123 ja by som si ho rada precitala 😉

nickushka
4. máj 2012

@zaneta123 no ďakujem, +- to isté, čo napísali mne, je to na sstrane 7! ja skúšam tie eko, zatiaľ hodnotím dobre.

zaneta123
4. máj 2012

@nickushka píšu cez kopirák, len mne tam zabudli napísať tie žvásty o plienkovej dermatitíde.Už som kúpila Toujoursky_výrobca nemecko🙂) a liečim toho môjho uboleného drobca.

mihrimach
4. máj 2012

ahojky aj ja som ich kupovala malej a bili sme s nimi spokojne ;) 😀

martinex
4. máj 2012

@lupatko ale ano, do kazdej krajiny,kedze ide o nasu znacku a ta je rovnaka vsade.
tie eko sa menit nebudu,lebo len nedavno sa menili alana na tieto babylove nature...
@zaneta123 ja napriklad s nimi problem nemam a to teda moji mavali riadne problemy s plienkami

zaneta123
4. máj 2012

@martinex ani ja som doteraz problémy nemala, dokým ich nevylepšili. Doteraz som ich odporúčala každému.A okrem toho, že malý má obrovské problémy (také som nezažila a to plienkujem už druhé dieťa) tak tieto nové mi vždy prekakal tie bočné gumičky. Tá druhá gumička v tých starých babylovkách neprepustila nič a to ani vtedy keď bol úplne kojený a konzistencia stolice kojeného dieťatka je však vieme aká 😀 .Takže podľa môjho názoru táto inovácia DM-ku nevyšla.Rada by som si pozrela reakcie nejakých nemeckých mamičiek

olusenka
4. máj 2012

Omlouvám se, že to nečtu celé, není čas, ale chci se zeptat, když jsem v lednu a únoru na miminko používala Babylove jedničky, to už byly ty nové? S nima jsem byla spokojená. Teď používám Pampersky dvojky a chci zkusit Babylove dvojky, protože mám ten slevový kupon z knížky. Mám to risknout nebo to bude v pohodě, co myslíte?

martinex
4. máj 2012

@zaneta123 nemecke mamicky tieto plienky testovali,preto sa aj dali do predaja lebo vysli vyborne v zakaznickych testoch

jerryjanka
4. máj 2012

strašne ma to zarazilo - chcela som kupiť aj pre druhe mimi tieto plienky ale asi budu zasoby robené z inych. poradíte niekto niečo dobré?

zaneta123
4. máj 2012

@martinex tak a dala som si tú námahu a pozrela aj nemecké diskusné fóra, a neviem ako to tie nemecké mamičky testovali, lebo zatiaľ som len narazila na negatívne reakcie a samozrejme aj nemky si všimli značku "made in Poland", takže ak je chuť a jazykové znalosti dovolia môžete prečítať názory nemeckých mamičiek, len pozor treba hľadať aktuálne názory (teda na tieto nové), lebo mistr google vypľul aj názory na tie staré, ktoré som ospevovala i ja.-)

kutcher
4. máj 2012

@andulkaavetrelec a ostatní. Na eko pleny Babylove bacha. Jsou to obyč IGELITOVÝ plínky, malej je citliujější, tak se hned zapařil. Co na tom, že to je odbouratelný, ale je to jen igelitovej kšunt - obyč igelitovky málokterá máma koupí, jen když má těžkou fin. tísni, ale že je toto naprosto nevzdušná plena, to nikdo neví, maj to fikaně zamaskovaný - jen zkuste té pleně lehce natrhnou vršek, nebudete se stačit divit. Jinak klasické Babylove jsou ok a je mi fičák, jestli z Polska nebo Německa, sajrajt vám vyrobí kdekoliv.

kutcher
4. máj 2012

@nickushka viz. příspěvek výš o babylove nature

andulkaavetrelec
4. máj 2012

@kutcher Malý byl takový trochu zarudlý po nich a ten smrad, ale jinak jsem s nimi spokojená. Máme je jen na chatu, jinak máme látkové 😉 a s těmi souzním. Jinak igeliťáky nebrat, jdu to prozkoumat...

A holky, kdysi jsem používala na první dítě Tesco plínky, ty byly pěkné, vyrábí se ještě?