Plienky Bella Háppy verzus Happy Mimi

hanka_se
19. dec 2015

Mamicky, prosim Vas, mate skusenosti s tymito dvomi druhmi plienok? Konkretne velkost 4.
Ide mi o to ako su save a ci maju tie bocne manzety elasticke. Na baleni to napisane nie je a ani predavacky mi nevedeli povedat.
Pripadne ake lacne plienky odporucate?
Tie Bella Háppy maju taky fialovy obal a Happy mimi maju oranzovy.
Dakujem moc za nazory 🙂

22lucinka22
19. dec 2015

@hanka_se ahoj yieto plienky happy nepoznam ale ja pouzivam plienky z lidla toujours teraz uz velkost 5 a som maximalne spokojna.

maja031
19. dec 2015

na stranke bella4you si vies objednat maly balicek s par plienkami a vyskusat ako vam budu sediet 🙂 ja som ich skusala davnejsie, moc nam nevyhovovali, takze radsej vyskusaj na par kusoch ako kupit cele balenie 🙂

hanka_se
autor
19. dec 2015

@22lucinka22 my pouzivame tiez Lidl, tesco, babylove...len som sa pozabudla a mamr nacate posledne balenie a akurat nikde akcie.

22lucinka22
19. dec 2015

@hanka_se pocula som ze aj s tesca su dobre plienky nejake zelene balenie. Kamoska ich pouziva a chvali si ich. Ale mi mame len tieto z lidla , 🙂

hanka_se
autor
19. dec 2015

@maja031 dakujem. Nam v podstate plienky vyhovuju celkom. Ide mi o tie bocne manzety ci su elasticke. Ale uz som niekde nasla, ze nie su ☹ teda nie su na tych bella. Tie druhe, oranzove neviem

mamkakatka1
20. dec 2015

@hanka_se Ahoj bella happy používame a majú elastické bočné manžety a aj na chrbátiku majú gumičku. Tu si pozri popis aj obrázok plienky http://www.bella4you.sk/bella-4-you/eshop/1-1-S...
Tie oranžové happy mimi nie sú ich výroba - sú myslím že slovensko. raz sme ich mali ale nič moc.

hanka_se
autor
21. dec 2015

@mamkakatka1 dakujem. Len mne islo ci su elasticke cele tie boky, nie len ten pasik prilepovaci 🙂. Ale objednala som vzorku z tej stranky, tak uvidim. Kupila som ale v kauflande teraz tie Baby nappies, vel. 4, 110ks za 13,99€ a zistila som, ze tie sme mali aj v plienkovej torte ked bola malicka a velmi sa mi pacili. Len vtedy mi pani vravela, ze kupovala v Baltipe, ale inak su uplne rovnake 🙂. Tak teraz neviem

slavkamesinova
4. okt 2017

Ake su Happy pampersky 5?